Aukščiausią vietą Dakaro ralyje pasiekę lietuviai Antanas Juknevičius ir Darius Vaičiulis pripažįsta, kad jų santykiai per ilgus lenktynių laikotarpius tampa kone šeimyniniai. Darius įtaria, kad šturmaną Antanas išsirinko pagal ūgį, nes abu jie panašaus nedidelio ūgio ir svorio, o tai, pasak lenktynininkų, jų profesijoje nemažas privalumas.

 

Dakaro dzentelmenai (Small)

 

Apsilankę TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ A. Juknevičius su šturmanu D. Vaičiuliu papasakojo, kad Dakaro ralio metu turėjo savotiškų tonizavimo priemonių. „Antanas nuolat kramtė tokius lapus“, – išduoda Darius. Pasirodo, lenktynininkai kramtė kokos lapus, kuriuos gavo dovanų iš Bolivijos prezidento. Bolivijoje šių lapų naudojimas visiškai legalus, jie arba kramtomi, arba geriama iš jų padaryta arbata, kurios poveikis taip pat tonizuojantis.

 

Dakaro dzentelmenai sveciuose (Small)

 

Dakaro ralio džentelmenai prisipažino, kad per ralį numetė nemažai kilogramų, nes valgyti nebūna net kada. Todėl dar sunkiau atsilaikyti atsipalaidavusių ir geranoriškų ralio mėgėjų vilionėms. „Važiuoji ir toks steiko kvapas… Nes argentiniečiai visur aplinkui kepasi kepsnius, mėsytę, o mes per tą laiką mėsos praktiškai negaunam“, – pasakoja Darius. „Ir jie rodo iškėlę, kad sustokit, imkit po kepsnį, dar šaltus gėrimus su ledukais rodo“, – priduria Antanas.

 

Gero vakaro sou studija (Small)

 

Laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui pasiteiravus, kaip lenktynininkai tvarkosi su tualeto reikalais, Antanas ir Darius neslepia, kad yra sulaukę patarimo viską atlikti „į kombinezoną“, nes yra buvę atvejų, kai tualetui sugaišta minutė vėliau lemia lenktynių rezultatą.

 

Justinas ir Antanas (Small)

 

Antanas prisiminė ir nuotykį šių metų Dakare, kai teko pasigailėti, jog ryte abu su Dariumi per skubėjimą susikeitė šalmais. „Važiuojam Dakare ir Darių pradėjo pykinti, nes per tokias kopas važiavom, būna taip. Jis vieną kartą prašė sustoti. O kai paprašė trečią kartą, pradėjau stabdyti, o tada girdžiu, kad jis sako kažką. Sako – į šalmą privėmiau. O šalmas tai mano!“, – juokiasi Antanas.

 

studijoje (Small) vairuojam (Small)

 

Kaip A. Juknevičiui seksis vežti „girtą“ Justiną iki parduotuvės? Kuris geriau – vairuotojas ar šturmanas – pažįstą skirtingus automobilius iš jų garso? Ką apie automobilius ir apie Dakaro ralį galvoja vaikai? Sužinosite jau šį vakarą 20 val. laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

 

varavimo pamokele (Small) zaidimas (Small) zaidziam (Small)

 

Informacinė ir pramoginė laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!

 

Nuotraukos iš laidos filmavimo