Krepšininko Kšištofo Lavrinovičiaus žmonos Tatjanos gyvenimas per pastaruosius mėnesius tiesiog apsivertė aukštyn kojomis. 21-erių už sportininko ištekėjusi moteris visus savo metus atidavė šeimai ir leido vyrui koncentruotis savo karjeroje. Tačiau dabar atėjo jos laikas, šeimoje keičiasi vaidmenys – už vaikų reikalus daugiau bus atsakingas Kšištofas, o Tatjana galės netrukdoma dirbti – su kolege Vilniuje ji atvėrė vestuvių suknelių salono duris.

 

Lavrinovic_Tatjana

 

„Gal net ir geriau karjerą pradėti po 30-ies metų, nes dabar visai kitaip suprantu gyvenimą, ką noriu veikti. O jei būtumėte manęs paklausę, kuo noriu būti, kai man buvo 18 metų, nebūčiau atsakiusi. Tuo metu tik žinojau, kad noriu tapti mama“, – pirmadienį 20 val. „Nuo…iki…“ laidoje per LNK prisipažins Tatjana Lavrinovič.

 

Tris vaikus – 12-os Danielių, 10-ies Dominyką ir 6-erių Emily – auginanti Tatjana save visada pirmiausia įsivaizdavo mamos vaidmenyje. Tokį pavyzdį ji matė augdama ir būtent tokio modelio norėjo savo šeimoje.

 

Karjeros už namų ribų jai visai netrūko – moteris save realizavo augindama vaikus. „Mano tikroji laimė buvo gimdyti vaikus ir nedaryti karjeros“, – sako ji.

 

Tatjana pripažįsta, kad visi metai koncentruojantis tik į šeimą ir į jos laimę, buvo savotiškas pasiaukojimas. Sutikusi Kšištofą, Rusijoje ji paliko laukiančią karjerą ir taikėsi prie šeimos – kur krepšininkas gaudavo kontraktą, ten vykdavo kartu, sukdavosi tarp namų ruošos darbų.

 

„Jeigu nori ilgai ir laimingai gyventi, tai turi aukotis. Toks tas gyvenimas. Negali būti, kad visą laiką visi bus patenkinti. Tai mano auka buvo vyrui, kad jis padarytų savo karjerą. Tada supratau, kad aš dar galiu kažką padaryti vėliau, bet jis negali stabdyti savo karjeros – arba dabar, arba niekada“, – „Nuo…iki…“ laidoje atvirai prisipažįsta Tatjana.

 

Dabar atėjo laikas, kai koncentruotis ties savo karjera gali Tatjana. Prieš mėnesį ji tapo vestuvinių suknelių salono Vilniuje bendraturte.

 

Prieš neriant į verslą, Kšištofas nuramino Tatjaną, kad visais iškilusiais klausimais šeimoje stengsis pasirūpinti jis. Pasak Tatjanos, vienintelis dalykas, nuo ko išsisukinėja – maisto ruošimas. Moteris pripažįsta, kad jis gali nebent kartą per mėnesį makaronų išvirti, bet ilgiau stovėti prie puodų jam yra tikra kančia.

 

„Kol kas namai lyg ir nesugriuvo, – juokiasi Tatjana. – Bet esu griežta mama, namuose visi turi savo pareigas, kurių laikosi ir tada, kai manęs nėra.“

 

Atviras Tatjanos Lavrinovič interviu apie tai, ką reiškia būti krepšininko žmona, kokių komentarų per visą gyvenimą apie save yra prisiklausiusi ir kaip jai sekasi naujasis verslas – pirmadienį 20 val. laidoje „Nuo…iki…“ per LNK.