Jau šį sekmadienį dešimt „Lietuvos balso“ finalininkų susikaus antroje tiesioginėje kovoje ir visais įmanomais būdais stengsis išvengti „pavojingosios“ zonos – būtent joje atsidūrę du dalyviai, kurie surinks mažiausiai žiūrovų balsų, turės palikti projektą.

 

Donatas (Small)

 

Vykstant intensyvioms repeticijoms, projekto mokytojas Leonas Somovas pasidalino savo komandos narių pasiruošimo akimirkomis. Ne paslaptis, kad dar viena Leono aistra nuo mažų dienų – fotografija, tad savo fotoaparato Leonas nepaleidžia iš rankų visų repeticijų metu ir stengiasi įamžinti kuo daugiau projekto užkulisių.

 

Kamile (Small) Kristina (Small)

 

Tarp Leono Somovo įamžintų akimirkų ir keletas jautrių kadrų, viename jų – dainuojanti šešiolikametė Paulina Skrabytė, kurią vokalo mokytoja Rosita Čivilytė laiko už rankos. Pati Paulina išduoda, kad pasiruošimas naujai kovai jai nėra lengvas, nes turi išmokti pasitikėti savimi ir pasirodymo metu labiau bendrauti su jos klausančiu žiūrovu, o ne dainuoti užmerkus ar nuleidus akis. Kai repeticijos metu mergina ir vėl bandė išvengti akių kontakto dainuodama, Leonas Somovas Paulinai skyrė užduotį – dainuoti, nenuleidžiant nuo jo akių. Atrodytų, paprasta užduotis Pauliną privertė susigėsti…

 

Kristina4 (Small) Paulina (Small)

 

„Užduotis buvo sunki, nes dažnai man pasiseka kontakto vengti, nors aš to nenoriu. Bet tiesiog turiu išmokti visiškai atsiverti žmonėms, dainuoti ne tik sau. Labai to noriu – su kiekvienu žiūrovu turėti ryšį, pasiekti jo sielą. Tad tikiuosi, kad man tai pavyks. Šiame projekte vis išmokstu ko nors naujo, tad labai džiaugiuosi, jog savo mokytojo būnu įstumta į tokias situacijas, priverčiančias atsiskleisti visai kitaip“, – apie šią patirtį sako Paulina.

 

Paulina&Kaia (Small) Paulina&Kaia2 (Small)

 

„Paulina Skrabytė yra vienas šviesiausių žmonių „Lietuvos balse“. Ji turi  įgimtą pozityvumą, kuris užkrečia aplinkinius gera nuotaika, todėl aplink ją nuolatos buriasi gan didelis draugų ir gerbėjų ratas. Manau, jai reiktų būti drąsesnei ir nebijoti savęs parodyti. Aš ją matau, girdžiu ir ji yra dar vienas mano asmeninis atradimas“, – apie savo komandos narę geriausiais žodžiais atsiliepia Leonas Somovas.

 

Paulina&Kaia3 (Small) Paulina2 (Small)

 

Šį sekmadienį Paulina scenoje pasirodys su Bruno Mars daina ir sako, kad žiūrovus mėgins pavergti gera energija ir skleidžiamu pozityvumu. „Tai istorija yra apie suaugusių žmonių santykius, bet aš tiesiog ją perteiksiu kaip meilės dainą. Labiausiai noriu, kad žmonės gerai jaustųsi, pasilinksmintų per mano pasirodymą, pasimėgautų gera nuotaika! Manau, kad gera nuotaika, lengvumas bei šypsena juos sušildys ir jiems norėsis balsuoti už mane“, – apie būsimą pasirodymą sako Paulina Skrabytė.

 

PaulinaSkrabyte (Small) PaulinaSkrabyte2 (Small)

PaulinaSkrabyte3 (Small)

 

Kaip Paulinai ir kitoms Leono Somovo komandos narėms seksis užkariauti sceną ir unikaliais pasirodymais išsikovoti vietas kitame etape, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 tiesiogiai per LNK.

 

LEONO SOMOVO Nuotr.