Talentingojo šefo Liutauro Čepracko kulinarijos lofte šurmulio šiomis dienomis dar daugiau nei įprasta. Jau rugsėjo 12 d. 20-ąjį gimtadienį švenčiančios LNK eteryje startuos laida „Lietuvos superšefas“, kurioje profesionalūs kulinarai ir virtuvės entuziastai kovos dėl garbingojo titulo. Visus juos vertina garbūs L. Čepracko svečiai, kurių skiriami taškai ir padės išsiaiškinti nugalėtoją.

 

Dovile 2_1600x900

 

Viena iš vertintojų pirmojoje laidoje tapo aštresnio žodžio nevengianti atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep, neseniai paskelbusi ir apie savo sugrįžimą į sceną. „Nepataikauju – įspūdis po filmavimo buvo labai geras. Pirmiausia dėl to, kad labai simpatizuoju Liutaurui kaip šefui, todėl kai mane pakvietė – net nedvejojau. Antra, labai džiugino kompanija, su kuria susitikome filmavime – visi tie žmonės gali taip įkvėpti, kad vėliau išeini sau laimingas ir galvoji, na, kaip gyvenime viskas yra gerai“, – nuotaikingai filmavimą vertino D. Filmanavičiūtė.

 

Nors ir nėra kulinarijos profesionalė, atlikėja dalyviams buvo išties reikli. Kuo remdamasi ji vertino dalyvių patiekalus? „Esu kūrybiškas žmogus, todėl kūryba man svarbi visose srityse. Labai vertinau patiekalus, kurie nestokojo fantazijos, mane sužavėjo kai kurių dalyvių idėjos ir bandymas nustebinti. Pavyzdžiui, kepti krevetes su mėlynėmis, arba ryžius suvynioti į filo tešlą – tam tikrai reikia turėti daug fantazijos! Kitas dalykas – klasikiniai patiekalai, tarkime, foie gras (žąsų kepenėlių paštetas – past.). Atrodo, kaip galima su jais suklysti? Tačiau šiame filmavime būtent klasikiniai sprendimai ir pakišo koją vienam iš dalyvių.“

 

Dovile 3_1600x900

 

Miss Sheep atskleidė, kad pati ypač mėgsta gaminti, o dažnai, besistengdama pamaitinti ir pasirūpinti visais draugais, lieka nepavalgiusi pati: „Turiu prisipažinti, šiaip jau mano mitybos įpročiai yra žiauriai blogi – kažkur prilėkiau, kažką pagriebiau, įsimečiau… Tačiau pati maisto gamyba man yra visiška meditacija, kartu ir socializacijos procesas. Visi draugai žino, kad pas mane namuose bus pamaitinti ir apšokinėti!“

 

O kaip sekasi vasarą vykdytas maisto įpročių keitimo eksperimentas? Jo metu Miss Sheep stengėsi į dienotvarkę įtraukti elementarius sveikos mitybos įpročius, tokius kaip pusryčiai bei reguliarus valgymas. „Nemeluosiu, man ne visada sekasi laikytis griežtų taisyklių… Labai dažnai, daug ir garsiai visiems deklaruoju, kad visi esam gražūs tokie, kokie esam, tačiau suprantu, kad rūpintis elementaria sveikata bei gera savijauta yra būtina. Bet visi žino, kad yra vienintelis dalykas, be kurio negalėčiau: šampaniukas ir aš esame praktiškai sinonimai,“ – juokėsi atlikėja.

 

Supersefas_Komisija 2_1600x900

 

Kaip seksis kulinarijos mėgėjams vertinti laidoje besivaržančius profesionalus ir kokios dramos užvirė L. Čepracko kulinarijos lofte, paaaiškės jau rugsėjo 12 dieną per LNK, naująjį sezoną švenčiančią su šūkiu „20 kartų labiau“!