„Vyras privalo gerai uždirbti, turėti namus, automobilį. Su bėdžiais prasidėti – neverta“, – šio ketvirtadienio vakaro LNK laidoje „Valanda su Rūta“ 19.30 val. rėš Londone gyvenanti ir verslą turinti žavi blondinė Kristina. Su abiem sutuoktiniais moteris išsiskyrė dėl jų neištikimybės. Antrąjį vyrą Kristina išmetė po to, kai jis pareiškė, kad jo meilužė neprieštarauja dvigubam gyvenimui. „Mieloji, juk taip dabar daro visi, ji tai sutinka, o tu kodėl ne?“, – buvusį sutuoktinį cituos Kristina.

 

VSR_pranesimas pigios lietuves

Tuo metu pažinčių portalo įkūrėjas, milijonierius iš JAV Aaronas Perezas teigs nesistebintis, kad lietuvės nusipigina ir ieško tik pasiturinčių vyrų. „Dideli mano pinigai reiškia, kad moteriai nieko netrūks, ji bus aprūpinta, galės mėgautis prabanga, ir galbūt tokiu gyvenimu, kokio nėra patyrusi, tačiau apie kokį svajoja. Labai daug moterų to trokšta, todėl labai daugeliui jų, išgirdus žodį milijonierius – sužiba akys“, – pasakos A. Perezas.

 

„Meilės už pinigus nenusipirksi. Tokį posakį esame girdėję visi. Tik ar tai tikrai tiesa?“, – klaus laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

 

„Lietuvėms nesvarbus vyro amžius ir išvaizda, net nesvarbus jo vidinis pasaulis. Svarbu, ar turi namą, pinigų, ir kokį automobilį vairuoja“, – pasakos tango šokio mokytojas Eduardo Gimenezas.

 

Savo veidą po kauke slepianti Nijolė papasakos pribloškiančią istoriją. 10 metų ji augino vaikus, ir padėjo vyrui kurti verslą. Šiandien moteris – vieniša mama, likusi be cento, su dviem mažamečiais gyvenanti pas tėvus. „Skyrybas vyras planavo dvejus metus. Perrašinėjo turtą giminaičiams, tėvams. Nė neįtariau, kad jis ketina mane palikti, ir jau turi pamainą – gerokai jaunesnę meilužę. Negana to, prieš pat palikdamas mano vardu jis norėjo paimti pusės milijono litų paskolą. Ta moteris žinojo apie mane, bei du vaikus, tačiau jai tai nerūpėjo“, – pasakos Nijolė.

 

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ apie meilę ir pinigus bei tai, ar tikrai meilės už pinigus nenusipirksi, jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. per LNK.