Balandžio 3-osios vakarą vegetarinėje sostinės kavinėje vyko naujausios dizainerės Liubovės Čaplikienės kolekcijos „Pavasaris forever“ pristatymas. Į jaukų ir sveikatingą vakarą rinkosi žinomi žmonės: Eglė Skrolytė, Eirida Daukšienė, Andrius Kandelis su žmona Milda, Lina Bražinskaitė – Tupikovskienė, Alvyda Jasilionytė, Asta Jonušienė.

 

Kaunietė dizainerė, kurios kūrybos kredo: „Nekurstoma fantazija išblėsta“, publiką nustebino ryškiaspalve lengvai transformuojamų drabužių kolekcija. „Ar dažnai galite rasti rūbą, su kuriuo smagiai jaustumėtės tiek paplūdimyje, tiek iškilmingame vakarėlyje? Rūbą, kuris gali keistis priklausomai nuo jūsų noro ir… oro?“, – klausė dizainerė, priėjusi prie kolekciją demonstravusių modelių, ir akimirksniu pademonstravusi, kaip per minutę jos sukurtas drabužis gali pakeisti savo pavidalą.

 

Vakaro metu savo mintimis su svečiais dalijosi Lietuvos jogos asociacijos pirmininkas Vytis Zabulėnas bei meditacijos centro ir leidyklos „Meilės kelias“ įkūrėja Danutė Vilionytė.

 

Renginio svečiai taip pat dalyvavo natūralaus kanapių aliejaus „Hempus“ degustacijoje, kuris parodoje „Agrobalt“ buvo apdovanotas auksiniu medaliu ir pripažintas metų produktu. Moterys turėjo galimybę susipažinti su „Rituals“ grožio ritualais ir „Salcura“ probleminės odos priežiūros priemonėmis. Svečiai, klausydami  Andriaus Vaičiulio romantiškų melodijų gitara, ragavo vegetariškų patiekalų ir užkandžių.