„Renkant pačią pačiausią Lietuvos svajonių nuotaką, internautai balsavo masiškai. Rimčiausiomis konkurentėmis TV3 internetiniame puslapyje tapo Šiaulių milijonieriaus Anrido Vinklerio dukra, pasirodžiusi ant „Šok su manimi“ parketo su olimpiečiu Jevgenijumi Šuklinu, šokėja Mona Vinklerytė bei dainininkė, to paties šokių projekto dalyvė Viktorija Sutkutė. Kiekvienai iš merginų atiteko po daugiau nei 70 tūkstančių balsų!“ – internautų susidomėjimu džiaugiasi TV3 gyvenimo būdo laidos „Patys pačiausi“ vedėjai Asta Valentaitė ir Mantas Petruškevičius.

 

Šį ketvirtadienį, gruodžio 20-ąją, „Patys pačiausi“ 20.00 val. pristatys žinomas, gražias, žavias, bet vis dar vienišas Lietuvos moteris – tikras svajonių nuotakas. Tai į pramogų pasaulį sugrįžusi buvusi Seimo narė, naujoji TV3 didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ generolė Donalda Meiželytė, profesionali šokėja M. Vinklerytė ir merginų grupės „Pinup Girls“ narė, tituluota gražuolė V. Sutkutė.

 

„Taip, aš esu vieniša. Kartais pasidaro liūdna, kai pasižiūriu kokios laimingos su savo antrosiomis pusėmis yra mano grupės narės, bet aš tikiu, kad ankščiau ar vėliau surasiu savo išrinktąjį“, – šį ketvirtadienį laidos kūrėjams prisipažins Viktorija.

 

„Man reikia pasitempusio ir gerai uždirbančio vyro, kuris galėtų ir į restoraną mane nusivesti, ir išlaikyti šeimą bei vaikus“, – reikalavimus būsimam jaunikiui vardins V. Sutkutė.

 

A. Valentaitė ir M. Petruškevičius TV3 žiūrovams paruošė dar vieną staigmeną: jie vienai iš pretendenčių į svajonių nuotakas – D. Meiželytei sukūrė visiškai naują įvaizdį. Kaip po apsilankymo grožio salone ir prabangių drabužių parduotuvėse atrodys Donalda? O kuriai – Viktorijai ar Monai pasiseks tapti pačia pačiausia Lietuvos svajonių nuotaka? Romantiška ir itin stilinga laida „Patys pačiausi“ – jau ketvirtadienį 20.00 val. per TV3.

 

Visas praėjusias „Patys pačiausi“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku televizijoje internete „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/patyspaciausi.

 

„Patys pačiausi“ – ketvirtadieniais 20.00 val. tik per TV3!