Vos prasidėjusio legendinio LNK muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyviai leidžia neabejoti – jie tikrai darys viską, ko reikia pergalei. Laidos vedėjo, aktoriaus Manto Stonkaus žmona Indrė Stonkuvienė tai suskubs įrodyti jau antroje laidoje šį sekmadienį. Nors premjerinį vakarą moteris kartu su partneriu Donatu Čižausku bandė savo kelią projekte pradėti lyriškai bei jautriai, komisija jiems leido suprasti, kad geriau daryti tai, kas abiem sekasi geriausiai – pasitelkti humorą.

 

Indre 1

 

„Tiesą pasakius, man buvo nuobodoka. Indre, nereikia vaidinti aukos. Užteks čia būti kukliai. Nusirenk tu tas šūbas ir daryk taip, kaip moki daryti iš tikrųjų”- pirmoje laidoje I. Stonkuvienei patarinėjo komisijos narė, atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep.

 

Indre 2

 

Akivaizdu, kad moteris šias pastabas išgirdo. Šio sekmadienio laidoje, kurios tema bus „Stichijos“, I. Stonkuvienė ir D. Čižauskas pristatys itin audringą pasirodymą apie porą, kuri išgyvena išsikvėpusios meilės metą. Atlikdami Suzi Quatro dainos lietuvišką versiją „Jei gali, meilės duok“, duetas suvaidino komišką buitinę sceną virtuvėje, kur sutuoktiniai aiškinasi savo santykius.

 

Pasirodymo metu I. Stonkuvienė svaidėsi ir daužė lėkštes į studijos grindis, abu su D. Čižausku vaikėsi vienas kitą scenoje, tačiau sulig paskutiniais dainos akordais pasirodymą vainikavo jausmingas judviejų bučinys. Praėjus vos sekundei po tokios kulminacijos, į sceną žengė projekto dalyvės vyras M. Stonkus, turėjęs palydėti porą išklausyti komisijos komentarų.

 

„Bėk, Donatai, bėk“, – D. Čižauską dar bandė perspėti laidos vedėja Inga Jankauskaitė. „Žinai, ko man gyvenime trūksta? Lėkščių“, – šyptelėjo M. Stonkus, tačiau tai buvo vienintelis jo komentaras apie ką tik scenoje įvykusį aistringą pasirodymą. Pati I. Stonkuvienė projekte neslepia prieš pasirodymus jaučiamos baimės, tad ir šįkart komisijos komentarų klausė gerokai susijaudinusi.

 

„O ko čia aikčiojat – aš mačiau normalų normalios bobos vaizdelį. Faina, kad jūs išgirdote mūsų praėjusios savaitės pastabas apie tai, kad gana čia to lyrizmo, ir pradėjote elgtis kaip normali statistinė lietuviška šeima“, – į viską su humoru pažiūrėjo D. Filmanavičiūtė.

 

Premjerinėje laidoje I. Stonkuvienė su D. Čižausku liko rezultatų lentelės viduryje ir 4-5 vietas dalijosi su Asta Baukute ir Ruslanu Kirilkinu. Ar perėjimas nuo lyrizmo prie humoro padės duetui sulaukti daugiau žiūrovų palaikymo? Nepamirštami pasirodymai ir ryškiausios emocijos – „Žvaigždžių duetuose“ jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!