Turbūt daugelis iš mūsų artėjant naujiesiems metams mintyse peržvelgiame senuosius – ką nuveikėme, o kur dar galėjome pasistengti. Ne išimtis ir televizijos prodiuseris Gediminas Juodeika, didžiąsias metų šventes kartu su artimiausiais žmonėmis ir kulinarine laida „Virtuvės istorijos“ pradėjęs švęsti kiek anksčiau. Žinomas vyras atskleidė, kad nors praėję metai jam buvo sunkūs, turi ir kuo didžiuotis.

 

TV3_Virtuvės istorijos (2)

 

Jau šį šeštadienį TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovai turės galimybę išvysti ne tik profesionalaus šefo Reinaldo Janonio patarimus, kaip paruošti skanią Kūčių vakarienę, bet ir atvirą pokalbį su vienu linksmiausių pramogų pasaulio žmonių – Gediminu Juodeika – jo paties namuose.

 

TV3_Virtuvės istorijos (3)

 

Televizijos prodiuserio draugai, artimieji ir mama Virginija Juodeikienė, padedami kulinarinės laidos kūrybinės komandos, nusprendė žinomam vyrui surengti staigmeną ir artėjančias Kalėdas pradėti švęsti anksčiau.

 

TV3_Virtuvės istorijos (4)

 

Šventinius pusryčius gaminę draugai G. Juodeikai negailėjo gražių žodžių. „Tiek komplimentų, kiek Gediminas pasako per penkias minutes, turbūt neišgirsi per kokius dvejus metus“, – bičiulį gyrė ilgametė jo draugė Kristina Grūdienė.

 

TV3_Virtuvės istorijos

 

G. Juodeika televizijos žiūrovams šeštadienio rytą pasakos, kad itin vertina kone ketvirtį amžiaus, kurį praleido dirbdamas televizijoje. Nors besibaigiantys metai žinomam vyrui buvo itin sunkūs – nutrūko ilgametė jo ir žmonos Jurgitos santuoka – prodiuseris laidoje pasakos turįs ir kuo pasidžiaugti.

 

„Šie metai buvo labai sunkūs, kardinalūs. Bet mano gyvenime buvo ir labai svarbių, reikšmingų įvykių, kuriais aš didžiuojuosi ir džiaugiuosi. Net pats savimi stebiuosi, kad aš sugebėjau per šiuos metus žengti daug drąsių, ryžtingų žingsnių“, – sakė G. Juodeika.

 

Kalbėdamas apie savo ateitį, vyras teigė turintis ne vieną svajonę ir sieksiantis jų išsipildymo. „Turiu svajones, kurias norėčiau įgyvendinti, pažadus, kuriuos norėčiau išpildyti ir įvykdyti“, – laidai „Virtuvės istorijos“ sakė G. Juodeika.

 

Linksmą ir atvirą televizijos prodiuserio G. Juodeikos, jo draugų ir artimųjų interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!