Jau šį sekmadienį – paskutinė kova „Lietuvos talentuose“ prieš projekto superfinalą. Teisėjai turės tik patariamąjį balsą, dalyvių likimą spręs žiūrovai. Daugiausiai palaikymo sulaukęs dalyvis be kovos keliauja į projekto superfinalą. Antrą ir trečią vietą užėmę dalyviai stoja prieš teisėjus. Profesionalai sprendžia, kuris dalyvis yra vertesnis keliauti į superfinalą.

 

Emil

 

Vilnietis Emilis Korickij – vienas ryškiausių TV3 projekto dalyvių. Su genetine mutacija gimęs vaikinas ne kartą pabrėžė, jog savo negalios nesureikšmina. „Noriu, kad žmonės mane mylėtų dėl mano dainavimo, o ne todėl, kad esu ne toks kaip visi. Man mano negalia netrukdo gyventi, džiaugtis gyvenimu ir džiuginti kitus“, – sako septyniolikmetis.

 

Emil1

 

Teisėjai, išgirdę kaip Emilis dainuoja, negailėjo jam liaupsių. „Kai tu pamatai tokį dalyką, supranti, kad kūnas prieš sielą yra vieni juokai“, – po vaikino pasirodymo kalbėjo Saulius Urbonavičius-Samas.

 

„Lietuvos talentų“ dalyvis atviras – po pasirodymo projekte jis sulaukė labai daug dėmesio. Tiesa, vilnietis šiek tiek sutriko, kai iš Dalios Ibelhauptaitės gavo vardinį pakvietimą į operos repeticiją. Čia jis lankėsi pirmą kartą gyvenime. „Lietuvos talentų“ teisėja taip tikėjosi išpirkti kaltę, jog nepaspaudė vaikinui „auksinio mygtuko“.

 

Emilis sulaukė palaikymo ne tik iš teisėjų, bet ir iš žiūrovų. Sutikti žmonės gatvėje negaili komplimentų ir gražių žodžių. „Dėl „Lietuvos talentų“ mano gyvenimas tapo daug įdomesnis. Žmonės giria mano balsą, sako, kad iš manęs semiasi įkvėpimo. Bet aš nesuprantu, kuo skiriasi sveikas žmogus nuo žmogaus su negalia atėjusio į sceną. Veiklių neįgaliųjų yra labai daug ,tiesiog jie nesirodo televizijoje“, – pasakoja „Lietuvos talentų“ dalyvis.

 

Jau aštuonerius metus Emilis puoselėja šiltus jausmus savo mokyklos draugei Laurai. Mergina itin aktyviai palaiko savo mylimąjį, skatina draugus balsuoti socialiniuose tinkluose, buria gerbėjus. „Šį sekmadienį atliksiu jausmingą dainą. Ją skirsiu savo merginai. Ji sėdės studijoje ir palaikys mane. Labai jaučiu šią dainą, tad pasirodyme netrūks jausmų“, – pasakoja „Lietuvos talentų“ dalyvis.

 

Vilnietis itin džiaugiasi, jog jį palaiko visa mokykla – Vilniaus „Versmės“ katalikiškoji gimnazija: „Mūsų mokykloje mokiniai su negalia nuo pradinių klasių yra integruojami į bendras klases. Mokiniai nuo mažu dienų yra mokomi, kas yra tolerancija ir tai, kad reikia priimti žmogų, jei jis yra šiek tiek kitoks. Aš esu laimingas žmogus. Kviečiu žmones balsuoti už mano dainavimą, o ne negalią. Aš tiesiog noriu būti paprastu žmogumi“, – tiems, kurie už jį žada balsuoti iš gailesčio, sako vaikinas.

 

„Lietuvos talentai“ kiekvieną sekmadienį 19.30 val. per TV3!