Šeštadienio vakarą televizijos žiūrovai stebėjo jau ketvirtąją TV3 nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ laidą, kurioje netruko aštrių dalyvių konfliktų ir itin atvirų pasisakymų. Išlikimo kovoje vėl susitiko vyriška kompanija, po kurios su projektu atsisveikino su ne vienu dalyviu konfliktavęs 41-erių metų skaistuolis Algimantas.

 

Algimantas

 

Vis labiau įsibėgėjant realybės šou, jo dalyviai nusimeta visas kaukes ir parodo savo tikruosius veidus. Tarp jų jaučiama vis didesnė konkurencija ir įtampa, mat kiekvienas namo nori išvažiuoti su naujutėlaite Ford Fiesta. Praėjusią savaitę tarpusavyje konfliktavo ne tik įspūdingos išvaizdos Donata su skaistuoliu Algimantu, bet ir dainininkė bei žurnalistė Monika su televizijos dėka seserį atradusiu Roku.

 

Iššūkis kaime

 

Bene daugiausiai dalyvių kritikos susilaukė emigrantas iš Anglijos Stanislavas. Praėjusią savaitę į rimtą konfliktą su Algimantu įsivėlęs jaunas vyras parodė tikrąjį savo veidą ir sulaukė ne tik likusių dalyvių, bet ir laidos vedėjo, Lukšių žemės ūkio bendrovės vadovo Jono Pranaičio kritikos. Už nevaldomus keiksmus Stanislavas buvo nubaustas ir turėjo išskalbti visų dalyviu purvinus drabužius.

 

„Stanislavas man kuo toliau, tuo labiau nepatinka. Mane jis pradeda erzinti. Jis labai save „stato aukštai“. Gan per aukštai. Matosi, kad žmogui labai nebepatinka kritika. Kai jis visas dienas važiavo ant Algio, tai jam buvo dzin, o dabar, kai ant jo, tai ir puola, ir į „galvą siūlo“, – kalbėjo mažiausiai į konfliktus besivelianti policijos tyrėja iš Panevėžio Lina.

 

Tačiau nepaisant nesitarimų, šou dalyviai turėjo išlikti komanda, kad galėtų atlikti visus jiems patikėtus darbus. Šią savaitę projekto septintukas be jokios šiuolaikinės technikos pagalbos sėjo grūdus, senoviniu būdu matavo laukus, barstė trąšas, mokėsi vairuoti itin modernų traktorių ir pasidaliję komandomis turėjo įveikti ekstremalų kliūčių ruožą.

 

Blogiausią savaitės darbininką, kaip ir kiekvieną kartą, išrinko laidos vedėjas J. Pranaitis. Blogiausiu tapo su visais konfliktuojantis Stanislavas, o geriausia – Donata.

 

„Tikrai dirbau normaliai. Ir tas duobes kasiau, ir visą kitą darbą dariau ganėtinai neblogai. Tai ganėtinai keista, kad buvau išrinktas silpniausiu. Bet žinojau, kad sėdėsiu ant kedės. Jau buvau nusiteikęs tam. Matau jų nusiteikimą, kai kurių žmonių nusisukimą nuo manęs, nenorą bendrauti, kalbėti“, – išgirdęs J. Pranaičio sprendimą kalbėjo Stanislavas.

 

Šį kartą net du dalyviai gavo po vienodą skaičių grūdų stiklinių – tai naujokė Otilija ir Algimantas. Kas susigrums išlikimo kovoje nusprendė laidos vedėjas Jonas. Savo jėgas išbandyti teko šou senbuviui Algimantui. Į išlikimo kovą antrą kartą pasiųstas Algimantas pralaimėjo savo didžiausiam priešui Stanislavui ir turėjo palikti projektą.

 

„Aš džiaugiuosi, man čia patiko. Praleidau puikų laiką su puikiais žmonėmis. Įgijau naujų patirčių, naujų įspūdžių ilgam laikui. Kai kurie išdavė. Į akis šypsojosi ir man grūdus supylė.“ – apmaudo neslėpdamas kalbėjo Algimantas. Išlikimo kovoje pralaimėjęs jis nesulaikė ir ašarų: „Ne mašinos man gaila, man gaila žmonių, tikrų žmonių. Toks pasaulis…“

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukels į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyvens žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seks filmavimo kameros, kurios nepraleis nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį „Ford Fiesta“, kurį įsteigė automobilių nuomos įmonė „AutoRENT24.lt“ ir automobilių pardavėjas „Inchcape Motors“. Projektą „IššŪKIS kaime“ ves televizijos laidų vedėjas, humoristas Vitalijus Cololo ir visus ūkio darbus puikiai išmanantis ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

 
Nuotraukų autorius: tomasfoto.lt