Mados pasaulyje besisukanti ir kasdien naujausias tendencijas sekanti stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė džiaugiasi, jog ateinanti vasara kartu į drabužių spintą atneša ir ryškias spalvas. Margi gėlėti audiniai, pasteliniai ir ryškūs raštai bei drąsūs siluetai ir kirpimai – visą tai diktuoja naujausios mados kolekcijos, užkariaujančios stilingųjų širdis.

 

Viktorija Šaulytė Mockė (1)_800x450

Artėjantis vasaros sezonas kiekvieną paskatina peržvelgti turimą spintos turinį, giliau paslėpti storus megztinius bei įsigyti vieną ar kitą stiliaus naujieną. Stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė džiaugiasi, jog naujausios mados tendencijos – itin ryškios bei dalinasi patarimais, į ką verta atkreipti dėmesį, renkantis naujus drabužius.

 

„Kalbant apie aprangą, aš džiaugiuosi dėl spalvų. Myliu jas ir jos daug ką pasako apie žmogų ir jo asmenybę. Vienos gali harmonizuoti, kitos – įaudrinti. Smagu, kad šį sezoną vyrauja daug spalvų, tiek pastelinės, tiek ryškios, taip pat gėlės ir raštai, kurie labai pagyvina. Na, o svarbiausias vis tiek išlieka įvairiapusiškumas, nes atėjome iki to taško, kai žmonės nebebijo būti drąsiais ir tai matosi jų drabužiuose bei įvaizdžiuose“, – pasakoja stilistė.

 

Drąsos netrūksta ir pačios Viktorijos stiliuje. Daugiau nei 40 tūkst. sekėjų savo socialinių tinklų paskyroje turinti stilistė kasdien dalinasi įkvepiančiais pavyzdžiais, kaip drabužių ir jų spalvų pagalba galima sukurti įvairiausias nuotaikas bei smagius ir jaunatviškus įvaizdžius.

 

„Mano spinta yra nenuspėjama kaip ir aš pati, bet čia ne veltui, nes drabužiai pasako labai daug ką apie žmogų. Vieną dieną galiu būti rokeriška, kitą – pašėlusi spalvota, trečią – visiška menininkė. Ir tai yra gerai, nes mes su kiekviena diena keičiamės, tobulėjame ir galbūt net nereikia užsilikti viename stiliuje“, – teigia Viktorija.

 

Visgi, mergina prisipažįsta, kad drąsa ir pasitikėjimas savimi – didelio darbo vaisiai. Viktorija atvirauja, jog ilgą laiką pergyvenusi ir kompleksavusi dėl savo išvaizdos, todėl prireikė nemenko psichologinio įdirbio, kol išmoko save pamilti tokią, kokia yra.

 

„Kalbant apie grožio ritualus, jų yra begalės, mėgstu juos keisti ir eksperimentuoti, nes to reikalauja ir mano oda, plaukai, kūnas. Tačiau yra vienas dalykas, kurį darau: nesvarbu, ar tepčiau kremą, ar šampūną, ar serumą – tai darau su meile ir visą laiką pakartoju tai sau kaip mantrą. Vienintelis kompleksas, kuris lydi mane nuo paauglystės yra mano veido oda. Ji visą laiką buvo problematiška: dermatitas, kuperozė, nuolatiniai spuogeliai. Kai buvau jaunesnė, tai priimdavau kitaip, kol supratau, kad turiu tas problemas priimti, tai nėra minusas, tai yra gyvenimo dalis ir tobula oda neegzistuoja“, – tvirtina stilistė.

 

Šiais stiliaus patarimais Viktorija dalinsis šį sekmadienį Delfi TV eteryje rodomoje laidoje „Pokyčių istorija“. Laidos pagrindinė herojė – jau septintą dešimtį skaičiuojanti Natalija, kuri griauna visus mitus ir yra tikras įrodymas, kad amžius – ne riba svajonėms ir siekiams.

 

„Kiekvieną rytą, eidama į darbą, pagalvoju, kaip apsirengti, kaip pasidažyti. Kartais nesinori puoštis, priklauso nuo nuotaikos, tačiau visada žinau, kad kiti ne tik mato, bet ir stebi iš visų pusių. Sau keliu labai didelius reikalavimus. Vedu zumbos pamokas ir kai pažiūriu į save iš šono, galvoju, kad kiti net nežino, kiek man metų yra“, – laidoje pasakos herojė Natalija.

 

Visą gyvenimą šokusi scenoje, moteris dabar choreografijos meno žiniomis dalinasi su jaunąja karta. Galbūt tai neleidžia jai nustygti vietoje ir nors visą gyvenimą savo įvaizdį Natalija kūrė pati, šiandien nusprendė jį patikėti į profesionalų rankas.

 

„Aš negyvenu sau, aš gyvenu kitam žmogui. Esu gryna avantiūristė, todėl niekas dar net nežino, jog dalyvausiu šioje laidoje. Bijau net prasitarti, nes nežinau, kas iš to gausis. Plaukai yra ta vienintelė dalis, su kuria mėgstu eksperimentuoti. Turėjau ir ilgus, ir trumpus plaukus, ir net žalia spalva buvau nusidažiusi“, – atviraus laidos herojė.

 

Natalijos išvaizdos pokyčiai prasidės nuo ilgalaikio makiažo: naujam gyvenimui Natalijos lūpas ir antakius prikels studijos „Dia Permanent“ meistrė Diana Lekavičienė. Toliau lauks žaismingi pasikeitimai įvaizdžio salono „Rolė 313“ plaukų stilistės Redos Jurkienės kėdėje bei „Juode studio“ vizažistė Gintarė Van Issak primins Natalijai makiažo magiją. Na, o galiausiai laidos stilistė Jomantė Vaitkutė iš „Sorelė Boutique“ asortimento laidos herojai parinks itin vasarišką ir jaunatvišką drabužių derinį.

 

Kaip naujuosius Natalijos išvaizdos pokyčius priims jos dukra Goda bei kokiais stiliaus patarimais pasidalins stilistė Viktorija Šaulytė-Mockė – visa tai jau šį sekmadienį, 15:30 val. naujojoje Delfi TV laidoje „Pokyčių istorija“.

 
Nuotraukų galerija: 

Autorystė: tomasfoto.lt