Nenumaldomai artėja galingiausio dvidešimtmetį pasitinkančios LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Dvikovų ir Nokautų filmavimai. Praeitą savaitę „Lietuvos balso“ mokytojai skirstė duetus, kurie susikaus rugpjūčio 17, 18 dienomis. „Visi  komandos nariai maloniai nustebino. Jie taip greitai gaudosi! Tikiu, kad vienas iš jų gali laimėti projektą“, – savo pirmaisiais įspūdžiais susitikus su komandos nariais dalinasi Aleksandras Ivanauskas-Fara.

 

Fara

Projekto mokytojas šiek tiek susikrimtęs – jo nuomone, Dvikovų metu bus sunku atsirinkti geriausius, kai visi tokie balsingi. Be to, estrados legenda prasitaria, jog yra pasiruošęs pavogti kelis talentus iš priešininkų komandos: „Tikrai yra du, kurių norėjau ir tebenoriu. Vienas iš Rūtos, kitas iš Donato komandos.“ Aleksandras tiems perliukams buvo atsisukęs ir per Akląsias perklausas, tačiau kaip pats sako – kalbėjo neįtikinamai, todėl „pražiopsojo“.

 

Scenos vilkas „Lietuvos balso“ gerbėjams garantuoja – Dvikovos bus dar galingesnės: „Jie jau praėjo sudėtingiausią etapą, jaudulys sumažėjo. Koją pakišti gali tik noras padainuoti sudėtingiau negu gali. O visa kita bus jėga!”

 

Jau rugpjūčio 17, 18 ir 20 dienomis Vilniaus „Teatro arenoje“ ištikimiausi projekto gerbėjai turės išskirtinę galimybę pamatyti, kurie balsai toliau drebins Lietuvą ir paklius į paskutinį projekto etapą – Finalines kovas. Skubėkite bilietus įsigyti čia: http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/lietuvos-balsas-38100