Naujas LNK televizijos sezonas yra paruošęs ne vieną siurprizą savo žiūrovams. Viena iš staigmenų – nuotaikinga situacijų komedija „Galiu rytoj“, kuri juoktis dievinančius žiūrovus pasieks jau antradienį, rugsėjo 3–ąją. Juoku trykštančiomis scenomis serialas leis humoro mėgėjams pasinerti į kurioziškas situacijas, kurioje kiekvienas galės atrasti dalelę savęs.

 

Galiu_rytoj_1_684x960

 

Visą vasarą intensyviai filmuojamame seriale aidėjo profesionalių aktorių ir prodiuserių „Urbs TV“ komandos juokas. Serialo scenaristas ir režisierius Balys Latėnas  prisipažįsta, kad ramybės darbo vietoje tikrai nebuvo. „Buvo momentų, kai reikėjo stabdyti filmavimą, nes viską nustelbdavo juokas, kurį suvaldyti pavykdavo tik išsijuokus. Smagu, kad aktoriai puikiai susigyveno su savo kuriamais personažais ir dažnai scenas nufilmuodavome iš pirmo dublio. Todėl likdavo laiko maksimaliai pasijuokti ir pasigaminti vitamino C“  – atvirauja režisierius B. Latėnas.

 

Galiu_rytoj_2_1280x751

 

Pasak serialo prodiuserio A. Urbanavičiaus, filmavimų nesustabdė nei alinantis karštis, nei stiprios vasarinės liūtys, o mintis padaryti titulinės serialo dainos vaizdo klipą kilo vos tik išgirdus dainą. „Dainos muziką sukūrė Arvydas Martinėnas – Vudis, žodžius parašė Paulius Stalionis, tik išgirdęs galutinį variantą iškart supratau, jog seriale turime daug gerai dainuojančių aktorių, tad pirmiausia kilo mintis, kad titulinę dainą privalo atlikti būtent jie. Visi mielai sutiko ir gavus įrašą supratau, kad dabar tetrūksta tik vieno – vaizdo klipo. Susisiekiau su choreografu Paulium Šinkūnu, kuriam paaiškinau, kad tai ne profesionalūs šokėjai, o įvairūs žmonės, tarp kurių yra ir raumeningų vyrukų, kuriems šokis nėra kasdienybė, todėl judesių reikia ypač paprastų“, – džiaugiasi A. Urbanavičius ir neslepia, jog dainos „Aš galėsiu rytoj“ muzikinis klipas pranoko visus jo lūkesčius. Anot jo, klipas sukelia tik šypseną ir geras emocijas.

 

Apie muzikinio klipo užkulisius prasitarė žinomas choreografas P. Šinkūnas. „Iš choreografinės pusės, visi aktoriai buvo sunerimę, kad kaip čia reikės taip sudėtingai šokti, tačiau gavę visą informaciją ir mano padrąsinimą – nusiramino. Tad jų noras ir užsispyrimas man išties paliko įspūdį. Turėjome gerą laiką, linksmą filmavimą ir visi labai noriai bei draugiškai kartu kūrėme klipą“, – šypsosi P. Šinkūnas.

 

Situacijų komedijos „Galiu rytoj“ titulinės dainos „Aš galėsiu rytoj“ muzikinį klipą galite peržiūrėti čia: https://lnk.lt/video/galiu–rytoj–vaizdo–klipas/71993