Jau šįvakar, rugpjūčio 28-ąją, 21.00 val. jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono šauklys – infošou „Be komentarų“ tikrins informaciją, aptiktą laidos redakciją pasiekusiame pranešime, kuriame teigiama, jog garsioji sužadėtinių porelė – dainininkė Oksana Pikul ir krepšininkas Simas Jasaitis – jau pasiruošę vestuvėms. Ar iš tiesų netrukus sulauksime slaptos santuokos?

 

„Aš sutikčiau, kad mano ir Simo vestuvės įvyktų artimiausiu metu“, – pikantiškiausių naujienų laidos žiūrovams prisipažins S. Jasaičio mylimoji, ant kurios piršto vos prieš savaitę buvo užmautas sužadėtuvių žiedas.

 

Pasak dainininkės, šiomis dienomis jos mobilusis telefonas netyla: viena po kitos skambina jos muzikos grupės merginos ir klausia, ar iš tiesų jų kolegė labai greitai taps žinomo krepšininko žmona, ir priekaištauja vis dar nesulaukusios pakvietimų į vestuvių puotą.

 

„Savo grupės mergaites nuraminau ir užtikrinau, kad jos vienos iš pirmųjų gaus pakvietimus į mano vestuves, tiesiog dar nespėjau to padaryti“, – TV3 eteryje šįvakar tikins Oksana.

 

O. Pikul „Be komentarų“ laidoje griežtai paneigs kalbas, jog netikėtų piršlybų ir artėjančių vestuvių priežastis – nėštumas: „Mano su Simu vestuvės bus dėl meilės, o ne iš reikalo. Sklando kalbos, jog esu nėščia, ir tai paskatino Simą greičiau man pasipiršti, bet tai netiesa. Mūsų vestuvės bus iš didelės meilės ir dviejų žmonių siekimo būti kartu.“

 

Kada įvyks garsiosios porelės vestuvių puota? Ar įmanoma prabangioms vestuvėms pasiruošti taip greitai? Intriguojantys atsakymai – jau šįvakar 21.00 val. laidoje „Be komentarų“ tik per TV3!

 

 „Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val., o naujojo infošou sezono premjera kartu su Algiu Ramanausku – jau rugsėjo 3-iąją, pirmadienį, tik per TV3!