„Tai, kas nuostabiausia – atsitinka rytais“, – tokiais žodžiais šeštadieniais mažuosius TV3 žiūrovus nuo 8.30 val. pasitinka laida „Kempas ir draugai“, jau spėjusi užkariauti ne tik vaikų, bet ir tėvų širdis.

 

TV3_Kempas_ir_draugai_Stano_vaikai

 

Laidos dainai muziką ir žodžius parašęs Stanislovas Stavickis-Stano – ne tik dainininkas, muzikos prodiuseris, bet ir dvi atžalas su žmona auginantis tėtis. Stano džiaugiasi, kad Lietuvoje atsirado nauja, įdomi laida mažiesiams žiūrovams.

 

„Man labai patiko laidos idėja, tikrai trūko laidos vaikams, kurioje būtų kalbama apie tai, kas iš tikrųjų jiems aktualu. O vaikai žavisi superjerojais, supergaliomis ir magija. Jau senai praėjo melancholiškų dainelių ir monotoniškų vedėjų laikai“, – mano dainininkas.

 

TV3_Kempas_ir_draugai_dainos_irasas

 

Šešerių Ričardo ir pusantrų Adomo tėtis tikina, kad buvimas tėčiu jėgų neatima, o įkvepia ir skatina judėti pirmyn. Paklaustas ar darbas netrukdo tėvystei, muzikos prodiuseris tik šypteli: „Vaikas turi matyti dirbančio ir tobulėjančio tėčio pavyzdį, ir tik tai, o ne kalbos ir pamokslavimai, vaiką paskatins kažko siekti gyvenime.“

 

„Kiekvienas vyras gali būti geru tėčiu, bet to reikia mokytis kartu su antraja puse. O svarbiausia – kartu su savo vaiku“, – mano žinomas dainų autorius ir atlikėjas.

 

TV3_Kempas_ir_draugai_dainos_irasas_2

 

Sužinoti, kas įdomiausia mažiesiems ir mokytis būti dar geresniais tėvais kiekvieną šeštadienį 8.30 val. kviečia TV3 laida „Kempas ir draugai“. Šio šeštadienio laidoje – mažosios herojės Fėjos gimtadienis.

 

 „Kempas ir draugai“ – šeštadieniais 8.30 val. per TV3!