Juvelyriniai dirbiniai nuo seno yra mėgstamiausias moters aksesuaras, nebylus pasakotojas apie jos stilių, prigimtį, o kartais ir paslaptis. Šio spindinčio pasakojimo centre yra „Swarovski“ – prekės ženklas, garsėjantis savo žėrinčiu įvaizdžiu. Šiandien „Swarovski“ yra ne tik laikui nepavaldžios elegancijos, bet ir šiuolaikinės, dinamiškos moters simbolis. Šie patarimai skirti visoms moterims, kurios nori į savo kasdienį gyvenimą įausti moderniosios „Swarovski“ magijos.

 

1688623974_64a65b6651ed9

Modernus spindesys kasdienai

 

Norint įtraukti „Swarovski“ papuošalus į kasdienę aprangą, svarbu tinkamai suderinti spindesį ir kasdienai skirtus drabužius.

 

Minimalistinė magija. Rinkitės subtilius „Swarovski“ auskarus–vinutes, pavyzdžiui, „Creativity“ ar „Attract“, kurie puikiai tiks ne tik prie džinsų ir baltų marškinėlių derinio, bet ir prie formalios aprangos ar mažos juodos suknelės.

 

Vėrinių sluoksniai. Jei norite aprangai suteikti jaunatviško spindesio, užsidėkite kelias skirtingų ilgių grandinėles su įvairiais pakabukais. Akį trauks „Symbolic“ ar „Lilia“ kaklo vėriniai.

 

Funkcionalumas ir stilius. Prie išmaniojo laikrodžio priderinkite dailias „Swarovski“ apyrankes, tačiau nepersistenkite, visi aksesuarai turi derėti tarpusavyje, o riešas neturėtų būti apkrautas. Amžina klasika – „Tennis“ ar „Tactic“ apyrankės.

 

„Swarovski“ ypatingoms progoms

 

Kiekviena ypatinga proga – tai galimybė išreikšti save, papuošti savo kūną spindinčiais papuošalais ir dovanoti sau nuostabų laiką.

 

Ryškūs auskarai. Su suknele atidengtais pečiais ir išraiškingai kabančiais „Swarovski“ auskarais tapsite bet kokios šventės žvaigžde. Tam puikiai tiks „Harmonia“,  „Numina“ ar „Latisha“ auskarai.

 

Kokteiliniai žiedai. Šampano taurė rankoje atrodo geriau, kai ją puošia įspūdingas ir spindintis kokteilinis žiedas. Tokie žiedai kaip „Mesmera“ ar „Lucent“ tikrai neliks nepastebėti.

 

Kaklo papuošalas. Rinkitės „Swarovski“ prigludusius vėrinius ar ilgas grandinėles su pakabukais, kad pabrėžtumėte suknelės iškirptę ar pademonstruotumėte kaklo ilgį. Tokie vėriniai kaip „Tennis“, „Constella“ ar „Millenia“ puikiai tiks prie minimalistinės ir monochrominės vakarinės aprangos.

 

„Swarovski“ papuošalų kapsulės kūrimas

 

Kapsulinės kolekcijos idėja neapsiriboja vien drabužių spinta. Rinkdamosi universalius „Swarovski“ gaminius būsite pasiruošusios bet kokiai progai. Apsilankykite https://dekastore.lt internetinėje parduotuvėje, kurioje rasite visus reikalingiausius „Swarovski“ papuošalus.

 

Universalūs auskarai–vinutės. Subtilūs „Svarovski“ auskarai–vinutės, nesvarbu, ar jie būtų skaidrūs, ar spalvoti, puikiai tinka ir prie biuro aprangos, ir prie laisvalaikio aprangos.

 

Įspūdingas vėrinys. Daiktas, galintis paprastą juodą suknelę pakylėti iki vakarinės aprangos. Labiausiai tiks vakarinės aprangos reikalaujančioms progoms: naujųjų metų šventėms, vakarui teatre ar operoje, ar kituose renginiuose su numatytu aprangos kodu.

 

Klasikinė apyrankė. Rinkitės tokią, kuri būtų pakankamai rafinuota darbo susitikimams, tačiau kurią būtų galima derinti ir prie kasdienių aksesuarų, pavyzdžiui, išmaniojo laikrodžio.