„Neklausyk mamos, išlaisvink kūrybiškumą“, – „Lietuvos ryto“ televizijos studijoje patarimų dainininkui Algimantui Minalgai-Soliariui negailėjo nuolatinė šou „Muzikinis gimtadienis“ viešnia Livija Gradauskienė. Komisijos pleputei vis atrodė, kad dainininkės Dianos Dargienės keturiasdešimt ketvirtąjį gimtadienį į televizijos studiją švęsti atvykęs talentingas dainininkas neparodo visko, ką galėtų parodyti.  

 

 

LR_TV_MG_Dargiene su dukra Une

Livijos patarimų Soliarui tą dieną studijoje klausėsi ne tik Diana, bet ir jos dukrelė Unė. Nuo mažų dienų scenoje su mama pasirodanti mergaitė, atrodo, į galvą dėjosi kiekvieną Livijos pamoką. „Man patinka Soliaris“, – tikino drąsiai į mikrofoną ir vieną po kito savo mėgstamam atlikėjui dėjo patiktukus.

 

Unės mama dėl to nė kiek neprieštaravo. Anksti pastebėjusi dukros talentą, Diana skatina dukrą rinktis sceną. Unė nuo trejų metų lanko „Džimba“ studiją, jos abi vedė televizijos laidą, dalyvauja renginiuose, labdaros projektuose. Mama Unę visur lydi, jos kartu praleidžia daug laiko. „Su mama mokomės namie, jei važiuojam į koncertą – dar mokomės, mokomės ir mokomės“, – televizijos studijoje dėstė mažoji dainininkė.

 

LR_TV_MG_Soliaris

Labai gali būti, kad Unės klausydamas, Soliaris prisiminė savo mamą: „Kai sukūriau dainą „Saulę lūpomis užpūsk“, išgirdusi ją, mama pasakė: „Na, štai, dabar visi iš tavęs dar labiau juoksis! Tokiomis lūpomis saulę tik ir galima užpūsti!“

 

„Neklausyk mamos! – net aiktelėjo nuo komisijos stalo Livija. – Turi nuostabų balsą ir jei jau vieną kartą užlipai į sceną, turi tikėti tuo, ką darai”.

 

„Aš mamos neklausau nuo šešiolikos metų“, – Livijai atrėžė Soliaris, tačiau buvo matyti, kad Livijos pamokymai jam sugulė į širdį.

 

Kas yra gražiausia Lietuvos svočia? Kaip atspėti, ar daina bus populiari? Kodėl baisu dainuoti vienam? Kaip suvilioti komisiją? Ir visos visos Kėdainių „Senamiesčio“ choro bei Arno Švilpausko spalvos – tik šį penktadienį, 20.30 val. smagiausiame Lietuvos „Muzikiniame gimtadienyje“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

 Šou ,,Muzikinis gimtadienis“ – penktadieniais 20.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.