Atsinaujinusios BTV muzikiniame gyvo garso realybės šou “Dainuok mano dainą” šeštadienį skambės IrūnosPuzaraitės hitai, kuriuos ji kadaise dainavo su „Mokinukėmis”, o vėliau – su „Studentėmis”.

 

iruna_oho_1560x1050

Devynios šalies garsenybės jau tris savaites sostinės „Belmonto” malūno rūmuose rengia koncertus. Juose dainuoja vieni kitų dainas, vertina pasirodymus ir…prisimena keisčiausius nutikimus.

 

Irūna niekada gyvenime nepamirš incidento, koncertuojant su „Mokinukėmis” nutikusio viename vandens parke. „Buvome nepilnametės, septyniolikinės. Dainavome vandens parke kažkokiame renginyje. Tą akimirką atlikome paskutinę dainą „Melagis”. Ir… iš sūkurinės vonios tik strykt – visiškai nuogų vyrų kompanija – ir išlindo. Vyrai įsilinksminę kad šoka, kad dainuoja „Tu esi melagis…” Patyrėme šoką”, – pasakoja Irūna.

 

Merginos tik išraudo, pradėjo kikenti, o Irūnai reikėjo dainuoti. „Muzika sau, mes – sau. Žodžiai ėmė strigti gerklėje. Juk iki tol nebuvau gyvai mačiusi vyriškų nuogumų”, – juokiasi “Dainuok mano dainą” dalyvė. Irūna priduria, kad jei dabar nutiktų panašus nuotykis, jau nebepasimestų ir žinotų, kaip išsisukti iš situacijos.

 

Šeštadienį išgirsime, kaip dainą „Melagis” atliks Egidijus Sipavičius. „Kai kas gali paklausti, ar man nesunku prisiversti dainuoti, atrodytų, gal kiek kvailoką dainelę? Tikrai ne. Viskas priklauso, kaip dainą pateiksi. Aš „Melagį” perdainuosiu regio ritmu”, – anonsuoja žymus dainininkas.

 

Gyvo garso muzikinis realybės šou „Dainuok mano dainą” – šeštadienį 19 valandą per BTV.