Šį savaitgalį Vilniuje prasidėjo itin laukiamo ir jau aštuntojo „Lietuvos balso“ projekto sezono filmavimai. Dėl pasaulinės pandemijos diktuojamų aplinkybių šiemet filmavimai kitokie – atsisakyta publikos, o filmavimo komanda suskirstyta į atskirus „burbulus“ ir tarpusavyje bendrauja nuotoliu.

 

DSC_7441_800x532 DSC_7464 copy 2_399x600

 

„Po sėkmingiausio sezono per visa projekto istoriją „Lietuvos balsas“ ir vėl sugrįžta į LNK. Sugrįžta su šiam projektui būdingu optimizmu. Sudėtingoje dabarties situacijoje mums labai trūksta pozityvumo, kurį visuomet kaip tik ir spinduliuoja „Lietuvos balsas“, –  sako LNK programų direktorius Jurgis Jefremovas.

 

DSC_7480 copy_800x532 DSC_7543_800x532

 

Su pirmaisiais filmavimais paaiškėjo ir naujojo sezono projekto mokytojai – jais išliko praėjusį sezoną sužibėjęs ir ekranus kaitinęs mokytojų ketvertas: Donatas Montvydas, Justinas Jarutis, Monika Liu ir Monique. Tačiau projekto komanda aštuntąjį sezoną pasipildys ir nauju veidu – buvusią reporterę Karoliną Meschino keičia atlikėja bei aktorė Kristina Radžiukynaitė – KaYra.

 

DSC_8232_800x532 DSC_8905_800x532

 

„Septintasis sezonas buvo pats sėkmingiausias. Mokytojai buvo fantastiški, reitingai taip pat. Prie šios sėkmingos komandos prisijungia į savo sėkmės zenitą šiuo metu kopianti KaYra, kuri pakeis motinystės atostogų išėjusią Karoliną. Šio sezono kūrybiniu raktu pasirinkome netikėtumą − sieksime ne kartą maloniai nustebinti Balso gerbėjus bei išprovokuoti nors tyliai aiktelti „netikta!“. Žiūrovai išvys ir visiškai atnaujintą studiją, o dalyviai nustebins spalvingomis istorijomis, ryškiais charakteriais ir išskirtiniais balsias“, – apie naująjį sezoną pasakoja aštuonis sezonus „The Voice“ formatą Lietuvoje įgyvendinančių kūrybos namų ELITAZ vyriausiasis prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

DSC_9275_800x518 DSC_9821_399x600

 

Prie laidos vedėjo Rolando Mackevičiaus prisijungusi KaYra naujoje rolėje jaučiasi itin patogiai, nors ir pripažįsta, jog reporterės statusas iš pradžių šiek tiek ir glumino.

 

„Niekada nesu turėjusi žurnalistinės patirties, tačiau kadangi mano mama ir senelis žurnalistai, o renginius taip pat esu vedusi, žinojau, kad tikrai susitvarkysiu. Prasidėjus filmavimams nebejaučiau jokio jaudulio ir supratau, kad tai visiškai mano vaidmuo!“, – apie naująjį amplua projekte sako KaYra.

 

DSC_9840_399x600 DSC_9858_399x600

 

Ir nors KaYra liko nustebinta dalyvių patirčių, gyvenimo istorijų ir džiaugiasi užsimezgusiais šiltais santykiais bei didžiule doze pozityvo, pripažįsta, jog ne su visais šio darbo niuansais buvo paprasta susitvarkyti.

 

„Sunkiausia buvo pasitikti dalyvius, kuriems mokytojai taip ir neatsisuko. Tai tikrai jautrios akimirkos ir reaguoti į kito žmogaus liūdesį yra pakankamai sudėtinga.  Šių filmavimų metu negalime jų apkabinti, ką man labai norėjosi padaryti, todėl teko ieškoti paguodos žodžių, stengtis juos įkvėpti ir padrąsinti. Manau, kad pati išliesiu daug ašarų projekte ir net neįsivaizduoju, kas tuomet manęs laukia per vaikų balsą − esu tikrai labai jautri šiuo klausimu“, – pirmaisiais įspūdžiais dalinasi KaYra.

 

DSC_9872_399x600 DSC_9948_399x600

 

„Lietuvos balso“ projektas KaYrai nėra naujiena – kaip projekto dalyvė ji sėkmingai debiutavo penktame sezone, kur ir prasidėjo jos, kaip atlikėjos, kelias. Tačiau išvydusi naujojo sezono užkulisius KaYra jau dabar drąsiai jį vadina – vienu stilingiausių.

 

„Visas sezonas bus labai šviežias ir tikrai netikėtas. Man patinka, kaip „Balsas: vis keičiasi ir keičiasi, o šis sezonas ypatingai stilingas. Atrodo, kad projektas su kiekvienu sezonu eina vis jaunyn ir tampa vis modernesnis. Jau dabar galiu drąsiai pasakyti, kad tai bus „kažkas tokio“, – sako KaYra.

 

„Lietuvos balso“ aštuntasis sezonas LNK televizijos eteryje startuos iškart po Naujųjų ir bus rodomas kiekvieną sekmadienio vakarą 19.30 val. per LNK.

 

Nuotraukos: Dovydas Beržinis