Pinigų skolinimasis yra didelis žingsnis. Jei nesate tikri, ar skolinatės dėl tinkamų priežasčių, patikrinkite, apsvarstykite ir išklausykite patarimų, kada išties verta imti greitąjį kreditą.

 

pinigai1

Skirtingai nuo kitų paskolų rūšių, greitas kreditas suteikiamas neribojant jūsų plano, ką su tais pinigais nuveikti. Jūs galite gauti asmeninį greitą kreditą viskam, o geriausios asmeninės paskolos dažnai turi mažas palūkanas, todėl skolinimasis yra labai prieinamas. Nors kreditų universalumas ir mažos išlaidos gali būti laikomos privilegijomis, jos taip pat gali paskatinti skolintis pinigų situacijose, kuriose tikrai nereikėtų prisiimti naujų skolų.

 

Yra daugybė straipsnių, patarimų ir pamokų, kuriose bus aprašyti visi scenarijai, kada galėtumėte pasiimti greitą kreditą, tačiau tai nepadeda išsiaiškinti, ar priimate protingą sprendimą. Štai kodėl mes laikysimės idėjos paprastumo ir paaiškinsime tik tris situacijas, kai jums labiausiai reikia gauti paskolą.

 

Kai galite refinansuoti paskolą ir gauti mažesnę palūkanų normą

 

Skolų refinansavimas sujungiant paskolas yra viena iš populiariausių priežasčių gauti naują kreditą. Jei turite keletą skirtingų paskolų, pas keletą skirtingų kreditorių ir kiekvieną mėnesį turite prisiminti skirtingas paskolos mokėjimo sumas ir apmokėjimo datas, greičiausiai tai jus pakankamai išvargino. Tačiau nuovargis ir apmokėjimo sudėtingumas yra tik viena refinansavimo pasirinkimo priežastis. Kita – refinansavimas suteikia galimybę gauti naują paskolą (padengiamos senosios) su mažesnėmis palūkanomis. Dažnai tuo pačiu įmanoma gauti ir papildomą paskolą.

 

Taigi, jei yra galimybė sutaupyti sumažinant palūkanas, turėtumėte tai ir padaryti. Juk tai akivaizdžiai naudinga namų ūkio biudžetui.

 

Kai galite uždirbti iš pasiskolintų pinigų

 

Kartais atsiranda galimybė, kur investavus nedidelę sumą galite pinigų užsidirbti. Tokiu atveju greitas kreditas gali būti protingas sprendimas. Štai keletas pavyzdžių:

 
  • Jūs finansuojate verslo plėtrą, dėl kurios galite gauti didesnį pelną.
  • Jūs mokate už būsto pertvarkymą, kuris padidins jūsų namų vertę.
  • Jūs lankote kursus, kurie pagerins jūsų karjeros perspektyvas.
 

Akivaizdu, kad čia rizikuojate ir yra tikimybė, kad prarasite pinigus. Verslo plėtra ne visada būna sėkminga. Namų pertvarkymas ne visada padidina būsto vertę. Ir kursai ne visada suteikia geresnių karjeros galimybių. Jei viskas klostysis ne taip, kaip planavote, būsite įstrigę kas mėnesį mokėti kreditą ir nieko neparodysite.

 

Taigi, jei atlikote namų darbus ir manote, kad yra didelė tikimybė, kad toks pinigų panaudojimas pasiteisins, gali būti protinga pasirinkti greitą kreditą.

 

Kai turite skubių išlaidų, turite nedelsdami sumokėti

 

Galite atsidurti tokioje situacijoje, kai neturite pinigų išlaidoms, tačiau jei nesumokėsite, bus rimtų pasekmių. Tokios situacijos dažniausiai būna:

 
  • Jūsų automobiliui reikia brangaus remonto ir be jo negalėsite dirbti.
  • Turite pirkti brangius vaistus, kad pasveiktumėte ir vėl galėtumėte dirbti.
  • Turite sumokėti už namų remontą, kad jūsų namas būtų tinkamas gyventi (pavyzdžiui, vėjui nunešus stogą)
 

Greitas kreditas tikrai nėra optimalus šių išlaidų apmokėjimo būdas. Tačiau kai išlaidos yra didesnės, nei galite sau leisti, ir jūs neturite kitų alternatyvų, greitas kreditas yra vienas iš sprendimų, kurių palūkanos jums neturėtų kainuoti per daug, palyginus su gaunama nauda.

 

Svarbu žinoti, kada verta imti greitą kreditą

 

Žmonės pateikia paraiškas greitiesiems kreditams dėl įvairių priežasčių, įskaitant atostogas, brangią elektroniką ir vestuves. Tačiau vien todėl, kad tai daro kiti žmonės, tai nereiškia, jog jums taip elgtis taip pat galima, ypač kai kalbama apie pinigų skolinimąsi.

 

Yra daugybė galimų scenarijų, kai greito kredito paėmimas gali būti teisingas sprendimas. Norėdami išsiaiškinti, ar teisingai nusprendėte, prieš kreipdamiesi dėl paskolos užduokite sau šiuos klausimus:

 
  • Ar aš sutaupysiu pinigų, apjungdamas savo skolas?
  • Ar tai suteiks man realią galimybę uždirbti daugiau pinigų nei skolinuosi?
  • Ar tai neatidėliotinos išlaidos, kurias man būtinai reikia sumokėti?
 

Jei atsakėte teigiamai į bet kurį iš aukščiau paminėtų dalykų, tuomet galite būti tikri dėl savo sprendimo imti greitą kreditą.