Ar įsivaizduotumėte save bėgiojančią su aukštakulniais? Koks absurdas! O kaip jaustumėtės mūvėdama džinsus per aktyvią sporto treniruotę? Jei tektų tai patirti pamiršus sportines kelnes, treniruotė taptų tikra kančia. Puikiai žinome, kaip svarbu sportuojant dėvėti tai, kas tinkamiausia, kad jaustumėmės patogiai. Kodėl turėtų būti kitaip renkantis higienos priemones, kai kankina silpna šlapimo pūslė?

 

 Jumping-lady_photo

Gyvenimiškose situacijose dažnai net neabejojame ir renkamės specialiai konkrečiam tikslui sukurtus sprendimus ar gaminius. Tačiau susidūrusios su silpnos šlapimo pūslės keliamais nemalonumais, kai nevalingai išteka šlapimo, tiesiog sutrinkame ir nebežinome, ko griebtis.

 

Pastebėta, kad tokiais atvejais apsaugai nuo šlapimo pratekėjimo moterys dažnai naudoja menstruacinius paketus, kurių įsigyti labai lengva. Tačiau šios priemonės negali suteikti norimos apsaugos dėl labai paprastos priežasties – jos skirtos ne skystam šlapimui, o tirštoms išskyroms sugerti.

 

Išsiaiškinkite savo būklę

 

Šlapimo nelaikymas, arba šlapimo pūslės silpnumas, kankina kas trečią vyresnę nei 35 metų moterį. Šis intymus nepatogumas gali pasireikšti labai įvairiai: nuo keleto netikėtų lašelių kosint, čiaudint, juokiantis, keliant sunkų daiktą, bėgant ar šokinėjant iki staigaus nevalingo apsišlapinimo nesuspėjus pasiekti tualeto.

 

Šlapimo nelaikymo priežasčių yra daug. Kaltas gali būti ir antsvoris, nėštumas, gimdymas, menopauzė, taip pat per didelis kofeino, tabako ir alkoholio vartojimas, mažas ar per didelis fizinis krūvis. Be to, galimi rizikos veiksniai – vidurių užkietėjimas, šlapimo takų uždegimai ar neurologinės ligos.

 

Pirmas svarbus žingsnis siekiant suvaldyti šį nepatogumą – tiksliai išsiaiškinti situaciją. Pasitarkite su šeimos gydytoju, o jei reikia atlikti tyrimus, kreipkitės į urologą ar ginekologą. Šiuolaikiniais gydymo metodais galima gydyti daugumą šlapimo nelaikymo formų arba sumažinti šlapimo nelaikymą.

 

Išvenkite dažnos klaidos

 

Tačiau yra kai kas, ką galite padaryti ir pačios, tuojau pat. Kad šlapimo nelaikymas kiek įmanoma mažiau kliudytų gyventi įprastą gyvenimą, svarbu pasirinkti tinkamas, patikimas higienos priemones. Skaičiuojama, kad net 3 iš 4 moterų, patiriančių šlapimo nelaikymą, nenaudoja specialiai šlapimo nelaikymui kontroliuoti sukurtų higienos priemonių. Nežinodamos apie specialius įklotus ir paketus, jos dažnai renkasi menstruacijoms pritaikytus gaminius.

 

Tačiau šlapimo pūslės silpnumas ir menstruacijos – du visiškai skirtingi dalykai. Šlapimo sudėtis labai skiriasi nuo kraujo sudėties: šlapimas yra lengvesnis ir teka greičiau, yra stipresnio kvapo, o kraujas – daug tirštesnis ir atpalaiduojamas apie 10–20 kartų lėčiau. Pavyzdžiui, per 1 sekundę gali nevaldomai išbėgti iki 50 ml šlapimo – tiek pat kraujo moteris netenka per visą menstruacijų ciklą (4–5 dienas)!

 

Menstruaciniai paketai, jei naudojami šlapimui sugerti, greitai sušlampa, praranda formą, todėl sumažėja jų veiksmingumas – jie nebeapsaugo nuo pratekėjimo ir dėmių ant drabužių. Be to, jie nepašalina šlapimo kvapo ir turi būti labai dažnai keičiami.

 

P1307_Tena_Lady_Illustration_2000x2000px_LT

Rinkitės tinkamus sprendimus

 

 

Patikimą apsaugą padės užtikrinti būtent šlapimo nelaikymui skirti įklotai ir paketai moterims „TENA Lady“. Šie gaminiai greitai sugeria šlapimą, užblokuoja jį viduje ir padeda išlaikyti odą sausą. Speciali kvapo kontrolės sistema ne tik neutralizuoja nemalonų šlapimo kvapą, bet ir neleidžia daugintis bakterijoms, nemalonaus kvapo sukėlėjoms.

 

„TENA Lady“ gaminiai išsiskiria diskretišku, gerai priglundančiu prie kūno dizainu, todėl yra ne tik patogūs dėvėti, bet ir nematomi po drabužiais. Iš plataus gaminių asortimento galima išsirinkti sau tinkamiausią sprendimą – pavyzdžiui, itin plonus įklotukus, didesnius paketus su sparneliais ar be jų, specialiai nakčiai pritaikytus paketus su platesne galine dalimi.

 

Visi „TENA Lady“ gaminiai pagaminti iš minkštos, laidžios orui medžiagos, patikrintos dermatologų. Sužinokite daugiau ir užsisakykite NEMOKAMĄ PAVYZDĮ interneto svetainėje www.tena.lt.