„Niekada neįsimylėk per daug gražios moters“, sakydavo mūsų senoliai. Šio posakio kilmė siekia senovės graikų laikus. Mitologijoje sirenos buvo įstabaus grožio būtybės, bet taip pat jos buvo labai pavojingos ir suktos. Jos suviliodavo praplaukiančius jūreivius savo kerinčiais balsais ir svaiginančia muzika. Jos nuskandindavo laivus, priversdavo jūreivius šokti į jūrą ir plaukti iki salos, kurioje gyvena.

 

jura

Seksualiosios sirenos buvo pusiau žmonės, pusiau paukščiai, nors daugelis klaidingai įsitikinę, kad jos yra pusiau žmonės, pusiau žuvys. Pastarosios vadinamos undinėmis. Legendose pasakojama, kad sirenos, į salą atplaukusius jūreivius, suvalgydavo. Yra įvairių versijų, tačiau dažniausiai šaltiniuose nurodoma, kad sirenų tėvas buvo upių tėvas Achelojus. Garsiausios sirenos graikų mitologijoje: Telksiepėja, Peisinojė, Aglaupė.

 

Tačiau kai kuriems pavykdavo atsispirti sirenų kerams. Homero „Odisėjoje“ pasakojama, kad Odisėjas liepė jūreiviams pririšti prie laivo, patiems užsikimšti ausis, kad negirdėtų sirenų giesmių. Kad ir kaip prašytų, jūreiviams buvo liepta jokiu būdu neatrišti Odisėjo. Vos išgirdęs magiškus garsus Odisėjas ima maldauti, kad jį paleistų. Jis išgyvena, nors pagal legendą, nė vienas vyras, girdėjęs sirenų balsus, nėra grįžęs gyvas.

 

Regis, sirenų yra ir tarp šiuolaikinių moterų. Jos nėra pavojingos, tačiau nepaprastai viliojančios. Jos gali net neturėti įspūdingo balso, bet vienu šypsniu, akies mirktelėjimu ar rankos mostu suvilioti bet kurį kelyje pasitaikiusį vyriškį. Angelina Jolie, Shakira, Jennifer Lopez – Holivudo dievaitės, šiuolaikinės sirenos, kurių žavesiui neatsispirtų nė vienas vyras. O kaip eilinei moteriai tapti sekso dievaite? Gal tai neįveikiama užduotis? Visai ne! Tereikia žinoti keletą triukų, kurie padės atsiskleisti vidinei sirenai (sekso dievaitei), gyvenančiai kiekvienoje moteryje.

 

Kiekviena moteris yra truputėlį sirena, bet skirtingų tipų. Jie yra net penki: dievaitė, seksuali katytė, motina, kompanionė, konkurentė.

 

Deivė – išskirtinė moteris. Ji dažnai būna viena ir mėgsta, kai jos laukia. Rengiasi taip, kad atkreiptų praeivių dėmesį. Avi „žudikiškus“ batelius ir plaukus šukuoja aukštai, kad atrodytų didingesnė. Ji stovi lyg karalienė: tiesi, šiek tiek atlošusi pečius ir pakėlusi smakrą. jos drabužiai pasiūti iš prabangių audinių arba žymių dizainerių kūriniai. Tokia buvo Argentinos prezidento Chuano Perono žmoną Eva, garsioji Evita.

 

Seksuali katytė atrodo bejėgė, gležna ir nepaprastai erotiška. Kiekvienas vyras norėtų tokią moterį apgaubti savo meile ir rūpesčiu. Jos dažnai prašo stipriosios lyties atstovų pagalbos, patarimo. Vienu metu jos geba atrodyti vaikiškai naivios ir moteriškai išmintingos, kuklios ir provokuojančios. Seksualios katytės prototipas – amerikiečių aktorė Marilyn Monroe. Ji rengiasi šiek tiek, bet ne per daug provokuojančiai, nevengia parodyti nuogo kūno, vilkėti seksualiai aptemptus drabužius.

 

Sirena motina siekia, kad vyrui būtų patogu. Paprastai jos mano, kad kelias į vyro širdį veda per skrandį. Ji yra užjaučianti, rūpestinga ir išlieka rami, net kilus krizei. Jeigu mato, kad vyras pavargęs, ji suorganizuoja poilsinę kelionę arba padaro masažą. Be to, jos puikiai išmano ir intymų meilės meną.

 

Kompanionė sirena geriau jaučiasi vyrų, o ne moterų kompanijose. Vyras jai yra geriausias draugas, komandos narys. Tokia moteris vyrui neretai padeda pasiekti karjeros aukštumų. Ji domisi tuo, kuo domisi jos gyvenimo partneris.

 

Konkurentė taip pat geriau jaučiasi vyrų, o ne moterų kompanijoje. Jos libido didesnis nei vidutinis. Beveik niekada neverkia. Nesidomi mergaitiškais dalykėliais. Jai smagiau pusdienį praleisti sporto klube, negu grožio salone. Jų aistra ir valia prilygsta vyrui, tačiau net ir vilkėdamos smokingą jos atrodo itin seksualios. Klasikinė sirenos konkurentės apranga būtų prabangus moteriškas smokingas ir elegantiški, ploniausio šilko bei nėrinių apatiniai drabužėliai. Tobula konkurentė būtų garsioji kapų plėšikė Lara Kroft ir ją įkūnijanti aktorė Angelina Jolie.