Sekstingas – tai yra erotinio pobūdžio susirašinėjimas, įskaitant nuotraukas ir vaizdo įrašus; puikus būdas pakurstyti išblėsusius jausmus. Sekstinant nebūtina visko pasakyti tiesiai ir konkrečiai, kas daugeliui žmonių apskritai yra nepatogu. Pakanka dviprasmiškų užuominų, žodžių žaidimo, kad vaizduotė, kaip reikiant, įsiaudrintų.

 

sekstingas

Reikia nepamiršti, kad sekstingas gali būti puikus būdas išlikti artimiems su partneriu, net jei jus skiria didelis atstumas. Karantino metu tai gali būti ypač aktualu, kai vienas žmogus, oro linijoms atšaukus skrydžius, buvo priverstas pasilikti vienoje pasaulio dalyje, o kitas – kitoje. Tačiau kaip išmokti bendrauti erotinėmis žinutėmis taip, kad pokalbis būtų lengvas, smagus ir jaudinantis ir netyčia nepasklistų po interneto platybes?

 

Kaip pradėti karštą pokalbį?

 

Pirmiausia reikėtų įsitikinti, kad jūsų partneris yra visiškai pasirengęs dabar bendrauti su jumis. Sunku įvertinti jūsų viliojimą žodžių vingrybėmis ar jūsų nuotraukų pikantiškumą, jei jos pasirodo telefono ekrane darbo susitikimo metu. Taigi pirmiausiai laikykitės šios taisyklės ir paklauskite: „Ar dabar esi užimtas?”, „Ar galime pabendrauti?”.

 

Flirto nepradėkite nuo nuotraukų ir nuoširdžių pareiškimų. Pirmiausiai būtina paruošti pagrindą – tegul seksualinė įtampa bendraujant palaipsniui didėja. Taip jums pavyks nuvesti partnerį į savo karščiausių norų viršūnę. Pradėti pokalbį galima tokiomis žinutėmis: „Aš visą laiką galvoju apie tavo rankas…” arba „Turiu nuostabų planą savaitgaliui…”.

 

Sustiprinkite erotinį susirašinėjimo pobūdį, naudodamiesi komplimentais, dviprasmybėmis, ryškiais vizualiniais įvaizdžiais, bet stebėkite pašnekovo reakciją. Jei jis neatsako arba atsako lakoniškai „Taip” arba „Ne’, tuomet tęsti toliau nereikėtų. Dėl tam tikrų priežasčių pašnekovas gali nenorėti bendrauti tokiu būdu, bent jau ne dabar. Geriau viską atidėti iki realaus susitikimo.

 

Provokacija puikiai veikia. Net susirašinėdami vyrai neprieštarauja užkariauti savo moterį. Galite apsimesti, kad rašote visiškai nekaltus dalykus, retsykiais paliejant aliejaus į ugnį su naujomis pikantiškomis užuominomis.

 

Neapsiribokite. Jūs pati galite pasirinkti įvaizdį tokį, koks jums patinka, ar tai būtų vamp stiliaus moteris, ar sugulovė, ar įžūli mergina. Tai galima išreikšti tiek raštu žinutėmis, tiek nuotraukose ar vaizdo įraše. Tokie vaizdo žaidimai labai tinka poroms, kurios ilgą laiką būna kartu ir nori į savo gyvenimą įnešti daugiau aistros kibirkščių.

 

Kaip užtikrinti saugumą, bendraujant erotinėmis žinutėmis?

 

Saugiau (tiek jums, tiek jūsų santykiams) užsiimti sekstingu su žmogumi, su kuriuo jau palaikote intymius santykius. Nebūtina pradėti tokių žinučių rašyti žmogui, su kuriuo vakar susipažinote bare arba (dar blogiau) internetiniam pažįstamam apie savo erotinius norus bei pageidavimus, nes niekada negalite būti tikri, kad jis žinučių turinio neskelbia savo socialiniuose tinkluose, kaip patvirtinimo, kad štai žiūrėkite, jis juk tikras mačo.

 

Jeigu jūs ir jūsų partneris reguliariai užsiimate sekstingu, geriau tai daryti šifruotais pranešimais ir, pageidautina, su išgalvotomis žaismingomis pravardėmis (tai dar labiau intriguos ir kaitins kraują). Jūs netgi galite sugalvoti kokius nors kodinius žodžius tam tikram veiksmui, taigi, bus dar daugiau vietos fantazijai.

 

Dar kartą patikrinkite, ar tikrai siunčiate pranešimus adresatui.

 

Nelaikykite erotinių nuotraukų ir vaizdo įrašų laisvai prieinamuose aplankuose kompiuteryje ar išmaniajame telefone. Jeigu juos išsaugosite, tuomet bent jau tai darykite slaptažodžiu apsaugotuose aplankuose.

 

Sekstingui skirtose nuotraukose ir vaizdo įrašuose veidas nebūtinai turi matytis. Geriau, kad veidas nepatektų į kadrą, nes niekada negalite būti 100 % tikri, kad jūsų kompiuteris nebus nulaužtas arba kitaip pateks į užpuolikų rankas.

 

Atminkite, kad turite aiškiai suprasti, ar jūsų partneris sutinka palaikyti erotinius susirašinėjimus su jumis, nes kitaip tai gali būti laikoma seksualiniu priekabiavimu.