Vasara – jau visai čia pat, tad pats metas pradėti ruoštis saulei ir aukštai temperatūrai. Karštis gali būti tiek naudingas, tiek sukelti žalos mūsų organizmui. Įdomu tai, kad vasarą žmonės mylisi dažniau nei bet kuriuo kitu metų laiku,ir nesunku suprasti kodėl: minimaliai pridengtas kūnas, įrudusi oda neabejotinai žadina seksualinį apetitą. Visgi temperatūrai ne tik už lango, bet ir miegamajame perkopus komforto zoną mėgstamiausios sekso pozos gali tapti ne tokios malonios, tad imama ieškoti alternatyvų. Seksas vandenyje atrodo kaip itin viliojantis pasirinkimas karštą vasaros dieną, bet yra keletas dalykų, kuriuos pravartu žinoti, norint paįvairinti meilės žaidimų lokaciją.

 

sekso pozos

Neatsargumas gali turėti skaudžių pasekmių

 

Tikriausiai daugelis esate girdėję apie mažumėlę komiškas situacijas, kuomet maudantis paslystama duše. Deja, toks iš pažiūros nekaltas nutikimas gali būti išties skausmingas net tuo atveju, kai duše ar vonioje esate vieni. O dabar pagalvokite apie tai, kad pakankamai ankštoje erdvėje šalia Jūsų atsidurs ir partneris, todėl vietos judėjimui turėsite dar mažiau. Miegamojo įpročiai čia taip pat gali pakišti koją – staigus sekso pozos keitimas ar per aukštas tempas akimirksniu gali abiem baigtis labai nemaloniai.

 

Šlapia, tačiau ne visur

 

Kūnu tekantis vanduo suteikia daugiau erotiškų pojūčių, tačiau jis gali turėti neigiamos įtakos sekso kokybei. Nors yra manančių, jog vanduo gali padėti užtikrinti lengvesnį slydimą, yra atvirkščiai – jis paprasčiausiai nuplauna natūralią makšties lubrikaciją. Dėl šios priežasties, tikėtina, seksas nebus malonus nė vienam partneriui. Kad nuo trinties makštyje neatsirastų žaizdelių, rekomenduotina naudoti lubrikantą. Vandens pagrindo priemonės reikės naudoti daugiau, nes ji greičiau nusiplauna, o silikono ar aliejaus pagrindo lubrikantai yra gerokai atsparesni vandens poveikiui, todėl tokiu atveju geriausia naudoti būtent juos.

 

Vanduo nėra lygus vandeniui

 

Vanduo pateks į lytinius organus nepriklausomai nuo sekso pozos, todėl nerekomenduojama to daryti nei atviruose vandens telkiniuose, nei baseinuose ar bendro naudojimo karštose sūkurinėse voniose. Atviri vandens telkiniai – ežeras, upė ar jūra – yra kupini įvairiausių bakterijų ir teršalų. Juose mylėtis gali būti ypač pavojinga, nes įvairių infekcijų tikimybė labai stipriai išauga.

 

Baseinai, pripildyti nuo bakterijų apsaugančiu chloru, regis, turėtų būti saugesniu pasirinkimu, tačiau taip nėra. Juose esantys chemikalai gali sutrikdyti natūralią makšties pH ar taip pat sukelti infekciją. Galiausiai, karštos sukūrinės vonios, nors ir turinčios vandenyje chloro, dėl vandens temperatūros yra itin palanki terpė bakterijoms (drėgmė ir šiluma – du esminiai faktoriai, skatinantys bakterijų dauginimąsi) veistis. Taigi, jei norite likti sveiki, geriau venkite sekso šiose vietose.

 

Kokie pasirinkimai saugūs?

 

Duše ar vonioje tikrai galima mėgautis intymiomis, jaudinančiomis akimirkomis: tinkamai parinktos sekso pozosir nedidelis pasirengimas padės užtikrinti komfortą ir saugumą abiem partneriams. Kad seksas būtų malonus ir kiek įmanoma saugesnis, rinkitės pozas, kurios suteikia daugiau stabilumo. Štai kelios idėjos:

 
  • moteris atsistoja ir kiek pasilenkia, kad galėtų tvirtai rankomis atsiremti į sieną (arba specialius turėklus), o partneriui būtų patogu įeiti iš nugaros;
  • moteris apsiveja savo partnerio liemenį kojomis, o nugara gali prisiglausti prie sienos. Jei neabejojate savo antrosios pusės ištverme ir tvirtumu, tiesiog įsikibkite į jo pečius.
 

Šios pozos yra gana paprastos, tačiau išties veiksmingos ir suteikiančios galimybę patogiai užsiimti seksu vonioje ar duše. Visgi, jei nesate linkę rizikuoti, galite sueitį pakeisti jaudinančiu oraliniu seksu. Jam nereikalingos įprastos sekso pozos, o tiems, kurie nuolat nerimauja dėl genitalijų higienos ir dėl to jaučiasi nedrąsiai, vonia bei dušas, ko gero, yra idealiausia vieta pamaloninti savo partnerį oraliniu būdu.

 

Gaivaus malonumo sūkurys

 

Vonios kambarys gali tapti ir puikia vieta preliudijai, kurioje pakurstysite aistrą prieš ilgą ir karštą sueitį. Pradėkite vienas kitą švelniai prausdami ir glamonėdami, o užbaigti galite masturbuodami savo partnerį. Naudokite vibratorius ar kitus sekso žaisliukus, tačiau prieš tai įsitikinkite, ar jie yra atsparūs vandeniui. Beje, išnaudokite ir patį vandenį: jei turite reguliuojamą dušo galvutę, pasirinkite norimą srovės intensyvumą, vandens temperatūrą ir tokiu būdu stimuliuokite erogenines zonas. Tai gali suteikti išties neįprastų pojūčių, po kurių norėsite greičiau skubėti į miegamąjį.

 

Sueitis vandenyje gali būti puiki, jei sekso pozosužtikrins komfortą ir saugumą, nepamiršite lubrikanto ir visuomet elgsitės atsargiai. Tačiau seksą vandenyje gali ne ką mažiau sėkmingai pakeisti jaudinančios glamonės ar oraliniai žaidimai. Atminkite, kad geras seksas yra saugus seksas, todėl šiuo principu vadovaukitės visur ir visada.