2019 m. bus jaučiama galinga Saulės, Marso ir Žemės įtaka. Pastaroji dominuos Marso atžvilgiu, vadinasi, raudonosios planetos agresija bus gana ribota. 2019 m. Rudosios Žemės Kiaulės metai labai palankūs senoms susisiekimo vietoms atkurti ir naujų pastatų statybai. Metai bus šviesūs, kupini aktyvumo, didelio noro gyventi, kurti bei visur ir visada mėgautis gyvenimu. Daugelis nustos galvoti apie rytojų ir pradės vertinti tai, ką turi dabar. Tai padės atsikratyti dažnai varginančio jausmo, jog iš visų pusių tyko vien bėdos.

 

kiaules

Ko tikėtis?

 

Jei 2018 m. daugelis užsiėmė dvasiniais ieškojimais ir sunkiais bandymais atskirti gėrį nuo blogio, 2019-aisiais, nepriklausomai nuo asmeninio pasirinkimo, kiekvienas pajus gyvenimo realybę, stengsis ištaisyti visas santykių klaidas, atleisti ir judėti pirmyn. Kūrybingi ir novatoriški asmenys pradės kurti naujoves, o linkę į humanitarinius mokslus tyrinės savo jausmus ir idėjas. Kitaip tariant, tikėtinas inovacijų proveržis visose srityse. Ši plėtra turės teigiamą įtaką verslui, sėkmingai vystysis ir tarpasmeniniai santykiai. Kiekvienas, norintis pradėti ar išplėsti verslą, galės lengvai tai padaryti. Palanku kurti ir šeimą. Netrūks gerų galimybių siekiantiems tobulėti fiziškai. Iki metų vidurio visi sportininkai pasieks puikių pergalių, o trokštantys tobulesnių kūno linijų priartės prie savo siekių. Visa tai lems nuolatinis fizinis krūvis ir subalansuota mityba. 2019 m. nereikėtų griebtis jokių apribojimų.

 

Kam seksis?

 

2019 m. bus labai palankūs gimusiems po Vandens ženklais: Vėžiams, Skorpionams ir Žuvims. Tačiau labiausiai seksis Jaučiams (Žemė), Liūtams (Ugnis), Skorpionams (Vanduo) ir Vandeniams (Oras). Visata spinduliuos didžiulį palankumą šiems Zodiako ženklams. 2019-aisiais rekomenduojama daugiau svajoti, nes idėjos sparčiai virs tikrove. Anksčiau praleistos galimybės taps dar vienu šansu viską ištaisyti. Pagal numerologiją, 2019 m. sėkmingiausias skaičius – 3 (2 + 0 + 1 + 9 = 3). Numerologijoje šis skaitmuo reiškia įkvėpimą. Atsižvelgiant į tai, kad įkvėpimo būsena paprastai lemia puikius rezultatus, daugelis neabejotinai džiaugsis sėkme. Išryškės aiškios motyvacijos ir sunkaus darbo svarba. Tačiau 2019-aisiais teigiami pokyčiai bus garantuoti netgi dedant minimalias pastangas.

 

Šių metų globėja Kiaulė paprastai gauna viską, ko geidžia. Taigi net sunkiausias darbas virs įdomiu žaidimu. Verslo projektai ir socialinės programos bus gana sėkmingos. Šie metai palankūs kurti kažką naujo, tiek statyti namą, tiek įteisinti šeiminius santykius. Tačiau gresia susidurti su tam tikrais sunkumais, nors tokia kova būtina. Tikėtini trikdžiai keičiantis informacija, painiava su jausmais, taip pat vykdant verslą ar sprendžiant politines problemas. Juos gana lengvai įveiks tiksliai žinantys, ko nori. Kai kurios situacijos kels pavojų fizinei sveikatai. Tai nebus nieko rimto, bet būtina kreipti dėmesį į nedidelius sužalojimus, peršalimą ar apsinuodijimą maistu. Dera paisyti elementarių saugaus elgesio normų tiek kasdieniame gyvenime, tiek darbe, ypač metų pradžioje bei pabaigoje.

 

Ko baimintis?

 

Kiaulė – labai naivi, todėl gali lengvai tapti sukčiavimo auka. Atsižvelgiant į tai, kad pagrindiniai 2019 m. įvykiai bus daugiausia susiję su materialumu, tokiose srityse kaip prekyba, finansai ir asmeniniai santykiai padaugės melo ir nesąžiningų triukų. Apskritai 2019-ieji – aktyvaus kūrybingumo laikotarpis. Tik labai tingūs asmenys praleis galimybę siekti finansinės gerovės, tačiau netgi tokie gaus premijų.

 

Kas laukia meilės srityje? 2019 m. bus lengva rasti antrąją pusę. Svarbiausias astrologinis įvykis, susijęs su meile, įvyks lapkričio 9-ąją. Tuo metu galimos sėkmingos santuokos, piršlybos arba lemtingi romantiški susitikimai. Itin svarbu atsakyti į klausimą, ko trokšta širdis. Būkite atviri ir nesimėtykite į šalis. Savo gyvenimo kelią tvirtai kloja tik nemeluojantys sau, todėl verta ieškoti būdų, kaip atskleisti visas vidines paslaptis. Palanku užsirašyti į meditacijos seansus, seminarus ir pan. Jausmai, užgimę šiuo laikotarpiu, vargu ar bus pernelyg gilūs ir svarbūs tolesniam gyvenimui, greičiausiai pasižymės lengvumu. Priimant svarbų sprendimą, nesvarbu, tuokiantis ar skiriantis, vertėtų mąstyti ilgiau nei įprastai. Svarbių pasimatymų metu patartina atsakingai rinkti žodžius ir nedaugžodžiauti. Keli malonūs šypsniai bus svaresni nei bereikšmiai sakiniai.

 

Kaip klostysis karjera? Sakoma, ko negali pinigai, gali padaryti dideli pinigai. Tačiau nestokodami lėšų teisybės nebūtinai rasite. Šiuo laikotarpiu, tikėtina, atsiras naujų finansinių piramidžių ir kitų ne visai švarių viliojančių schemų. Nepatyrusiems finansiniams žaidėjams verčiau galvoti apie kitas uždarbio galimybes. 2019 m. tikėtina ne tik sugalvoti įdomią verslo idėją, bet ir susigrąžinti investuotojus bei partnerius. Norintys pasiekti verslo ar karjeros aukštumų turėtų būti ryškūs ir emocingi. Juk 2019-aisiais aplinkiniai bus linkę labiau tikėti emocijomis nei aiškiais argumentais. Lengvumo ir aiškaus proto dermė sėkmę užtikrins beveik bet kurioje srityje.

 

Kokia bus sveikata? Visų Zodiako ženklų atstovams rekomenduojama daugiau dėmesio skirti mitybai, sveikai subalansuotai dietai. Tinkamai išsidėsčius planetoms norėsis kreiptis į alternatyviojo gydymo specialistus, ypač taikančius akupunktūrą, homeopatiją, muzikos terapiją. Tai puikus metas atkurti ryšį su gamta, harmonizuoti dvasinį gyvenimą. 2019 m. astrologiškai išsiskirs kaip teikiantys stabilumą ir pusiausvyrą. Judančios planetos išstums iš 2018-aisiais buvusios komforto zonos ir atneš naujų perspektyvų.

 

Saulės ir Mėnulio užtemimai

 

Mėnulis valdo gyvenimą, veiklas, psichiką, emocijas, intuiciją ir pasąmonę. Dėl šios priežasties jo užtemimas stipriai paveiks kiekvieną, tačiau skirtingai. Saulės užtemimo metas palankus dideliems pokyčiams, pereiti prie naujo gyvenimo kelio ar išbandyti, ko visuomet norėjosi, tačiau trūko drąsos ar tinkamų sąlygų. Kiekvienas skirtingai jaus užtemimo poveikį. Kai kuriems pokyčiai bus vos pastebimi, kiti susidurs su rimtais gyvenimo posūkiais. Apskritai užtemimas verčia priimti sprendimus, veikti, o šie pasikeitimai itin naudingi ateityje.

 

Mėnulio užtemimai 2019-aisiais

 

Sausio 20–21 d. – visiškas užtemimas

Liepos 16–17 d. – dalinis užtemimas

   

Saulės užtemimai 2019-aisiais

 

Sausio 5–6 d. – dalinis užtemimas

Liepos 2 d. – visiškas užtemimas

Gruodžio 26 d. – žiedinis užtemimas

 

Planetų padėtys

 

Jupiteris Šaulyje (2018 m. lapkričio 8 d.–2019 m. gruodžio 2 d.)

 

Šiuo laikotarpiu įsitikinimai bus svarbesni už tiesą, todėl kiekvieną ginčą lydės daug emocijų ir neteisingų faktų. Noras įtikinti kitus bus gerokai stipresnis, nei siekis nusiraminti ir taikiai spręsti kilusias problemas. Rekomenduojama elgtis kuo ramiau ir neaštrinti nemalonių situacijų.

 

Saturnas Ožiaragyje (2017 m. gruodžio 20 d.–2020 m. kovo 22 d.)

 

Apims nerimas dėl nesėkmių, bet nepavykusius planus derėtų vertinti kaip natūralų neišvengiamą vyksmą. Šiuo metu norėsis kuo mažesnio profesinio krūvio ir atsakomybės. Paisantys nurodytų taisyklių jausis ramiau. Palanku likti pastoviems ir gebėti kovoti su nelaimėmis.

 

Uranas Avine (2011 m. kovo 12 d.–2019 m. kovo 6 d.)

 

Kils grėsmė išeikvoti užplūdusią didžiulę energiją. Kalbant apie karjerą, originalumas leis baigti daugiau nei vieną klestintį projektą. Norą vis reklamuoti savo idėjas lydės sėkmė. Žvalumas ir humoro jausmas gali pagerinti tiek profesinius, tiek asmeninius santykius.

 

Uranas Jautyje (2019 m. kovo 6 d.–2020 m. lapkričio 2 d.)

 

Norėsis keisti viską kasdien – tiek visuomenėje įsigalėjusias tradicijas, tiek savą vertybių skalę. Kūrybingi ir turintys daug nuostabių idėjų trokš atsisveikinti su pasenusiais dalykais. Tačiau taip pat kils grėsmė staigiems santykių pokyčiams. Greičiausiai suklupsite to nė nenumanydami, todėl prieš imdamiesi pokyčių, gerai pagalvokite, ar to reikia.

 

Neptūnas Žuvyse (2011 m. balandžio 4 d.–2020 m. spalio 28 d.)

 

Tikėtini nuotaikų svyravimai. Galvojantys apie ką nors dažnai ir intensyviai, be abejonių, gaus, ko trokšta. Norėsis dalytis ir rūpintis kitais, tačiau galimos sunkiai įveikiamos finansinės problemos. Todėl pirmiausia patariama rūpintis savo reikmėmis, tik paskui kitų.

 

Avinas

 

2019 m. norėsis mokytis, konkuruoti, mylėti, dirbti ir pramogauti. Bus jaučiama pagunda visus šiuos dalykus atlikti tuo pačiu metu. Tik nevalia skirti pernelyg daug dėmesio strateginiam planavimui. Tikrai kils situacijų, kai bus baiminamasi žengti į nežinomus vandenis, bet nuogąstauti neverta. Kiekvienas išlips sausas ir pasiekęs savo tikslus. Norint, kad viskas vyktų sklandžiai ir be nuostolių, nedera abejoti. Mat apėmusios neigiamos mintys trauks nesėkmes. Prisiminkite, kad esate lyderis ir nustatote žaidimo taisykles.

 

Kas laukia santykių srityje? Vieniši Avinai ne tik patenkins meilės troškulį, bet ir burs aplink draugų būrį. Tačiau tokios sąjungos jėga ir ilgaamžiškumas bus ginčytini. Kai kurie tariamų bičiulių norės tik pasišildyti jūsų šlovės spinduliuose, todėl būkite atsargūs. Įvairios aplinkybės darys stiprią įtaką, bet neatsiribokite nuo to, kas vyksta. Griebkitės iniciatyvos ir drąsiai keiskite savo gyvenimą. Kuo daugiau žmonių sups, tuo patrauklesnis ir aktyvesnis bus laisvalaikis, lydimas įdomios ir gausios patirties.

 

Kaip kontroliuoti finansus? Per pirmuosius 2019 m. mėnesius Avinai netikėtai gali gauti nemenkų finansinių premijų. Palanku pradėti verslą. Iki pavasario pabaigos reikės taupyti, tačiau dabar patariama kuo daugiau investuoti. Ši tendencija ypač sėkminga tiems šio Zodiako ženklo atstovams, kurie tik pradėjo verslą arba planuoja glaudžiai bendradarbiauti ir plėsti įtakos sritį. Dirbantiems organizacijose šis laikotarpis bus irgi sėkmingas, tačiau teks atidžiai apgalvoti investicijas.

 

Kokia bus sveikata? 2019 m. Avinai susidurs su nosiaryklės problemomis, vargins sausas kosulys. Taip pat rizika lydės intymius santykius, ypač susijusius su to paties Zodiako ženklo lyties atstovais. Galimos nepageidaujamos ilgalaikės pasekmės. Pravartu užsukti pas dermatovenerologą.

 

Jautis

 

Pagal šiuolaikinę astrologijos mokyklą, Žemė – jūsų Zodiako ženklo globėja. Ši planeta dominuos 2019 metais. Tokia pozicija prilygs kone antgamtinės jėgos šaltiniui. Jaučiai turės kliautis intelektu ir fizine ištverme. Vadinasi, galės bet kokį projektą vystyti nelaukdami tinkamos galimybės ar laimingo sutapimo. Kalbant apie asmeninį gyvenimą, planetos padėtis lems didelius pokyčius. Vienišės manys radusios antrąją pusę. O turinčios partnerį galbūt ryšis kurti šeimą. Tikėtina susilaukti pirmagimio. Neverta baimintis staigių ir netikėtų pokyčių.

 

Kas laukia santykių srityje?

 

Kiaulė – nuoširdi ir atvira, galbūt šiek tiek naivi, tačiau dėl šių savybių vertinama. Jaučiai turėtų apie save kalbėti sąžiningai ir atvirai. Žinoma, kartais tai gali atrodyti labai sunku, bet tik iš pirmo žvilgsnio. Be to, nuojauta leis priimti tinkamą sprendimą. Kiaulės metais Jaučiai norės mąstyti ir veikti laisvai, todėl vengs susisaistyti tvirtesniais ryšiais nei įprasta draugystė. Itin svarbu neprarasti artimųjų paramos ir neabejoti savo veiksmų teisingumu.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

2019 m. Jaučiai turėtų kreipti dėmesį į išlaidas ir kuo labiau jas optimizuoti. Tai bus gana lengva, bet teks skirti daug laiko ir susitelkti. Geriausia pradėti nuo pat sausio ir nuosekliai atlikti visus pakeitimus iki vasaros pradžios. Tuomet prognozuojama didžiulė finansinė sėkmė. Vasaros pabaigoje palanku investuoti, bet skolinti(s) nevalia.

 

Kokia bus sveikata?

   

2019 m. pradžioje ir pabaigoje daugelį šio Zodiako ženklo atstovų gali užklupti depresija. Šis sutrikimas greičiausiai neturės nieko bendro su darbu, finansais ar asmeniniais santykiais. Patartina kuo greičiau atsikratyti šios nuotaikos, kitaip laikui bėgant tokia būsena sukels rimtų problemų. Susirgus nebūtina griebtis naujovių, nes visus negalavimus padės įveikti išbandyti tradiciniai būdai.

 

Dvyniai

 

2019 m. išmoksite prisitaikyti prie neįprastų situacijų. Nepamirškite, kad jei kažkas neveikia, tiesiog verta keisti požiūrį. Tai galioja tiek versle, tiek mezgant asmeninius ryšius. Šiemet Dvyniai bus savanaudiški. Vadovaudamiesi savo interesais galų gale džiaugsis ne tik savimi, bet ir šalia esančiais žmonėmis. Laukia daug galimybių ir pasirinkimų. Nesklandumai galimi tik meno srityse, tokiose kaip literatūra, dailė, muzika.

 

Kas laukia santykių srityje?

 

Dvyniams šis laikotarpis bus ramus ir nuoseklus. Bus lengva rasti savo vietą po saule. Džiugins artimieji, visos ginčytinos situacijos bus išspręstos be pernelyg didelio triukšmo ar neramumų. Šiek tiek atkaklumo padės siekti naujų aukštumų tiek ilgalaikėms poroms, tiek ir meile besimėgaujantiems įsimylėjėliams.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

2019-aisiais verta rizikuoti. Tiesa, šie nuotykiai neturėtų būti susiję su artimaisiais. Intuicija pakuždės, kur ieškoti papildomų pajamų šaltinio. Plėtojantys verslą turės išspręsti keletą esminių problemų, susijusių su pajamomis, ir tai padaryti kuo greičiau. Priėmus tinkamus sprendimus ir nuosekliai dirbant vasario viduryje didelė tikimybė padidinti pelną.

 

Kokia bus sveikata?

   

Tiesiog idealus metas plušantiems sporto salėje ir trokštantiems dailesnio kūno. Nedera manyti, kad viskas bus lengva ir paprasta, tačiau pirmieji rezultatai nudžiugins gana greitai. Tų Dvynių, kurie jau profesionaliai dalyvauja sporto varžybose, laukia ryškūs ir reikšmingi laimėjimai.

 

Vėžys

 

2019 m. didelė tikimybė susipažinti su sielos draugu ir pajusti stiprų fizinį potraukį. Nesėdėkite namuose ir neliekite ašarų, jei kas nors nepavyko. Kartokite Prancūzijoje itin populiarų posakį: „Nauja meilė nužudo seną.“ Atminkite, kad karjerai irgi dera skirti daug dėmesio. Neapleiskite pagrindinio darbo, nepasiduokite papildomai apkrovai. Tuomet netrūks jėgų viską įveikti. Visi nutikimai darbe duos apčiuopiamos naudos ir stiprins jūsų reputaciją.

 

Kas laukia santykių srityje?

 

Jūsų charizma ir jautrumas bus svarbiausi ieškant meilės. Tačiau 2019 m. vieniši Vėžiai nė nebandys kažko keisti. Asmeninių santykių pokyčiai užklups pirmaisiais mėnesiais. Kai kuriose situacijose teks prisitaikyti prie aplinkybių, o bet koks bandymas jas pakeisti savo naudai bus tiesiog beprasmis. Tarkime, draugai gali prievarta įtraukti į neišvengiamą bėdą. Palanku imti netikėtų atostogų arba ryžtis ilgai kelionei, tačiau tai daryti vieniems. Poilsis atskirai nuo partnerio padės stiprinti santykius.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

2019 m. – vienas sėkmingiausių laikotarpių didinant pelną. Tai galioja visiems be išimties šio Zodiako ženklo atstovams, neatsižvelgiant į užimtumą ir pareigų sritį. Dera skirti daugiau dėmesio profesijai. Kuo labiau gilinatės, tuo daugiau tobulėjate ir įgyjate patirties. Labiausiai seksis dirbantiems savarankiškai. Kompanijų darbuotojams 2019-ieji irgi sėkmingi.

 

Kokia bus sveikata?

   

Sveikatos sutrikimų kilti neturėtų. Derėtų vengti tik drėgmės ir šalčio. Menki negalavimai nepaveiks kitų gyvenimo sričių.

 

Liūtas

 

2019-aisiais derėtų nepamiršti, kad konstruktyviausius sprendimus galite priimti tik visiškai suprasdami įvykių tėkmę. Metų pradžioje norėsis pasiekti dešimtį tikslų tuo pačiu metu. Tačiau jei turėsite laiko, rasite būdų, kaip tai padaryti. Kalbant apie karjerą ir pinigus, 2019 m. kiekvienas priimtas sprendimas atneš teigiamų ir pelningų rezultatų. Liks tik apskaičiuoti, kas geriausia, ir pasinaudoti susiklosčiusia situacija. Asmeniniame gyvenime ne viskas klostysis taip, kaip norėsite. Tad jei turite jums patinkantį žmogų, derėtų stengtis, kad jis norėtų susipažinti artimiau.

 

Kas laukia santykių srityje?

 

Pastebėsite, kad visi pradės jums paklusti, norės klausytis, bandys jus mėgdžioti. Dėl to nevertėtų nerimauti, tiesiog mėgautis papildomu dėmesiu. Jeigu šiuo metu remontuojate būstą, bet antroji pusė primygtinai reikalauja vykti atostogų, rekomenduojama keliauti kartu. Pamažu suprasite, kad jums reikėjo poilsio, ir tai buvo tinkamas sprendimas. Sėkmė asmeniniuose santykiuose laukia toli nuo smogu tvyrančio miesto. 2019 m. palanku planuoti šeimos pagausėjimą. Tačiau tiems Liūtams, kurie santykius oficialiai įteisino neseniai, nereikėtų skubėti.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

Bus suteikta dar viena galimybė atskleisti savo potencialą. Aplinkybės susiklostys labai palankiai. 2019 m. Liūtai sulauks didžiulės finansinės sėkmės. Jeigu nebijosite sunkiai ir atkakliai triūsti, materialinė padėtis bus stabili. Įmonėse dirbantys Liūtai privalės rinktis – sukurti savo verslą ar užimti naują poziciją darbe. Pasirinkta strategija priklausys nuo susiklosčiusios situacijos.

 

Kokia bus sveikata?

   

Kitąmet rekomenduojama daugiausia dėmesio skirti lytinei sveikatai. Pasidavus aistrai rekomenduojama nepamiršti pasitikrinti sveikatos – išaugs venerinių ligų tikimybė. Profesionaliai sportuojantiems derėtų labai atsargiai rengtis čempionatams, turnyrams ir kitoms varžyboms. Dėl nepalankios Merkurijaus padėties 2019 m. antroje pusėje gali nepavykti pasiekti planuotų rezultatų.

 

Mergelė

 

2019 m. visas kliūtis gali pavykti lengvai apeiti. Tam reikės tik šiek tiek atsargumo ir sumanumo. Šiuo laikotarpiu nederėtų itin kliautis intuicija. Vertėtų apie viską spręsti tik pamačius savo akimis. Asmeniniame gyvenime turėsite rinktis. Nepriklausomai nuo pasirinkto kelio, vis tiek liksite patenkinti. Kalbant apie verslą, teks pasirengti išorės tvarkos pokyčiams. Kai kurie karjeros pokyčiai visiškai įmanomi. Nerekomenduojama nuolat priminti viršininkui apie savo nuopelnus. Jis ir taip viską žino. Turintiems nuosavą verslą derėtų kreipti dėmesį tik į dabartinius reikalus ir greitus investicijų atsipirkimo laikotarpius.

 

Kas laukia santykių srityje?

 

Viskas klostysis kur kas geriau, negu manote. Asmeniniai santykiai gali pašlyti tik tuomet, jeigu Mergelės pačios elgsis neapdairiai. 2019-aisiais norėsis žaisti, vilioti, flirtuoti su priešingos lyties atstovais. Tai pagyvins gyvenimą, jausitės kūrybingi ir atsipalaidavę. Nors norėsis ilsėtis šeimos rate, tačiau kartais nereikėtų pamiršti ir naktinio gyvenimo. Tikslingai ieškoti antrosios pusės nerekomenduojama, nes tai neduos laukiamų rezultatų. Konfliktų su artimaisiais gali kilti dėl tradicinių kartų nesusipratimų.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

Nors materialinė padėtis bus gera visus metus, tačiau vis tiek patartina atidžiai skaičiuoti biudžetą, kad nekiltų jokių nesklandumų. Taip pat tikslinga sutelkti dėmesį į anksčiau pradėtus projektus. Dauguma jų bus labai perspektyvūs ir jiems nereikės daug pinigų. Jau rudenį galite sulaukti didesnių pajamų. Svarbu viską daryti laiku. Rudenį Mergelėms atsivers daug naujų galimybių, kurioms reikės ištvermės ir blaivaus proto. Pavyks ištaisyti daugelį ankstesnių etapų klaidų.

 

Kokia bus sveikata?

 

2019 m. teks išmokti likti ramiems ir pozityviems visose gyvenimiškose situacijose, nes įtampa ir stresas gali sukelti sveikatos problemų. Nors palyginti su kitais Zodiako ženklais Mergelės nerimauja daug mažiau, tai nereiškia, kad nereikia rūpintis psichine sveikata. Pirmus metų mėnesius rekomenduojama profilaktiškai pasitikrinti sveikatą. 2019 m. antroje pusėje Mergelės trokš tobulėti tiek fiziškai, tiek dvasiškai.

 

Svarstyklės

 

2019 m. sunkiai seksis planuoti. Saulė ir Marsas, atsakingi už kitų metų energiją, paralyžiuos Svarstyklių valią ir ryžtą. Todėl rekomenduojama ne prašyti aplinkinių pagalbos, o daugiau stengtis patiems. Jeigu gebėsite pakovoti už save, pasaulis nušvis naujomis spalvomis. Profesinėje srityje tikėtinas karjeros augimas arba visiškas pasikeitimas. Asmeninių santykių srityje laikas atleisti to nusipelniusiems. Galiausiai gebėsite visiškai atsikratyti destruktyvių ryšių ir užmegzti naujus su tais žmonėmis, kurių buvimas jums teikia komfortą ir pasitenkinimą.

 

Kas laukia meilės srityje?

 

Šioje srityje vykstančius pokyčius pastebėsite greitai, tačiau jie ne visada bus aiškūs. Patartina stebėti aplinką ir išmokti klausytis net nepažįstamų žmonių. Šios žinios padės sustiprinti santykius su artimaisiais ir išvengti nesutarimų. Intuicija ir aistra, kurios bus būdingos 2019 m., neturėtų prieštarauti prigimtinėms savybėms. Svarstymas ir nuolatinis galvojimas, ką pasirinkti, turėtų likti svarbiausia metų užduotimi.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

Kitąmet tikėtinas pajamų didėjimas ir naujų perspektyvų radimasis. Turintiems savo verslą 2019-ųjų pradžia bus gana graži, tačiau pavasarį situacija gerokai pasikeis. Kai kurios Svarstyklės viską gebės padaryti pačios, be kitų pagalbos. Tačiau jei aplinkiniai siūlys padėti, nereikėtų atsisakyti. Tiems, kurie dirba organizacijų naudai, kiti metai bus ne mažiau sėkmingi. Tik teks atidžiai stebėti, kas vyksta aplinkui.

 

Kokia bus sveikata?

   

Pastaruoju metu įveikėte sudėtingus etapus be neigiamų pasekmių. Tikėtina, kad jų dar bus, ypač pavasarį ir ankstyvą rudenį. Rekomenduojama neignoruoti gamtoje vykstančių procesų ir į juos tinkamai reaguoti. Taip pat atsargiai vertinti šaltį ir karštį bei apdairiai elgtis vasarą ir žiemą. Jeigu seniai planuojate keletą rimtų operacijų ar ilgą gydymą, 2019 m. tai palanku daryti.

 

Skorpionas

 

2019-aisiais laisvai priiminėsite sprendimus. Teisingi sprendimai didins pasitikėjimą savimi. Gyvenimo ratas nepaliaujamai suksis, o jūs mėgausitės kiekviena jo akimirka. Kitąmet rekomenduojama baigti visus užsibrėžtus darbus, todėl teks nuolat planuoti. Vykdantiems ilgalaikius projektus nevalia jų vilkinti, antraip viskas žlugs. Pagrindiniai įvykiai suksis ne darbo aplinkoje, o asmeninių santykių srityje. Sulauksite daug priešingos lyties atstovų dėmesio. Tačiau turintiems antrąsias puses ir vertinantiems ilgalaikius santykius patartina dėti daugiau pastangų, kad pavyktų mėgautis darnia partneryste.

 

Kas laukia santykių srityje?

 

Marsas ir Saulė bus jūsų pusėje, todėl visas kliūtis pavyks įveikti. Rekomenduojama nemanipuliuoti kitų jausmais ir elgtis taip, kaip norėtumėte, kad su jumis elgtųsi. Jeigu jūsų prašys tiesos, turėkite jėgų ir drąsos viską pasakyti garbingai bei nuoširdžiai. Šeimas sukūrusių Skorpionų gyvenimas bus mažiau dinamiškas – galės atsipalaiduoti ir galiausiai pailsėti nuo aplink tvyrančios įtampos.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

2019 m. teks priimti greitus ir kardinalius sprendimus. Tikėtinos didelės piniginės įplaukos, tačiau teks sunkiai dirbti, gal net keisti savo planus. Dirbantiems įmonėse Skorpionams kitąmet pavyks pasirašyti naudingų sutarčių. Patartina elgtis protingai, likti budriems ir atidiems. 2019 m. pirmame pusmetyje gali tekti susidurti su personalo rotacija. Antroje metų pusėje daugiausia dėmesio teks skirti profesionalumui ir efektyvumui didinti.

 

Kokia bus sveikata?

   

Kitąmet pavyks įveikti beveik visas sveikatos problemas. Pirmus 3 metų mėnesius palanku stiprinti imunitetą ir gerinti bendrą savijautą. Visą vasarą pavyks išvengti kvėpavimo takų ligų. Tad rekomenduojama kuo daugiau būti prie jūros ir gryname ore.

 

Šaulys

 

Šio ženklo atstovai bus visiškai įsitikinę savo gebėjimais ir atrodys, kad niekas negalės jiems sukliudyti vykdyti planų. Visą valią ir ryžtą teks nukreipti finansų link, dirbti daug bei atkakliai siekiant savo svajonių. Kitaip tariant, Šauliai visais įmanomais būdais sieks pagerinti savo materialinę padėtį. Metai bus gana intensyvūs. Sulauksite nemažai naujų projektų ir darbų. Rekomenduojama atidžiai įvertinti savo jėgas ir priimti tiek pasiūlymų, kiek galite. Visus metus teks susitikti ir derėtis su įvairiais žmonėmis, pasirašyti sutartis, formuoti partnerystes.

 

Kas laukia santykių srityje?

2019 m. asmeniniai santykiai klostysis gana sudėtingai, tačiau galimybių įveikti kliūtis bus nemažai. Taip pat rekomenduojama nebūti tokiems impulsyviems. Vienišiai sulauks daug priešingos lyties atstovų dėmesio ir kartu susidurs su savo lyties atstovų pavydu. Šeimas turintys Šauliai neturės galimybių pabūti vieni, nes artimieji nuolat reikalaus dėmesio. Nuotykių ugnis vėl įsiliepsnos prasidėjus šiltajam sezonui, o kai kuriems tai taps tikru jausmų išbandymu.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

2019-aisiais daugelį sėkmingų momentų nulems pergalės iš praeities. Kita vertus, turėsite išlaikyti status quo, nes sumažinus darbo našumą sumažės ir pajamos. Tam patartina tam deramai pasiruošti. Turintiems savo verslą metai bus gana vienodi, tačiau norint išsaugoti esamas pozicijas teks daug dirbti. Triūsiantiems korporacijose 2019 m. taip pat bus gana stabilūs. Gali pasitaikyti galimybė dvigubai padidinti pajamas. Tad nepraleiskite jos.

 

Kokia bus sveikata?

   

Kitąmet patartina emigruoti. Kuo toliau nuo gyvenamosios vietos vyksite, tuo jausitės geriau. Jeigu yra galimybių, taip pailsėkite bent mėnesį – sveikata iškart pasitaisys. Patariama net lengvai peršalus nesigydyti senolių receptais. Jeigu viską darysite tinkamai, savijauta pagerės per kelias dienas.

 

Ožiaragis

 

2019-aisiais rekomenduojama tiesiog veikti ir įnirtingai siekti tikslų. Nederėtų bijoti išgirsti neigiamo atsakymo, nes tai dar labiau stums į priekį. 2019 m. jūsų pusėje bus tiek Žemė, tiek Vanduo. Ši darni sąjunga suteiks klestėjimo ir augimo. Būsite labai motyvuoti, nors ir kils abejonių, ar viską darote tinkamai. Patartina elgtis taip, kaip jums atrodys geriausia. Derėtų orientuotis į konstruktyvius motyvus verslo srityje. Galimi netikėti partnerių ir vadovų sprendimai. Iš pradžių jie atrodys neaiškūs, tačiau vėliau viskas susiklostys taip, kaip reikia . Kiti metai Ožiaragiams bus labai naudingi.

 

Kas laukia santykių srityje?

 

Širdis kaip niekada diktuos savo taisykles, liks tik jomis patikėti. Ožiaragiams visa tai bus sunku suprasti, jie norės prieštarauti patys sau ne dėl to, kad kas nors gali pavykti kliaujantis intuicija, bet iš principo. Daugelį nutrūkusių santykių su žmonėmis pavyks atkurti vasarą. Jie taps gerokai stipresni. Vienišiams patariama dažniau išeiti iš namų. Antrąją pusę gali pavykti sutikti kavinėje, bibliotekoje, net autobusų stotelėje.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

Turintiems nuosavą verslą 2019 m. atsiras daugiau galimybių plėsti savo veiklą. Metų pradžioje teks nuolat dirbti, tik tuomet pajamos didės. Derantis su verslo partneriais rekomenduojama būti rūpestingiems ir atkakliems. Iki 2019 m. vidurio norėsis investuoti į tam tikrą verslą, tačiau bus sunku pasirinkti tinkamą. Patartina taupyti pinigus ir laukti tinkamo momento jiems investuoti.

 

Kokia bus sveikata?

   

Dėl Marso įtakos pavyks išvengti lėtinių ligų ir sustiprinti imunitetą. Vėsuma Ožiaragiams nebus gera draugė, todėl šaltymečiu rekomenduojama nepamiršti galvos apdangalų, šalikų ir pirštinių. Vasarą sveikata pagerės, Ožiaragius iki metų pabaigos globos aukštesnės jėgos.

 

Vandenis

 

Pastovaus augimo ir našumo 2019-aisiais nebus, nes jūsų požiūris radikalus. Jūsų gyvenimo stilius nuolat keičiasi, mėgstate laužyti stereotipus. Kitąmet nepavyks išspręsti kai kurių problemų, kamuojančių jau ne vienus metus. Darbe teks veikti greitai ir ryžtingai. Priešingu atveju nieko nepavyks padaryti laiku. Tačiau patartina nepanikuoti ir nekurti netvarkos darbe. Kilusios kliūtys bus palyginti mažos ir nereikšmingos, todėl neturėtumėte praleisti per daug laiko ir energijos bandydami susidoroti su jomis. Rekomenduojama susikoncentruoti ir aktyviai dirbti.

 

Kas laukia santykių srityje?

 

Kai kurie Vandeniai pagaliau susiims ir padarys svarbų žingsnį į priekį. Tačiau kiti kaip tik norės atsitraukti, kad suprastų save ir kitus. Patartina atsižvelgti į du svarbius dalykus. Pirma, planetų, ypač Urano, padėtis. Rekomenduojama kliautis širdimi. Antra, netinkami pasirinkimai bus tie, kurie nekels pasitenkinimo. Kitų mėtų globėja – Kiaulė – ragins galvoti apie save. Patartina nieko nebijoti – visi pokyčiai bus logiški ir kartais tikrai būtini.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

Turėsite daug galimybių didinti pajamas, viena jų atsiras vasaros pabaigoje. Rekomenduojama neprarasti motyvacijos, nes ji turės finansinei padėčiai. Pavasarį patartina apsvarstyti naują darbo poziciją, ji natūraliai atneš daugiau pinigų. Turinčių savo verslą 2019 m. laukia keletą staigmenų. Reikės išmokti greitai reaguoti į permainas ir konkurentus.

 

Kokia bus sveikata?

   

Kitąmet palanku daugiau ilsėtis ir atsipalaiduoti. Vasarą bei rudenį rekomenduojama stiprinti sveikatą ir stengtis nesusižeisti darbo vietoje. Rekomenduojama neprarasti budrumo, ypač tais momentais, kai viskas atrodys labai stabilu. 2019 m. pabaigoje gali kilti sunkumų ne tik darbe, bet ir asmeniniame gyvenime.

 

Žuvys

 

Ryšys su Žeme leis paversti visus veiksmus naudingais. Turėsite naujų klientų ir sąjungininkų, ryšiai su jais sustiprės. Dėl Veneros įtakos laukia teigiami pokyčiai tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime. 2019-ąisiais tęsis praėjusių metų tendencijos. Ankstesnis įdirbis leis užimti aukštesnį postą darbe. Būsite itin koncentruoti, todėl gebėsite sklandžiai prisitaikyti prie kintančių aplinkybių. Saulės dominavimas skatins pirmauti visose srityse.

 

Kas laukia santykių srityje?

 

Kad ir kokį kelią pasirinksite, jis bus sėkmingas. 2019 m. Žuvys, ilgai puoselėjusios viltį žengti žingsnį antrosios pusės link, turėtų susikaupti ir tai padaryti. Tai derėtų padaryti per pirmus 2019 m. mėnesius ar net savaites. Nevalia sutelkti dėmesio į vieną emociją ar konkretų įvykį. Būtina žvelgti į situaciją iš bendros perspektyvos. Kitąmet kartą ir visiems laikams išsispręs seni ginčai.

 

Kaip kontroliuoti finansus?

 

Žuvys yra atviros, sumanios ir gali pasiekti norimų rezultatų be didelių vargų. 2019 m. pavyks pajudėti iš taško ir padidinti pajamas. Galite rasti vertingą antikvarinį daiktą, gauti didžiulę finansinę premiją arba sulaukti paveldėjimo. Turintiems nuosavą verslą ateinantys metai bus sistemingi. Pirmus mėnesius bus gana ramu, tačiau pavasario pradžioje teks prisitaikyti prie naujų aplinkybių. Dirbantiems organizacijose 2019-ieji finansiškai bus gana įdomūs.

 

Kokia bus sveikata?

   

Kitų metų pirmoje pusėje didelių sveikatos problemų neturėtų kilti. Rekomenduojama stiprinti kūną fiziškai, ypač vaikams ir paaugliams. Suaugusieji turėtų rodyti deramą pavyzdį. Fizinė gerovė – sveiko kūno pagrindas, todėl rūpintis juo vertėtų kuo anksčiau. Antrą metų pusmetį profesionalūs sportininkai gali tikėtis medalių.