Seimo narys Antanas Matulas LNK televizijos laidai KK2 pravers savo namų duris ir papasakos apie įvykusias skyrybas bei naująją savo meilę. Vyras sakys, kad skyrybos jam buvo didelis sukrėtimas – iki paskutinio politikas vylėsi, kad pavyks susitaikyti su žmona Nijole.

 

kk2_Matulas

 

„Tai buvo jos sprendimas. Ji paruošė skyrybų dokumentus, mane pasikvietusi nutrenkė man ant stalo ir pasakė, kad nors kartą būčiau vyras. Tai man beliko tik pažiūrėti skyrybų sąlygas, dar kai ką papildomai pasiūlyti“, – pasakos Seimo narys.

 

„Viena iš pagrindinių skyrybų priežasčių tiek Lietuvoje, ir ne tik Lietuvoje, yra ta, kad vienas nuo kito atšąlame. Kažkaip reikia nebandyti vienas kito perauklėti, reikia bandyti išlaikyti jausmus, visapusišką gyvenimą nepriklausomai nuo to, kiek metų gyveni“, – 19 val. 30 min. šį antradienio vakarą laidoje KK2 kalbės A. Matulas.

 

kk2_Matulas

 

Iš karto po skyrybų buvusioji žmona kreipėsi į žiniasklaidą bei teigė, kad A. Matulas ilgus metus bėgiojo pas svetimas moteris. „Maniau, kad anksčiau ar vėliau susitaikysime. Bet kadangi taip neįvyko, tai be abejo, kad aš pradėjau dairytis, o visada matai žmones, kurie yra šalia. Negi susipažinsi su kažkuo, ko nepažįsti? Taip ir įvyko, bet žmonėms neįrodysi, kad tu ne dėl to palikai šeimą. Aš nenoriu įrodinėti tokių dalykų“, – kalbės A. Matulas.

 

kk2_Matulas

 

Politikas sako, kad kita moteris jo gyvenime atsirado po skyrybų. A. Matulas pasakos, kad dabartinę savo žmoną jis sutiko Seime, kai ji pradėjo dirbti pas jį padėjėja.

 

„Kadangi žinojau, kad gerai dirba, turi patirties, o kadangi buvau išsiskyręs, aš pradėjau žiūrėti kitom akimis, kas čia per žmogus. Sakau: „Tu ištekėjusi?“, Sandra sakė, kad dar ne. Nu taip ir pradėjom bendrauti“, – laidoje KK2 pasakos seimūnas.

 

Dabar Antanas Matulas savo dideliame name gyvena vienas, kadangi jo žmona dirba Briuselyje, yra Sveikatos reikalų atašė.

 

Dėl jaunesnės žmonos A. Matulas daugiau sportuoja bei nusiskuto daugybę metų auginta barzdą: „Tokiam amžiuje reikia bandyti atrodyti jaunesniam, tuo labiau, kad plaukai dar ne žili, o barzda žila“.

 

Namas, kuriame dabar gyvena politikas, buvo bendra jo ir buvusios žmonos Nijolės nuosavybė. Antanas pasakos, kad skyrybų metu sutuoktiniai pasidalino turtą taikiai, o žmona pasirinko ne namą, bet butą.

 

„Žmonės pykstasi dėl turto, o mes to turto nelabai čia turim. Buvo butas trijų kambarių Pasvalyje, kuriame gyvenom ir namas su 150 000 litų likusia paskola. Aš pasiūliau žmonai rinktis, ir ji pasirinko butą, o man liko namas su paskola, kurią aš dabar per kelis metus išmokėjau“, – LNK laidoje pasakos A. Matulas. Visą istoriją iš A. Matulo namų žiūrėkite šį antradienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.