Bed,With,Stylish,Silky,Linens,In,Room

Jo didenybė satinas yra labai plačiai naudojamas audinys. Iš jo siuvamos tobulos išvaizdos suknelės, marškinėliai, kiti rūbai, taip pat chalatai, apatinis trikotažas ir t. t. Satinas yra naudojamas ir patalynės komplektų siuvimui. Su pastarųjų gaminių savybėmis šiandien trumpai ir susipažinsime.

 

Satino patalynė pasižymi subtiliu žvilgesiu ir švelnumu

 

Prabanga dvelkiantis satino audinys ir iš jo pasiūti patalynės komplektai išsiskiria subtiliu, neerzinančiu blizgesiu, kuris labai dažnai primena ir natūralaus šilko žvilgėjimą. Itin švelnus, odai malonus patalynės audinys nelimpa prie kūno net ir karštomis vasaros dienomis.

 

Satino patalynė turi ypatingų savybių

 

Ar žinote, kokia magiška savybe pasižymi iš kokybiško satino pasiūti patalynės komplektai? Atsakymas, tikriausiai, bus gana netikėtas, tačiau jo teisingumą galėtų patvirtinti visi, kurie bent kartą mėgavosi saldžiu miegu satino patalyne degtoje lovoje. Satino patalynė yra „išmani“, t. y., vasarą veikia vėsinančiai, o štai šaltuoju metų laiku geba puikiai šildyti.

 

Satino patalynė itin tvirta

 

Įrodyta, kad satinas, kaip audinys, yra labai tvirtas. Šio audinio tvirtumas priklauso nuo audimo specifikos: gijų pluoštai suaudžiami tvirtai ir įtemptai, todėl satinas tampa ženkliai tvirtesnis nei kiti audiniai. Savaime suprantama, audinio tvirtumas nulemia ir tai, kad satino patalynės komplektai yra iš tiesų ilgaamžiai bei patvarūs.

 

Satino patalynė yra neglamži

 

Kartais tenka išgirsti nuogąstavimų, kad įsigijus satino patalynę, labai daug laiko reikės skirti jos lyginimui. Atsakingai galime patvirtinti, kad satino patalynė lengvai nesusiglamžo, todėl jos atsparumas raukšlėms, lyginant su iš kitų tipų audinių pasiūtais patalynės komplektais, yra didžiausiais, t. y., pastarieji glamžosi mažiausiai.

 

Satino patalynė garantuoja ramų miegą

 

Miegantys satino patalynėje galėtų patvirtinti, kad savo patalynės komplekto nesutiktų keisti į jokį kitą, nes komforto lygis ir miego kokybė yra ženkliai geresnė. Teigiama, kad miegant, pasiklojus satino patalyne, galima greičiau ir lengviau užmigti, pats miegas tampa ramesniu ir saldesniu.

 

Satino patalynė pasižymi dizainų gausa

 

Satino patalynės dizainų nuobodžiais pavadinti nedrįstume. Įvairių spalvų, skirtingais raštais ir t. t. marginti satino patalynės komplektai lengvai pavergs net ir išrankiausio žmogaus širdį bei papuoš miegamojo erdvę.