Populiariausias saksofonistas Lietuvoje Juozas Kuraitis pristato trečiąjį autorinį kūrinį „Saxy Touch“, kuris savo skambesiu nukelia klausytoją į karštą vakarėlį klube arba prie jūros. „Saxy Touch“, nes tai – saksofono prisilietimas prie žmogaus“, – intriguojantį kūrinio pavadinimą paaiškina žinomas muzikantas.

 

Juozas_Kuraitis

 

Beveik du mėnesius prie šio muzikinio kūrinio dirbęs menininkas džiaugiasi rezultatu. „Tikiuosi, kad šis kūrinys patiks ir mano gerbėjams. Man labai patinka važinėti Vilniaus gatvėmis ir garsiai klausyti geros muzikos, todėl stengiuosi, kad ir mano kūriniai tiktų ne tik smagiam vakarėliui klube, bet ir gerai skambėtų automobilyje.“

 

Žinomas saksofoninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas, grojantis pop stiliaus muziką, per pastaruosius metus perkūręs ir interpretavęs daugiau nei 300 žinomų pasaulio atlikėjų hitų, šių metų pabaigoje planuoja išleisti autorinių kūrinių albumą. Šiuo metu Youtube paskyroje menininkas turi apie 40tūkst. sekėjų.

 

Kūrinys „Saxy Touch“ įrašytas muzikos įrašų studijoje „Zert Music“, jo autoriai – Juozas Kuraitis ir Tomas Kondrackis, garso režisierius Normantas Ulevičius.