Jau šį trečiadienį, liepos 29 dieną, Klaipėdoje prasideda „3 už Lietuvą“ sirgalių krepšinio turnyras, kurį žiūrovai galės stebėti tiesioginiame TV3 eteryje, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinių varžybų su Australija metu. Susitikimo pradžia – 19.30 val.

 

TV3_3_uz_Lietuva_Simas_Jasaitis_Foto_ruslano_Kondratjevo

Iki „3 už Lietuvą“ turnyro pradžios likus vos dviem dienoms, įtampa tarp dalyvių pastebimai auga, o treniruotės vyksta vis intensyviau. Ypač aktyviai ruošiasi klaipėdiečiai, nuo jų neatsilieka ir Šiaulių bei Alytaus komandos – pastarajame mieste krepšinio aistruoliams teks atremti gerai sirgaliams pažįstamų krepšininkų Simo Jasaičio ir Gedimino Orelik atakas.

 

S. Jasaitis šiuo metu aktyviai treniruojasi ne tik „3 už Lietuvą“ kovoms Alytuje, bet ir artėjančiam sezonui Italijoje, tad yra puikios formos ir savo pasiruošimą turnyrui vertina ypač teigimai. Krepšininko teigimu, „3 už Lietuvą“ dalyviams lengva tikrai nebus.

 

„Laukia sunkios varžybos, todėl reikia pasiruošti morališkai ir ypač daug treniruotis fiziškai, – šypsojosi S. Jasaitis. – Žinoma, taip kalbėdamas aš iš dalies juokauju. Iš tikrųjų, manau, kad bus tikrai gražus renginys ir nėra reikalo pernelyg jaudintis ar pergyventi – svarbiausia dalyvauti ir gerai praleisti laiką“.

 

Tuo tarpu „3 už Lietuvą“ Šiaulių žvaigždžių komandoje žaisiantis „Lietuvos ryto“ krepšininkas G. Orelik varžovus ir kolegas įspėjo, jog gatvės turnyro kovos kiek skiriasi nuo profesionalaus žaidimo, todėl nereikėtų pervertinti savo jėgų.

 

„Gatvės krepšinis, mano nuomone, yra kiek grubesnis nei profesionalus – čia daugiau fizinio kontakto, – sakė Gediminas Orelik. – Lengvos pergalės nesitikiu, juk kol kas dar nėra aišku, kokie pasitaikys varžovai. Kuri komanda stipriausia, išsiaiškinsime turnyro aikštelėje“.

 

Pirmieji nugalėtojai paaiškės jau šį trečiadienį, liepos 29 dieną, Klaipėdoje, kur krepšinio sirgaliai susitiks su žvaigždžių komanda: Antanu Guoga, Eurelijumi Žukausku, Viliumi Tarasovu ir Virgilijumi Alekna. Vėliau varžybos kelsis į Šiaulius, Alytų, Kėdainius bei Kauną.

 

„3 už Lietuvą“ dalyviai turės progą savo jėgas krepšinio aikštelėje išbandyti su komandomis, kuriose žais Virgilijus Alekna, Eurelijus Žukauskas, Antanas Guoga, Vilius Tarasovas, Simas Jasaitis, Kšyštofas Lavrinovičius, Gediminas Orelik ir kiti žymūs sporto bei pramogų pasaulio atstovai. Turnyro čempionams atiteks kelionė į Europos vyrų krepšinio čempionatą.

 

Registracija į turnyrą dar vyksta. Dalyvio anketą skubėkite pildyti čia: www.tv3.lt/3uzlietuva