Antrojoje knygų serijos „Kaip tapti dama“ dalyje rašoma apie emocijas, kurios padeda arba trukdo atrasti savo laimę. Kiekvienas žmogus – unikalus, ir jis toks planetoje vienintelis. Kiek žmonių, tiek skirtingų tikslų, svajonių bei likimų. Todėl kiekvienas žmogus savo laimės ir sėkmės receptą kuria savaip. Ši knyga – ne apie išorės blizgesį, elegancijos ir manierų pagrindus, tai knyga apie gyvenimo pasirinkimus.

 

Kaip tapti dama
Romanas „Kaip tapti dama“ yra kupinas emocijų ir jausmų, kurie padės geriau pažinti save. Ar įmanoma gyventi nuolat save kontroliuojant? Kaip praeities ir dabarties veiksmai daro įtaką likimui?
 

 

Anotacija

 
Marinos vyras Edgaras pabudo iš komos iškart po Kalėdų, tačiau ne toks, kaip prieš užmigdamas. Neprarasdama tikėjimo ir vilties ji tikisi geriausio, todėl sprendžia vyro paliktas finansines problemas. Marina, patekusi į autoavariją, ima jausti įkyrų rankų delnų niežulį. Gyvenimas pasikeičia, kai ji susipažįsta su advokatu Damjanu, verslininku Benu bei sutinka seną savo vaikystės draugą Paulių. Įkyrios mintys ir slegiančios emocijos vargina Mariną. Senolė Olia stengiasi jai padėti, tačiau ne viskas taip paprasta, Marina turi rinktis, kaip gyventi toliau.
 

Pratarmė

 

 

Pasaulis yra didingas, ir koks jis bus tau, priklausys tik nuo tavęs. Šis amžius be galo turtingas, tad kiekvienam duota daug galimybių ir šansų turėti visavertį ir viskuo aprūpintą gyvenimą. Tik yra viena sąlyga  norint jaustis laimingai reikia tobulinti ne tik savo išorę, bet ir savo vidinį pasaulį. Jei tu būsi geresnė nei vakar, nuoširdesnė, nei buvai užvakar, kantresnė, nei esi šiandien, ir taip kiekvieną dieną vis geresnė ir geresnė. Ateis momentas, kai tu suvoksi, kad tavo gyvenime nebeliko chaoso, ramybė ir džiaugsmas šoka tavo širdyje. Ar ne apie tai tu svajoji  apie vidinę harmoniją? Dama padeda visiems chaose pasimetusiems žmonėms, ji svajoja sukurti Žemėje rojų ne tik sau, bet ir kitiems. Tačiau ar lengva būti dama? Kur nuoširdumas priimamas kaip silpnumas, kur pagalba ir paprastumas vertinami kaip socialinių įgūdžių stoka, kur kapitalizmas virto kanibalizmu ir visa tai vadinama „normalu“. Kur dažnai reikia meluoti, apgaudinėti, vogti, sukčiauti, žudyti vien tam, kad gautum geresnį įvertinimą, pripažinimą, turtus bei valdžią. Kur melas ir neteisybė kažkam jau seniai tapo „normalu“. Nors pasaulyje žmonės naudojasi žmonėmis, versdami juos tarnauti, o myli ir garbina daiktus.
Mano mielas skaitytojau, linkiu išlikti žmogumi, kuris moka užjausti, suprasti, paguosti, padėti. Spindėkite meile, skleiskite gėrį ir džiaugsmą. Būkite savimi ir laimingi!

 

Kaip tapti damaVisos knygų serijos „Kaip tapti dama“ dalys yra lengvai skaitomos, kupinos gilios gyvenimo išminties. Knygas galite įsigyti iš svetainės: www.kaiptaptidama.lt