Visai netrukus – naujasis LNK televizijos sezonas su didžiausia sezono premjera  šou „Aš galiu!“. Jau šį rugsėjį aštuoni žinomi Lietuvos žmonės imsis tokių iššūkių, kuriuos stebint iš šono kvapą užima ne vienam. Vienas jų – radijo ir TV laidų vedėjas bei didžėjus, radistas Rolandas Mackevičius, Lietuvai gerai žinomas dėl savo profesinio pomėgio išmėginti vienas už kitą keistesnius iššūkius. Šį rudenį žinomą vyrą išvysime grandioziniame LNK šou „Aš galiu!”, kuriame šalies žvaigždės turės iš naujo įvertinti savo žmogiškų galimybių ribas.

 

ROLAS1-sumaz_960x1200

Paklaustas, ar ilgai svarstė dėl dalyvavimo mažai prognozuojamame ekstremaliame šou, R. Mackevičius į nestokojo humoro. „Radistai veikia panašiai, kaip Grybauskaitė – ji juk irgi žmogus, jai ir galvą skauda, ir pavargus būna, bet nesvarbu – loja ant jos ar ją myli, ji vis tiek eina į darbą. Taip pat ir „radistai“, – užsivedęs kalbėjo R. Mackevičius.

 

Nejaugi žinomam eterio veidui dar negana iššūkių darbe ir gyvenime? „Tiesa ta, kad man yra trisdešimt metų, ir aš nieko nemoku, – atvirumu pribloškia radistas. – Bet atėjęs į šį šou tu jau tikrai turi galėti kažką padaryti – ne šiaip pastovėti, papozuoti, ir palaukti, kol tave sumontuos, ne – čia mums reikės iš tikrųjų kažką išmokti“.

 

„Tarkim, gaučiau parengti kokį nors magijos pasirodymą, nors 30 savo gyvenimo metų nieko bendro nesu su tuo turėjęs. Tikrai nemanau, kad tai gali būti lengva. Tiesą sakant, jei taip nutiktų, tikriausiai sėdėčiau apsikabinęs kėdę ir tikėčiausi, kad kita mano užduotis bus scenoje skinti gėles“, – nusijuokia žinomas vyras.

 

„Visi atėjome čia nieko nemokėdami, bet norėdami kažką parodyti. Mokytis niekada nėra vėlu, ir tikiuosi, kad įrodysime tai visiems. Kad galėtum mėgautis kokia nors veikla, ne visada būtina to mokytis nuo vaikystės – nebent sieki olimpinių medalių. Aš tikrai nuoširdžiai tikiuosi, kad šis šou padės man kažką išmokti“, – patikino projekto dalyvis.

 

Tiesa, net ir R. Mackevičius negalėtų pasiryžti bet kam. „Žiauriai bijau varlių, tad tikrai nenorėčiau jų dresuoti. Išvis nemėgstu kantrybės reikalaujančių užduočių, tarkim kokio nors gyvatės dresavimo. Aš bijočiau prie jų net prieiti, o čia dar reiktų paimti į rankas, ir dar kažkokį šou parodyti? Ir dar judėti su ja, kai ji tau gali lengviausiai sutraiškyti kaklą? Tikrai ne, tai jau ne mano sfera. Aš alpstu, kai matau šliužus. Net necypiu, o iškart krentu“, – nusijuokė R. Mackevičius.

 

Daugiau naujienų apie kvapą gniaužiantį projektą „Aš galiu!” – jau netrukus!