Nors artėja tiesioginis populiariausio LNK muzikinio antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ finalas, tačiau intriga, kas iškovos 10 tūkst. eurų pagrindinį prizą – ne vienintelė. Žiūrovus vis neramina klausimas – kokia juoda katė perbėgo tarp Radisto Rolando Mackevičiaus ir projekto komisijos nario Stanislavo Stavickio-Stano.

 

Rolandas Mackevičius ir Inga Jankauskaitė (Small)

 

Nuo pirmųjų sezono laidų tarp Rolando ir Stano tvyrojo žaisminga įtampa – žinomi vyrai nevengė vienas kitam palaidyti kandžių pastabų. „Žinau, kad socialiniuose tinkluose vis buvo keliamas klausimas apie mano ir Stano konfliktą. Teko matyti net komentarų, kuriuose rašoma, kad Stano šiame projekte yra negerbiamas, o aš – tikras chamas“, – juokėsi R. Mackevičius.

 

S_Savickis_Stano (Small)

 

„Noriu garsiai visiems pasakyti, kad Stano myliu ir be galo gerbiu. Jeigu turite draugų, turite suprasti, kad tik tikras draugas į akis gali sakyti tiesą. Mes – puikūs draugai, todėl galime leisti vienas iš kito juoktis. Jei kas nors mano, kad bandome vienas kitą engti, jie neturi tikrų draugų“, – teigė R. Mackevičius.

 

SSavickis- (Small)

 

„Mintis, kad su Rolandu pykstamės gimė po to, kai vieną kartą smagiai apsižodžiavome. Nuo to laiko šia tema juokaujame beveik kiekvieną kartą. Patikėkite, yra labai smagu laidytis žaibus, kai randi savęs vertą aštrialiežuvį“, – Rolandui pritarė Stano.

 

Stano (Small)

 

Populiariausias muzikinis antrininkų superšou „Mes – vieno kraujo“ nukeliavo į finišo tiesiąją – jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesioginio eterio metu paaiškės, kuris iš aštuonių stipriausiųjų galės matuotis projekto nugalėtojo karūną ir iškovos 10 tūkst. eurų pagrindinį prizą.

 

Vedėjai (Small)