Teisė į prabangų visureigį, teisė piltis tiek degalų, kiek neįmanoma išdeginti, teisė į milžinišką – nuo 20 000 iki 40 000 litų – išeitinę pašalpą, net jei iš politikos traukiesi į klestintį savo verslą… Kaip sukčiauja Seimo nariai? Į šį visuomenę amžinai dominantį klausimą bus atsakyta TV3 nuomonių laidoje „Kodėl?“ jau šį, pirmadienio, vakarą 19.20 val.

 

„Aš visus pinigus išleidžiu automobilio nuomai“, – prisipažins Dalia Teišerskytė. Parlamentarei ekonomistė Aušra Maldeikienė užduos klausimą: „Ar jūs mokate skaičiuoti?“ Moters įtarimai pasitvirtins su kaupu, kai nuomonių laidos „Kodėl?“ žurnalistai ištirs seimūnų prabangių automobilių nuomos aplinkybes. Netruks paaiškėti, kad D. Teišerskytė savąjį automobilį išsinuomavo beveik dvigubai brangiau nei rinkos kaina. „Kaip jai taip pavyko?“ – atsakymo ieškos žurnalistė Rūta Janutienė.

 

Penkių vaikų motina ir ekonomistė Veronika Vasiliauskienė antausius skaldys faktais: „Dabar jau raudonuokit, kiek kas galit: Seimo nario nuvažiuotas kilometras kainuoja iki 10 litų!“ Kam iš tiesų kai kurie Seimo nariai pila benziną: žmonoms, vaikams, o gal net ir meilužėms?

 

Laidos pašnekovas Seimo narys Naglis Puteikis studijoje demaskuos kolegas: „Atvažiuoja į degalinę, pasako Seimo nario vardą, pavardę ir asmens kodą, ir valstybė apmoka…“

 

Laidoje karštai pasisakys ir kiti kviestiniai diskusijos svečiai – Seimo narys Konstantinas Ramelis, Aurelija Stancikienė ir Liveta Kazlauskienė. Pastaroji teigs, kad Seime užsisėdi praradusieji sąžinę. L. Kazlauskienė su D. Teišerskyte „puls viena kitai į atlapus“ žodžiais, nes poniai Daliai labai nepatiks Livetos kritika. Kodėl ji ims skaičiuoti dainininkės honorarus?

   

Nuomonių laida „Kodėl?“ – pirmadieniais 19.20 val. tik per TV3!