Egzotiškame LNK realybės šou „Dydžio evoliucija“ ir toliau vyksta tikra grožio kova – Egipte plius dydžio merginos iš Lietuvos varžosi tarpusavyje, kad užkariautų pramogų pasaulį ir taptų žvaigždėmis. Ir šią savaitę dalyvės ir vėl sulaukė labai netikėto iššūkio – jau šį trečiadienį LNK žiūrovai pamatys, kaip filmavimo aikštelėje plius dydžio merginos tapo Džeimso Bondo mylimosiomis.

 

DSC_7076_1600x1068

„Šios užduoties filmavimas vyko atviroje jūroje, koralinio rifo apsupty. Iš merginų prašėme atkartoti klasika tapusią Džeimso Bondo filmo sceną, kurioje pagrindinio herojaus mylimoji išneria iš jūros bangų – jos po vieną turėjo panerti, tuomet vylingai išnerti, grakščiai įlipti į jachtą ir mesti fatališką žvilgsnį į kamerą. Skamba paprastai? Taip tikrai nėra, kai bangos tave daužo į jachtos bortą, sūrus vanduo graužia akis, o kojos slysta nuo denio“, – filmavimo užkulisius išdavė „Dydžio evoliucijos“ komisijos narys, griežtasis mados dizaineris Robertas Kalinkinas.

 

„Griežtas ir teisingas (šypsosi, - red. past.). Aš nenoriu būti merginų draugu, mano tikslas joms tiesą rėžti tiesiai į akis – taip, kaip iš tiesų ir vyksta šou versle“, – negailestingai nukirto R. Kalinkinas.

 

Tiesa, ne visi žino, kad griežtasis mados dizaineris dar yra ir kino dailininkas, dirbęs vietos ir užsienio kino filmų ir reklamų filmavimo aikštelėse. „Mes norėjome sukurti kuo autentiškesnę aplinką – jachtoje kiekvieną merginų judesį fiksavo labai didelė kūrybinė komanda, taip pat padarėme išimtį ir leidome konkurentėms stebėti viena kitos pasirodymus, o ir dublių kiekviena turėjo tik po du – šioje užduotyje jos turėjo mums įrodyti, kad moka greitai susikoncentruoti tik į savo darbą ir nepasiduoda jokiems išoriniams ar asmeniniams trukdžiams“, – pasakojo R. Kalinkinas.

 

Deja, filmavimo diena Raudonojoje jūroje vis tik pareikalavo ašarų – dviejų vaikų mama Karolina vos išgirdusi užduotį iškart prapliupo verkti. Pasirodo, vaikystėje skendusi, dabar Karolina paniškai bijo vandens. „Aš labiausiai bijau panerti, o juk to ir prašo mūsų šioje užduotyje. Tikrai nežinau, ką darysiu – dar nė viena neatsisakė vykdyti užduoties, gali būti, kad aš būsiu pirmoji“, – su ašaromis akyse kalbėjo Karolina.

 

Tačiau tai bus ne vienintelė užduotis, kurioje „Dydžio evoliucijos“ dalyvės turės įsikūnyti į fatališką personažą – plius dydžio merginų laukia ekstravagantiška undinėlių fotosesija su garsiąja Instragramo žvaigžde, fotografu Nagliu Bierancu.

 

„Kai išgirdau, kokia bus užduotis, apsidžiaugiau dėl dviejų priežasčių. Pirma, aš pats fotografuosiu merginas – tai reiškia, aš būsiu už viską atsakingas ir visi aikštelėje klausys tik manęs (juokiasi, red. past.), antra – merginų veidai, kai jos pamatė mane su ta undinės uodega sėdintį ant uolos buvo neįkainojami! Jos ir juokėsi, ir nesuprato, ir išsigando – viskas vienu metu“, – atskleidė fotografas ir šou komisijos narys N. Bierancas.

 

Pozuodamos ant labai kietų ir skaudžiai į šonus įsirėžiančių uolų, plius dydžio merginos prieš N. Bieranco objektyvą turėjo pavirsti romantiškomis undinėlėmis ir viliokėmis sirenomis, dėl kurių vyrai pameta galvas. Po užduoties net sportiškoji Sky atskleidė, kad aštrūs akmenys taip giliai įsirėžė, jog paliko atspaudus. Grožio mokytojos Lauros undinėlė buvo kitokia: „Griežta ir dar su vestuviniu žiedu – su mintimi, kad kaip ir vilioju, bet kaip ir ne“, – juokėsi Laura.

 

„Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad dalyvėms tenka krūva keisčiausių užduočių – tai fotografuokis po vandeniu, lįsk po lediniu kriokliu, nerk į jūrą, šok pilvo šokį, sėdėk ant aštrių uolų ir vaidink undinę – tačiau visos šios skirtingos užduotys padeda atskleisti konkurenčių pranašumus ir trūkumus – štai viena sugebėjo nugalėti išgąstį, sugebėjo susikaupti, kitai niekaip nepavyksta būti romantiškai ar ji nemoka grakščiai judėti. Ir tik taip mes galėsime išrinkti nugalėtoją ir kartu kas savaitę nuspręsti, kurios turi palikti projektą, – apie sudėtingus šou komisijos narių sprendimus pasakojo mados dizaineris Robertas Kalinkinas. – Bet kokiu atveju šioje laidoje man geriausiai su undinės uodega atrodė Naglis“.

 

Kurioms merginoms pavyko sužavėti komisiją, o kuriai undinėlės vaidmuo „Dydžio evoliucijoje“ buvo paskutinis, sužinosite šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.

 

Įspūdingiausi undinėlės fotosesijos kadrai, kuriuos įamžino Naglis Bierancas – foto galerijoje.

 

1_800x1200 2_800x1200 3_800x1200 4_800x1200 5a_800x1200 6_800x1200 7a_800x1200 8_800x1200 DSC_3383_1600x1065 DSC_7076_1600x1068 naglis undine_1600x905