Viena nenuspėjamiausių, impulsyvi ir iššūkius mėgstanti didžiausio masto muzikinio projekto Lietuvoje „X Faktorius“, kurio premjera – jau spalio 14-ąją, sekmadienį, 19.15 val. TV3 eteryje, teisėja Rūta Ščiogolevaitė dar kartą patvirtina – iš jos tikrai sulauksime visko, net ko jau nebesitikime. Rūta visada ras kuo dar nustebinti.

 

Karšto temperamento, vieno stipriausių vokalų Lietuvoje savininkė R. Ščiogolevaitė, įtemptai besiruošdama teisėjavimui „X Faktoriuje“, retai, bet spėja nusigvelbti ir malonumo akimirkų.

 

„Aš mėgstu šokti striptizą. Turiu jam silpnybę, tačiau tai pasitaiko labai retai, – pribloškia save drąsia moterimi vadinanti dainininkė. – Esu impulsyvi. Man cinkteli į galvą – noriu sušokti! Tai kaip trumpalaikis dieviškas saldainis. Tomis akimirkomis jaučiuosi moteriška, žavinga. Manau, tai svarbu kiekvienai moteriai.“

 

Rūta prisipažįsta – scenoje ji atvira naujovėms ir iššūkiams, tačiau tai turi teikti malonumą ir būti gražu. „Dėl idėjos ir sceninio įvaizdžio galiu daug kam pasiryžti – nors ir išeiti į sceną su maudymosi kostiumėliu! Žinoma, tai jau daryčiau su humoru, o ne rimtai“, – sako Rūta. Viena profesionaliausių dainininkių Lietuvoje patvirtina, jog vokalas ir talentas – pagrindiniai dalykai scenoje. Ji juos vertina rimtai, žiūrėdama profesionalia akimi.

 

Jau spalio 14-ąją, sekmadienį, dvidešimtąjį jubiliejų švenčianti TV3 televizija prisikels antram gimimui – „X Faktoriuje“ pasirodys ne tik įvairiapusė, drąsi ir nenuspėjama teisėjų komanda – R. Ščiogolevaitė, Saulius Prūsaitis, Vytautas Šapranauskas ir Saulius Urbonavičius-Samas, bet ir juos priblokšiantys neeilinio talento savininkai. Geidžiamiausia muzikos mokykla tituluojamo projekto dalyviai kartu su teisėjais-mentoriais kovos dėl svajonių kontrakto su leidybine muzikos kompanija „Sony Entertainment“.

 

Vieno brangiausių, analogų Lietuvoje neturinčių televizijos projektų „X Faktorius“, kurį kuria TV3 televizija ir prodiuserinė kompanija „TV Manija“, – premjera jau spalio 14-ąją, sekmadienį, 19.15 val.!

 

„X Faktoriaus“ premjera – spalio 14-ąją, sekmadienį, 19.15 val. tik per TV3!