„Grožis išgelbės pasaulį. O politikus?“ – savo laidoje „Plius“ per Info TV cituodamas F. Dostojevskį klausė Andrius Užkalnis. Artėjant rinkimams, politikai susirūpino įvaizdžiu. O juk išvaizda – labai svarbi to įvaizdžio dalis, mano stilistas Mantas Petruškevičius. Anot jo, kandidatuojantys į Seimą arba jau esantys politikoje žmonės kažkodėl bijo būti gražūs.

 

petruskevicius_uzkalnis

„Visi politikai bijo pasirodyti, kad išleidžia daug pinigų išvaizdai, kad, neduok Dieve, žmonės nepamanytų, jog jis puošeiva arba priklauso šou pasauliui. Keistas politikų noras atrodyti arčiau kaimo.

 

Prezidentė D. Grybauskaitė, M. Petruškevičiaus akimis, stiliaus ikona, kalbant bendrai apie politikų išvaizdą.

 

„Prezidentės apranga, šukuosena taip pat rūpinasi specialistai, bet kažkodėl apie tai tylima, nešnekama, slepiama, tarsi būtų gėda“, – šį ketvirtadienio vakarą 21 val. laidoje „Andrius Užkalnis plius“ per „Info TV“ sakys stilistas.

 

Kitados Seimo pirmininkei L. Graužinienei įvaizdį kūręs stilistas sako ir prieš šiuos rinkimus sulaukęs skambučių iš kelių politikų. „Netikėtai sulaukiau skambučių iš politikų, klausė, kokios spalvos kaklaraiščius ryšėti, kokios spalvos kostiumą rengtis fotografuojantis reklaminiam plakatui. Jie norėjo raudonos spalvos, aš patariau rinktis ramų, solidų įvaizdį“, – atviravo M. Petruškevičius.

 

Kam politikams stilistai ir kodėl firminis kostiumas dar ne viskas – šį ketvirtadienio vakarą 21 val. laidoje „Andrius Užkalnis plius“ per „Info TV“.