Dainininkės, renginių organizatorės ir prodiuserės Elenos Puidokaitės-Atlantos dukra Saulė visai neseniai tapo TV3 laidos „Padėkime augti“ mažaja reportere. Vieno interviu mergaitė tikrai nepamirš – jai teko pašalinti net du dantis.

 

TV3_Padekime_augti_Saule

 

Mažoji reporterė, kalbindama dantų gydymo specialistus apie vaikų burnos higieną, netikėtai pati suabejojo savo klibančiu „turtu“ ir nutarė pasiprašyti apžiūrai. Po neplanuotos pieninių dantukų traukimo procedūros, šmaikštuolė Saulė džiaugėsi, kad buvo ne taip baisu, kaip tikėjosi.

 

„Nebijokite ir Jūs,  būtinai saugokite savo pieninius ir tikrus dantis“, – šypsodamasi laidos žiūrovams šį sekmadienį 9.00 val. linkės aštuonmetė.

 

Pasak Saulę apžiūrėjusios odontologės Aušros Grigaitienės, pieniniai dantys iš tiesų dažnai trukdo dygti nuolatiniams, tad vaikai gali pajausti ir diskomfortą. „Jeigu dantukas pradėjo klibėti, geriausia, jeigu jį pavyksta pašalinti namuose. Gali padėti mama, tėtis, galit bandyti traukti siūlu, galit kąsti kietą obuolį. Na, o jeigu dantukas laikosi labai stipriai ir jo pašalinti nepavyksta, o jau dygsta nuolatinis, tuomet reikėtų apsilankyti pas dantų gydytoją“, – pataria specialistė.

 

TV3_Padekime_augti_Saule_2

 

Į klausimą, ar reikia taisyti pieninius dantukus, gydytoja Saulei atsakė, kad pieninius taisyti yra būtina, nes juos gali pradėti skaudėti. „Jei ilgai nebus taisomas pieninis dantukas ir stipriai suges, tuomet gali atsirasti pažeidimai ir nuolatiniame dantuke, kuris vėliau išdygs“, – konstatavo gydytoja.

 

Šio sekmadienio laida „Padėkime augti“ ne tik domėsis pieninių dantukų traukimu ir nuolatinių priežiūra, bet ir klaus tėvų, kiek laisvės ir savarankiškumo suteikia savo atžaloms.

 

Laidoje taip pat pradedama psichologo konsultacijų rubrika, kurioje šį kartą bus gvildenamas patyčių ir nepritapimo mokykloje klausimas.

 

Laidos vedėja Laura Imbrasienė TV3 žiūrovų prie ekranų lauks šį  sekmadienį 9.00 val.

   

„Padėkime augti“ – sekmadieniais 9.00 val. per TV3!