Dažniausiai žmonės brangiuosius ir pusbrangius akmenis renkasi arba pagal astrologiją, arba pagal jų poveikį sveikatai ir savijautai. Tačiau kartais teisingiausią pasirinkimą pasufleruoja pati pasąmonė. Intuicija retai klysta. Nemažai galima pasakyti apie asmenybę iš to, ką renkasi. Labiausiai akį traukia mėlynasis hovlitas, žaliasis aventūrinas ar citrinas? Sužinokite apie save daugiau!

 

akmenys

Mėlynasis hovlitas (kaip atrodo, galite pamatyti PASPAUDĘ ČIA) – savikontrolės akmuo. Žmogui, kuris pasirinko šį pusbrangį akmenį, yra duodama užuomina, kad jis turėtų daugiau skirti dėmesio bendravimo įgūdžiams lavinti. Skatina susimąstyti, ar jis buvo sąžiningas sau ir kitiems, ar išklauso, ką sako kiti. Hovlitas veikia gerklės čakrą ir ausis, todėl jis siejamas su visų rūšių komunikacija. Gerklės problemos, pavyzdžiui, skausmas, įspėja, kad metas pagalvoti apie tai, kas nutylima arba tai, kad galbūt reikėtų kalbėti ir elgtis diplomatiškiau. Galbūt žodžiai „nuryjami“ gerklėje, kad tik būtų taika? Galbūt kalbama, jaučiant pyktį? Gerklės ligos yra labai glaudžiai susijusios su patiriamomis emocijomis.

 

Jeigu atsirado fizinių sutrikimų ausyse, reiškia, kad žmogus nebenori kažko girdėti arba nori girdėti tik pačių artimiausių žmonių ir savo vidinio balso šnabždesį. Tik pats žmogus gali žinoti tikrąją priežastį. Pavyzdžiui, vaikams neretai atsiranda klausos problemų, kai jie nenori girdėti žodžio „Ne“ arba nuolatinių tėvų ginčų.

 

Mėlyna hovlito spalva taip pat gali reikšti, kad žmogus meluoja pats sau. Jis visą laiką slepiasi po kaukėmis. Niekas iš aplinkinių nežino, koks jis yra iš tikrųjų. Kiekvienas žmogus yra unikalus ir turi tik jam būdingų talentų ir įgūdžių – metas juos atskleisti!

 

Žaliasis aventūrinas (kaip atrodo, galite pamatyti PASPAUDĘ ČIA) – sveikatos ir harmonijos akmuo. Žmogui, pasirinkusiam šį akmenį, greičiausiai trūksta sveikatos, pusiausvyros, harmonijos, ramybės arba meilės. Žalia spalva veikia centrinę širdies čakrą, todėl žaliasis aventūrinas gali padėti. Buvimas natūralioje gamtoje (tarp žalumos) padeda atkurti vidinę harmoniją, ramybę.

 

Šio akmens pasirinkimas paprastai reiškia, kad žmogui reikia gydančių galių arba atrasti pusiausvyrą gyvenime. Labai svarbu išsiaiškinti, ar praeityje padarytos žaizdos jau užgijusios. Ar širdies čakra yra uždara? Uždara čakra neleidžia gauti meilės ir užmegzti prasmingų santykių su žmonėmis. Galbūt todėl sunku susirasti naujų draugų? Ši čakra simbolizuoja savimeilę, todėl tai reiškia, kad metas pradėti rūpintis ir vertinti save. Taip pat šis akmuo gali padėti sergantiems plaučių ligomis. Tikriausiai retas susimąsto, kodėl ligoninių sienos dažniausiai būna nudažytos žalia spalva. Taip yra daroma specialiai, nes žalia – tai gydanti spalva, kuri simbolizuoja augimą.

 

Citrinas (kaip atrodo, galite pamatyti PASPAUDĘ ČIA) – energijos ir svajotojų akmuo. Jis veikia Saulės rezginio čakrą, suteikia gyvybinių jėgų. Galbūt jos atiduodamos kam nors kitam? Galbūt kažkas pernelyg kontroliuoja, kaip reikia gyventi? Galbūt žmogus tapo per daug priklausomas nuo aplinkinių arba labai krito savivertė? Šis pasirinkimas rodo, kad metas keisti gyvenimą ir pradėti gyventi taip, kaip visada buvo svajojama. Svarbu nebijoti svajoti apie didelius dalykus ir pats gyvenimas padės juos įgyvendinti. Nesvarbu, kad iš pradžių bus daug klaidų ir nusivylimų – niekas šiame pasaulyje neatsirado be kančių ir pastangų.

 

Citrino kristalas taip pat pritraukia gausą visomis įmanomomis formomis. Galbūt šiuo metu kamuoja finansiniai sunkumai arba žmogus galvoja, kad nėra vertas daugiau nei turi. Tai netiesa – visi žmonės yra verti tiek pat, kiek ir kiti. Galbūt citrinas padės išdrįsti svajoti ir įgyvendinti seniai puoselėtas idėjas?