Kiaušinis – magiškas gyvybės, naujos pradžios simbolis. Nenuostabu, kad jis dažnai naudojamas baltojoje ir juodojoje magijoje. Ritualas, atliekamas su kiaušiniu, gali padėti nustatyti ir išgydyti ligas, pašalinti prakeikimus.

 

Šis ritualas žinomas nuo seniausių laikų. Sunku būtų rasti kitą, kuris būtų toks pat paprastas, veiksmingas ir tiek kartų išbandytas. Kiaušinyje tūno labai stipri gyvybinė energija, todėl naudojantis juo galima išgydyti tiek psichines, tiek fizines ligas.

 

Indėnų šamanai naudojo žalią kiaušinį ir smilkalus, kad išvalytų asmens aurą nuo neigiamo poveikio. Magiško ritualo metu kūnas apsmilkomas ir per jį ridenamas kiaušinis, nepamirštant nė vienos kūno dalies. Gydymas tuo nesibaigia. Po ritualo kiaušinis sudaužomas į vandenį ir stebima trynio forma, pagal kurią šamanai nustato fizinius, emocinius ir psichologinius sutrikimus. Visa tai pamatęs šamanas gali padėti sergančiam asmeniui įvertinti savo gyvenimą tarsi iš šalies, be išankstinių vertinimų.

 

Magiškomis kiaušinio savybėmis tiki ir kai kurie krikščionys. Ritualo metu jie kiaušiniu ant žmogaus kūno „piešia“ kryžiaus ženklą. Vienas netradicinės medicinos gydytojas pasakojo išgydęs berniuką nuo karštinės ne trindamas kiaušiniu sergantį kūną, o tiesiog laikydamas kiaušinį dešinėje rankoje virš ligonio, o kaire brėždamas ore kryžiaus ženklą. Jis virš vaiko energijos centrų ilgiau palaikydavo kiaušinį, ore brėždavo kryžiaus ženklus ir prašydavo Dievo pagalbos, kad liga praeitų. Energijos centrai buvo galva, nosis, lūpos, širdis, pažastys, pilvas, keliai ir padai. Kai burtininkas kiaušinį sudaužė, liga praėjo.

 

Netradiciniam gydymo būdui tinka bet kokių paukščių kiaušiniai, tačiau, manoma, kad kai kurių paukščių kiaušiniai yra galingesni, pavyzdžiui, juodųjų vištų, juodųjų garbanotųjų vištų arba kitų paukščių su garbanotomis plunksnomis. Jei burtininkas gyvena mieste, jis paprašo į seansą atsinešti naminio paukščio kiaušinį. Toks kiaušinis dar prieš ritualą įgyja to žmogaus dvasinės energijos, todėl gydymo procesas gali būti dar veiksmingesnis.