Nuo žilos senovės kauliukai įvairiems būrimams buvo naudojami senovės Graikijoje, Egipte ir Indijoje. Jais ateitį pranašaudavo Tibeto vienuoliai, Afrikos genčių žiniuoniai. Būrimas kauliukais laikomas senovės ispanų palikimu.

   

Burtams tinkamiausi kauliniai, akmeniniai arba mediniai kauliukai, tačiau tinka ir paprasti žaidimams skirti kauliukai, tačiau jais neturėtų būti žaista. Kauliukai turi būti skirti tik būrimui, laikomi medžiaginiame maišelyje, nepasiekiamoje vietoje. Prieš būrimą kauliukais būtina susikaupti, išsivaduoti nuo bereikalingų minčių, atsiriboti nuo triukšmo ir pan. Jeigu buriama kitam žmogui, turi būti naudojami jo atsinešti arba visiškai nauji kauliukai.

 

Kauliukų pagalba galima išburti ateitį vieniems metams. Reikia paimti du kauliukus, kelias minutes palaikyti rankose, tuomet sumaišyti ir išridenti ant stalo. Žinant iškritusius skaičius telieka perskaityti likimo prognozę. Jeigu vienas kauliukas arba abu netyčia nuriedėjo nuo stalo – daugiau tą dieną burti negalima.

   

Iškritusių kauliukų skaičių reikšmės

 

1 ir 1. Netolimoje ateityje jūsų laukia rūpesčiai, kuriuos nesunkiai įveiksite. Derėtų daugiau dėmesio skirti šeimai ir artimiesiems.

 

1 ir 2. Jūsų laukia laiminga ateitis, nors kelias jos link nebus vien rožėmis klotas. Tinkamas metas pamąstyti apie naujo darbo paieškas arba pasikalbėti su savo vadovu apie paaukštinimą, mat visos permainos profesinėje srityje bus teigiamos.

 

1 ir 3. Ateitis – jūsų rankose. Dauguma norų išsipildys, tereikia įsiklausyti į aplinkinių patarimus ir neignoruoti įspėjamųjų likimo ženklų.

 

1 ir 4. Patartina daugiau bendrauti, ypač su naujais žmonėmis. Nauja pažintis gali peraugti į rimtą draugystę, kuri bus naudinga ateityje. Nepamirškite draugų – jie daro jums teigiamą įtaką.

 

1 ir 5. Artimiausiu metu reikėtų daugiau laiko ir dėmesio skirti šeimai, artimiesiems – šalia jų jausitės ramūs ir laimingi. Galite staigiai praturtėti.

 

1 ir 6. Jeigu artimiesiems neparodysite švelnumo, meilės ir atsidavimo, iš jų to taip pat nesulauksite. Šiuo metu bendravimas jums teiks daugiausia naudos.

 

2 ir 2. Darbe seksis puikiai, tačiau asmeniniai santykiai nedžiugins. Gali subyrėti ilgai trukusi sąjunga. Jeigu nepavyks išvengti išsiskyrimo, daugiau laiko skirkite dvasiniams dalykams.

 

2 ir 3. Tik padėdami kitiems jausitės laimingi. Gerumas ir pagalba ateityje jums sugrįš su kaupu.

 

2 ir 4. Laukia ne pats sėkmingiausias laikas. Svarbiausia – savo prasta nuotaika ir nepasitenkinimu visko dar labiau nepabloginti. Reikėtų atsipalaiduoti, viską ramiai apgalvoti ir ryžtingai siekti permainų.

 

2 ir 5. Laukia romantiškas metas su antrąja puse ar netgi trumpas romanas. Jeigu branginate tarpusavio santykius, į kitus dairytis nepatariama, nes gresia praradimai.

 

2 ir 6. Per darbus ir kitus rūpesčius gali pašlyti sveikata, todėl reikėtų kuo daugiau ilsėtis, stengtis nesinervuoti, o pajutus pirmuosius ligos simptomus – tuoj pat kreiptis į šeimos gydytoją. Taip pat vertėtų atsikratyti žalingų įpročių, kurie šiuo metu kenkia jūsų sveikatai.

 

3 ir 3. Tikėtina, kad atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu laiku: pagerės finansinė padėtis, atsiras naudingų pažinčių, imsite labiau pasitikėti savimi. Tereikia būti budriam ir nepraleisti progos.

 

3 ir 4. Laukia užtikrinta ateitis. Nesunkiai įgyvendinsite visus planus, finansinė padėtis išliks stabili. Laikui bėgant visi norai išsipildys.

 

3 ir 5. Asmeniniai ir darbo santykiai klostysis puikiai, jeigu per daug nereikalausite nei iš savęs, nei iš aplinkinių.

 

3 ir 6. Ateitis – jūsų rankose. Jeigu tvirtai sieksite užsibrėžtų tikslų, lengvai juos įgyvendinsite.

 

4 ir 4. Laukia permainos. Kokios jos bus, priklauso tik nuo jūsų pačių. Tinkamas metas siekti paaukštinimo darbe arba ieškotis naujos darbo.

 

4 ir 5. Ne visus planus pavyks įgyvendinti. Tad svarbu išlikti ramiam ir nepasiduoti neigiamoms emocijoms.

 

4 ir 6. Netolimoje ateityje galite sulaukti paaukštinimo darbe arba naujo darbo pasiūlymo. Prieš tai derėtų gerai apgalvoti visas galimybes. Tinkamas metas pasirūpinti savo išvaizda.

 

5 ir 5. Jeigu negalite apsispręsti, ko gyvenime trokštate, kreipkitės patarimo į draugą arba vyresnio amžiaus žmogų, kuris jums tikrai padės. Jeigu draugai pakvies į kelionę, neatsisakykite – patirsite nepamirštamų akimirkų.

 

5 ir 6. Laukia ne pats geriausias metas, tačiau nederėtų labai krimstis, nes situacija anksčiau ar vėliau išsispręs. Tereikia išlaukti tinkamo momento.

 

6 ir 6. Tai geriausias ir sėkmingiausias kauliukų skaičių derinys. Visos svajonės išsipildys, puikiai seksis darbe, asmeniniuose santykiuose. Būsite labai laimingas.