Kartas nuo karto kiekvienas iš mūsų esame priversti kreiptis į advokatų kontorą, kad būtų išspręsti tam tikri klausimai.  Vis dėlto, ne paslaptis ir tai, kad didelė dalis žmonių jaučia stresą, kai tenka ieškoti tokio pobūdžio paslaugų. Tai – tikrai ne kasdien reikalingos paslaugos, todėl, nieko keista, kad trūksta ir tam tikrų žinių. Tačiau viskas bus kur paprasčiau, jei atkreipsite dėmesį į šias įžvalgas.

 

unnamed

Ar paslaugos teikiamos tik viename mieste?

 

Ne paslaptis, kad labai didėlė dalis rekomendacijų mus pasiekia tiesiog per draugus, kolegas arba pažįstamus žmones. Tačiau dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, kad neretai tenka ir nusivilti – draugai, pažįstami ar kolegos papasakoja apie ypač kokybiškus produktus ar profesionaliai teikiamas paslaugas ir tik vėliau tenka išgirsti svarbų faktą, kad visa tai – kitame mieste. Tačiau nusiminti tikrai neverta: atminkite, kad daugelis paslaugų teikėjų neapsiriboja vos vien miestu. Advokatų kontoros – taip pat ne išimtis: jei išgirdote apie puikius savo srities profesionalus kitame mieste, pats metas patikrinti, ar jie galėtų suteikti paslaugas ir jūsų mieste.

 

Kaip vykdyti advokatų  kontoros paiešką internetu?

 

Kaip žinia, prireikus tam tikrų paslaugų, didžioji dalis žmonių nusprendžia jų teikėjų ieškoti internetu. Ne išimtis yra ir advokatų kontoros paslaugos. Tad, kad šios paslaugos teikėjų paieška būtų greita bei sklandi, atkreipkite dėmesį į tam tikras detales. Jei jums svarbu, kad paslaugos būtų teikiamos konkrečiame mieste, jį ir įvardinkite, pavyzdžiui, advokatų kontora Kaune; jei už paslaugas norėtumėte atsiskaityti išsimokėtinai, frazė turėtų skambėti advokatų kontora  paslaugos išsimokėtinai ir t.t.

 

Ar tikrai verta domėtis atsiliepimais?

 

Neretai yra sakoma, kad nežinant, kurio specialisto paslaugas pasirinkti, verta pasidomėti atsiliepimais. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad kiekvieno kliento istorija yra unikali, todėl tai gali turėti įtakos atsiliepimui. Todėl už atsiliepimus kur kas svarbiau turėtų būti specialisto kompetencijos, patirtis bei analizuojamų bylų pobūdis.

 

Kokios dar paslaugos bus reikalingos? 

 

Neretai pasitaiko atvejų, kuomet norint išspręsti tam tikrą klausimą, reikalingos yra ne tik advokatų, bet ir kitų specialistų paslaugos. Tad rinkdamiesi advokatų kontorą, pasidomėkite, kokių dar sričių specialistų dirba joje.

 

Bendravimo būdas

 

Renkantis advokatų kontorą, atsakingai įvertinkite ir tai, koks bendravimo būdas bus pasirenkamas. Šiais laikais, kai kone visų mūsų gyvename tokiu įtemptu ritmu puikiu sprendimu, taps advokatų kontora, su kuria bendradarbiaujant galimi ne tik vizitai, bet ir skype skambučiai, video konsultacijos ar bendradarbiavimas elektroniniu paštu.

 

Ar paslaugos gali būti teikiamos išsimokėtinai?

 

Jei tam tikrus gyvenimo įvykius galime numatyti bei suplanuoti ir iš anksto pasirengti reikiamų paslaugų apmokėjimui, tai su advokatų kontoromis šiek tiek kitaip: dažniausiai atvejų, kuomet tenka į jas kreiptis, numatyti negalime, kaip ir negalime numatyti išlaidų, skirtų šioms paslaugos apmokėti. Taigi, ką daryti tais atvejais, kai brangiai kainuojančios advokatų paslaugos yra reikalingos čia ir dabar, o mums nesinori iš karto atsisveikinti su didele pinigų suma? Tokiu atveju atsakingai patikrinkite, kurios advokatų kontoros sudaro galimybę atsiskaityti už paslaugas išsimokėtinai.

 

Taigi, apibendrinant belieka tik pridurti, kad išsirinkti advokatų kontorą bus kur kas lengviau, jei dėmesį atkreipsite į tam tikras detales: vykdydami paiešką internetu, įterpsite frazes, kurios aiškiai bei tiksliai atspindi jūsų lūkesčius, pavyzdžiui, jei advokatų paslaugomis norėtumėte pasinaudoti Kaune, fraze turėtų skambėti advokatų kontora Kaune; jei jūsų dienotvarkė yra labai užimta, pirmenybę teikite tokiai kontorai, kuri vykdytų ir bendradarbiavimą nuotoliniu būdu, pavyzdžiui, veido skambučiais. Na, o, jei nesate pasiruošę iš karto atsisveikinti su didele pinigų suma, pirmenybę teikite tai advokatų kontorai, kuri sudarytų galimybę už paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai.