Realybės šou „Sala“ dalyvė Viktorija Rupeikaitė interviu LNK laidai KK2 sakys, kad vyrų dėmesio sulaukia labai daug, bei atskleis, kad gauna iš gerbėjų tiek gėlių, kad jų nebeturi kur dėti. „Vyrai, nesiųskite man gėlių, siųskite pinigus“, – sako Viktorija.

 

1

 

„Man labai patinka mano kūnas, aš labai myliu ir prižiūriu save. Man patinka, kaip atrodau. Nieko neslepiu ir viską demonstruoju akivaizdžiai tai, kas patinka kitiems. Kodėl nepasidalinti gražiomis kūno formomis. Juk visi džiaugiasi, žarsto komplimentus. Dėmesys tai čia labai gerai“, – šį trečiadienio vakarą 19 val. 30 min. LNK laidoje KK2 pasakos V. Rupeikaitė.

 

2

 

Viktorija neslepia, kad ji iš gyvenimo ima viską, kas duodama, todėl mergina save vadina profesionalia barakuda: „Turiu to barakudiškumo savyje, norėčiau, kad mano vyras mane išlaikytų. O tai, ką užsidirbu pati, man tiesiog liktų savoms išlaidoms“.

 

3

 

Šiuo metu Viktorija yra vieniša bei sako, kad susirasti tą vienintelį nėra paprasta: „Mano vyras turėtų būti gražus, nes man šiaip svarbiausia yra išvaizda. Aš turėčiau jaustis gerai prie gražaus vyro, man turėtų būti ne gėda eiti į miestą. Taip pat norėčiau protingo su geru išsilavinimu“.

 

4

 

Viktorija atskleis, kad šiuo metu ji sulaukia labai daug dėmesio iš vaikinų, tačiau jai keista, kad vyrai nesugeba suprasti, kad jie merginai yra per prasti: „Jau su kaimiečiu tai tikrai nebūčiau, man tokia svetima gėda būna į juos žiūrint. O kaimiečių yra labai daug mano gerbėjų ir jie per daug sau leidžia. Aš nežinau, ką jie apie save galvoja, kad jie net išdrįsta mane pakalbinti“.

 

Visą interviu su Viktorija žiūrėkite šiandien laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.