Iliuzionistas, TV3 projekte „Šok su manimi“ dalyvavęs Mantas Wizardas – didelis gyvūnų mylėtojas, savo namuose auginęs įvairiausių naminių gyvių – net šimtakojį. Žinomas vaikinas jau šį sekmadienį 10.00 val. TV3 laidos „Keturkojis šou“ vedėją Skaivą Jasevičiūtę tikins esąs didelis tigrų gerbėjas, o Skaiva savo ruožtu pareikš, kad ji nenaudotų gyvūnų jokiuose magiškuose pasirodymuose!

 

Sekmadienį TV3 žiūrovai ne tik sužinos, kaip atsirado triušio ir skrybėlės triukas, bet ir kartu su laidos vedėju taksu Marseliu demonstruos triukus ir Skaivai iš ausų trauks… šunų skanėstus! „Ši laida bus tikrai magiška. Esu sužavėta magijos – žiūrovai net pamatys, kaip sėdu ant grindų ir pati su Marseliu bandau atlikti triuką“, – intriguoja S. Jasevičiūtė.

 

TV3 žiūrovai sekmadienį „Keturkojo šou“ studijoje išvys ir šunis-blondinus. „Pas mus svečiavosi Vakarų Škotijos baltųjų terjerų kompanija su savo šeimininkais. Balti vikrūs šuniukai zujo studijoje ir net iš manęs atėmė firminį laidos skėtį“, – šypsosi Skaiva.

 

Tai pat laidoje – siužetas apie žirgus: kaip juos auginti, kaip jais rūpintis. Kokios kasdienės priežiūros reikia tokiam augintiniui?

 

Marselis tradiciškai laidos žiūrovams parengęs „porciją“ žinių iš gyvūnų pasaulio. Kaip kutenti pingvinus? Kodėl pavojingu gali būti pripažintas vos daugiau nei kilogramą sveriantis šuo? Atsakymai – jau sekmadienį 10.00 val. per TV3.

 

„Keturkojis šou“ – sekmadieniais 10.00 val. tik per TV3!