Vis labiau įsibėgėjantis TV3 realybės šou „IššŪKIS kaime“, kur dešimt dalyvių ramų miesto gyvenimą iškeitė į sunkų fizinį darbą ūkyje, pateikė dar vieną staigmeną. Naujas projektas žiūrovus stebina ne tik savo dalyvių spalvingomis biografijomis, bet ir jų neprognozuojamais poelgiais. Čia dalyvaujantis 25–erių emigrantas iš Anglijos Stanislovas Sandulskis nesuvaldė emocijų ir pratrūko keiksmais.

 

Modestas Žilionis ir Stanislavas Sandulskis

 

Realybės šou komisiją paprastumu ir ramiu būdu sužavėjęs dviejų vaikų tėvas Stanislovas, televizijos žiūrovams įsimins ilgam. Vos kelias savaites lietuviškame kaime praleidęs ir specialiai dėl projekto iš Anglijos į Lietuvą grįžęs jaunas vaikinas jau spėjo susipykti su kitais projekto dalyviais – skaistuoliu Algimantu Ulvidu ir palangiškiu Roku Žulkumi.

 

PRO_1227

 

„Aš tau iš tos malkos tuoj paleisiu, jei dar man riktelsi. Tylėk, b**t!“, – sviesdamas malką tiesiai į Algimantą keikėsi Stanislovas.Vyrai susipyko po to, kai Stanislovas Algimantui bandė vadovauti ir nurodinėti kaip reikia atlikti šou vedėjo, Lukšių ūkio bendrovės vadovo Jono Pranaičio patikėtą užduotį – sutvarkyti malkinę.

 

PRO_1326

 

„Aš jau nebegaliu klausyti, ką jis kalba, nes jei atsikirsčiau į kiekvieną jo teiginį, jūs filmuotumėt nesibaigiančius konfliktus. Bet aš vyresnis, nueinu ir kalbėk tu, kas tau reikia…“, – po konflikto kalbėjo Algimantas.

 

PRO_1443

 

Jam antrino ir šou bei televizijos dėka seserį suradęs Rokas: „Jis žiauriai pasikeitė. Jis kažkoks nebe toks, koks buvo prieš tai. Kartais atrodo, kad jam kartais nusispjauti.“

 

PRO_1532

 

Galbūt ne veltui Stanislovas eidamas įšį projektą tikino, kad dėl nugalėtojo vardo jis pasiryžęs darbuotis iš peties ir eiti iki galo. Tačiau likę šou dalyviai tikina, kad išgarsėti trokštantis vaikinas kol kas daugiausiai darbuojasi liežuviu ir visiems vadovauja.

 

PRO_1547

 

Trečioje realybės šou „IššŪKIS kaime“ laidoje ne tik prasiverš pykčio emocijos, bet ir įsižiebs pirmosios simpatijos. Tarp kurių dalyvių užsimegs romantiška draugystė? Ar Stanislovas į darbą paleis kumščius ir kokie iššūkiai lauks projekto dalyvių? Visi atsakymai – jau šį šeštadienį 19.30 val. per TV3.

 

PRO_2301

 

Pamatykite, kaip Stanislovas nesuvaldė emocijų ir pratrūko keiksmais: https://youtu.be/QvEwvSyAJa0

 


 

Stanislavas Sandulskis

 

Nuotykių realybės šou „IššŪKIS kaime“ TV3 žiūrovus nukėlė į tikrą lietuvišką kaimą. 10 skirtingo amžiaus, profesijų ir charakterių dalyvių apsigyveno žaliame, jaukiame, šienu kvepiančiame kaime Šakių rajone. Dalyvių laukia galybė išbandymų – tiek fizinių, tiek psichologinių. Bebaimių drąsuolių kasdienybė – sunkūs darbai ir rungtys nuo ankstyvo ryto, o įvykdžius užduotis – smagios vakaronės. Kiekvieną projekto dalyvių žingsnį seka filmavimo kameros, kurios nepraleidžia nė vienos jų gyvenimo akimirkos, pradedant darbais, baigiant santykių vingiais. Pergalę išplėšęs dalyvis pelnys ne tik nugalėtojo titulą, bet ir naują automobilį. Projektą „IššŪKIS kaime“ veda humoristas Vitalijus Cololo ir ūkininkas Jonas Pranaitis.

 

Stanislavas Sandulskis_1

 

„IššŪKIS kaime“ – šeštadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukų autorius: tomasfoto.lt