Nors grupė 16Hz mena jau 23 metus, be jų dainų neapsieina nė vienas audringas vakarėlis, o tokias dainas, kaip „Baliavojam“, „Autostrada“, žino ir dainuoja visi. Nenuostabu, kad ir jų pačių vakaronės siautulingos. Laidoje „Auksinė daina“ vaikinai prisiminė, kaip audringai šventė 20-ąjį buvimo scenoje jubiliejų.

 

Gintautas Brokas, Viktorija Maurucaite

 

„Šį jubiliejų mes atšventėme Kaune, „Oazėje“, kuri priklauso Viktorijai Mauručaitei. Nelabai ką iš jo prisimename, bet vakarėlis išėjo linksmas. Buvo kas iš vakarėlio išėjo tik ryte, nes išbuvo uždarytas per naktį“, – pasakojo grupės narys Petras Jucevičius (42  .).

 

Skaidrius Varslauskas, Petras Jucevicius, Robertas Jucevicius

 

Viktorija Mauručaitė (39 m.) į tai teatsakė aukštai iškeltu nykščiu, tačiau pasidalijo renginių organizatorės patirtimi: kai būdavo rengiami 16Hz koncertai, salės lūždavo nuo gerbėjų. „Kadaise mes turėjome naktinį klubą ir ieškodavome grupių, kurios galėtų pakoncertuoti. Pasakysiu atvirai, man atrodė, kad ši grupė jau net neegzistuoja. Mes pasitarėme ir vis tiek nusprendėme juos pasikviesti. Kai į salę pradėjo plūsti gerbėjai, supratome, kad jie labai populiarūs. Beabejo, gausiausiai į jų koncertus renkasi merginos.“

Viktorija Maurucaite

 

Laidos vedėjas Deivis klausė, ar grupė turi ritualą prieš pasirodymus, pavyzdžiui, jis pažįstąs žmogų, kuris prieš eidamas į sceną paima į burną gurkšnį alkoholio ir išspjauna.Į tokį klausimą grupės nariai pašmaikštavo: „Mes neišspjaunam. Nedarom tokių klaidų. Būna, kad padarom stikliuką prieš pasirodymą arba po jo, bet niekada per koncertą, – pridūrė. – Tam nelieka laiko.“

 

Jau daug metų kartu nematyti grupės „Dinamika“ lyderis Gintautas Brokas (55 m.) ir Viktorija Mauručaitė (39 m.) laidoje „Auksinė daina” gerbėjams pažadėjo, kad šioje scenoje išvysime ir juos. Viktorija susirinkusiems svečiams dovanojo dainą „Tavasis bučinys“, o mentalistas Nicholas Kin (29 m.) privertė aikčioti jo asistente scenoje buvusią Laimą Tamulytę-Stončę (37 m.).

 

Grupė 16Hz laidoje „Auksinė daina“ jau šį penktadienį 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją atliks 10 geriausių savo kūrinių, iš jų žiūrovai visos laidos metu balsuodami rinksisauksinę dainą. Kuri laimės? Žiūrėkite ir išrinkite patys.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.