Prieš daugiau nei mėnesį dvylika merginų ir vaikinų iš Lietuvos atvyko į Kanarų salas susirasti antrąją pusę nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“. O šį trečiadienio vakarą, 20.30 val., LNK eteryje jų laukia šou pusfinalio kova Raudonajame kalne – Montaña Roja – Tenerifėje.

 

11

Penkios dalyvių poros jau iš vakaro žinojo, kad kol kas svarbiausia pusfinalio užduotis juos gali užklupti bet kuriuo metu – kai kurie dalyviai net miegoti ėjo apsirengę sportiniais drabužiais. Ir neprašovė savo pasirinkimu. Pažadinti penktą valandą ryto, dalyviai išgirdo, kad jų tikslas bus užbėgti į Raudonojo kalno viršukalnę ir ten pasitikti saulėtekį. Taip „Salos“ dalyviai kovoja dėl vietos finalinėje savaitėje – šiandien iš penkių porų šou liks tik keturios.

 

„Didžiulė įtampa namuose dabar. Visi supranta, kad dabar jau viskas – kelio atgal nebėra ir kažkas šiandien kris. O ta sirena, su kuria mus pažadino penktą valandą ryto… Aš galvojau, čia tuoj siaubo filmas prasidės – aplinkui tamsu, visi nesiorientuoja, mus kažkur veža ir kažką reikės daryti. Tikrai nebūčiau atspėjusi, kad reikės kopti į kalną paryčiais“, – pusfinalio užduoties pradžią prisimena „Salos“ dalyvė Goda.

 

Kelias Raudonojo kalno viršūnės link tikrai nepavydėtinas – aplink nėra nei šešėlių, nei užuovėjos, akmenimis grįstą taką keičia klampus smėlis, krūmai ir labai stati įkalnė. Toks iššūkis pasirodė per didelis šou dalyvei Redai – pasiekusi pusiaukelę mergina pasiskundė, kad jai labai skauda čiurną ir ji nebegalinti tęsti. Jos vaikinas, raumeningasis Nerijus, kalno viršukalnėje nepamatęs Redos, suprato, kad mergina užduoties neįveikė. Vyro akyse pasirodė ašaros.

 

„Aš labai bijau ją prarasti…  Jei dėl to, kad ji negalėjo įveikti užduoties, ji gali iškristi iš žaidimo – nežinau, ką čia daryčiau be jos. Kai jau pasiekėm viršūnę, tai man ir tas saulėtekis nebuvo svarbus – galvojau tik apie Redą ir kaip padaryti, kad ji kuo ilgiau liktų kartu su manim čia, „Saloje“, – verkdamas atviravo Nerijus.

 

Kaip ir kiekvieną trečiadienį, taip ir šį, „Saloje“ įvyks iškritimo vakaras, kurio metu paaiškės  vienas vaikinas ir viena mergina, kurie turės palikti projektą iki finalo likus tiek nedaug laiko. Tariantis, kurią merginą išmesti iš „Salos“, tarp vaikinų  įsiplieks lig šiol dar negirdėti pykčiai ir aistros – sportininkas Tadas nesuvaldys savo įsiūčio, kai išgirs, kad kiti dalyviai nori pašalinti jo merginą Vaidą.

 

„Jie yra kaušai paskutiniai ir nėra daugiau apie ką čia kalbėti, – supykęs buvo Tadas. – Aš į juos žiūrėjau net su neapykanta akyse – jie kaltina, kad Vaida čia vaidina prieš kameras, lyg būtų kokiam romantiškame filme. O iš tiesų, tie bernai tiesiog pavydi, kad patys nesusirado poros ir jų niekas nepriima į tą filmą. Aš vos tvardžiausi, gniaužiau kumščius ir galvojau, tik pasakykite ką nors apie ją.“

 

Kas šį vakarą paliks nuotykių ir meilės realybės šou „Sala“, kaip dalyviams seksis įveikti Raudonąjį kalną ir kokios staigmenos porų laukia prieš prasidedant didžiajai, finalinei „Salos“ savaitei, sužinosite jau šį trečiadienio vakarą, 20.30 val., per LNK.