„Power Hit Radio“ laidų vedėjai Raminta ir Vaidas penktadienį praleido Žemaitijos sostinėje – Telšiuose. „Džiugo“ ir „Žemaitės“ gimnazijose apsilankę vedėjai gimnazistams pristatė radijo stotį, PWR komandą, papasakojo apie darbą radijuje. Tiesa, vizitas neapsiėjo be nuotykių – pabendravę su gimnazistais ir išdaliję prizus, laidų vedėjai neberado kelio į Vilnių.

 

prie Zemaites gimnazijos (Small)

   

Ramintai ir Vaidui kelio ieškoti tiesioginiame eteryje padėjo netgi kolega Saulius Baniulis. Tačiau kelionės nuotykiai tikrai nesugadino nuotaikos Ramintai, ji Sauliui susižavėjusi pasakojo apie Žemaitijos sostinės grožį: „Tu net neįsivaizduoji, kokio grožio miestas. Man toks jausmas buvo, kad aš ne Lietuvoje. Mažytis ir labai gražus senamiestis… lyg būtum Austrijoje ar Italijoje“, – PWR eteryje kalbėjo Raminta. Telšiai nustebino ir keliones itin mėgstantį Vaidą, kuris nors ir turi artimųjų Žemaitijoje, Telšių nebuvo matęs. Jam įspūdį paliko ir sutikti moksleiviai: „Pasakysiu – vaikai ten nuo didžiųjų Lietuvos miestų mokinių tikrai skiriasi. Gerąja prasme. Visi labai draugiški, tuo pačiu kuklūs, bet su šypsenomis veiduose. Smagu buvo su jais kalbėtis, dalintis savo patirtimi ir atsakinėti į jų klausimus“.

 

PWR prie Dziugo gimnazijos (Small)

 

Radijo laidų vedėjai Telšių moksleivius supažindino su radijo istorija: kaip susikūrė radijo stotys, kaip viskas vyksta muzikos radijo stotyje, ką dirba laidų vedėjai, papasakojo apie savo kelią į radiją ir atsakė į moksleivių klausimus. Taip pat gimnazijoje buvo surengtos viktorinos, kurių metu Vaidas ir Raminta išdalino PWR specialiai šiam vizitui pagamintus puodelius.

 

Raminta ir Vaidas masinoje (Small)

 

Po susitikimo su gimnazistais feisbuko paskyroje Raminta pasidalijo ir visai intriguojančia žinute: „Kokie faini gimnazistai! Vienas 11-tokas net nusiminė, kad aš ištekėjusi. Sakė, nuo šiandien visi klausys tik PWR (Telšiuose 100,0 mhz). Misija atlikta. Varom namo“.

 

Raminta ir Vaidas susitinka su moksleiviais (Small)