LNK laidoje „Yra kaip yra“ šią trečiadienio popietę 17.15 val. –  dalyvių asmenukės studijoje ir diskusiją apie gyvenimą socialiniame tinkle „Facebook“.

 

_NCS8020_1573x1050

Laidoje dalyvavęs radijo ir LNK laidų vedėjas Rolandas Mackevičius prisipažino, kad gyvenimo be „Facebook“ neįsivaizduoja.

 

„Jei tavęs nėra socialiniame tinkle, reiškia, su tavim kažkas negerai“ – pasakė jis laidos vedėjai Astai Stašaitytei – Masalskienei, kuri netruko prisipažinti, kad „Facebook“ ji savo paskyros nėra susikūrusi ir neplanuoja to daryti. Rolandas taip pat atviravo, jog be „Facebook“ greičiausiai nebūtų susipažinęs su savo žmona.

 

Laidoje taip pat dalyvavo Daina Bilevičiūtė, kurią prieš kelerius metus Rolandas „išdūrė“ radijo eteryje, kuomet, apsimetęs Dainos gerbėju, vaikinas jai pasiūlė susitikti viešbutyje. Daina tiesiai šviesiai paklausė, ar gali ji Rolandui čia ir dabar išspardyti užpakalį?

 

Tiesa, vokalo dėstytoja, kalbėdama apie savo laisvalaikį „Facebook“ nepamiršo paminėti, kad jai dažnai „Facebooke“ vaikinai siuntinėja savo vyriškų pasididžiavimų nuotraukas.

 

Laidoje apie „Facebook“ – daug praktinių patarimų: kaip išnaudoti „Facebook“ plėtojant verslą, ką apie žmogų pasako skelbiama informacija, ar gerai elgiasi tie, kurie viešina savo naujagimių nuotraukas .

 

Laida apie gyvenimą socialiniame tinkle – jau šią trečiadienio pavakarę 17.15 val. per LNK.