Praėjusioje „Lietuvos balso“ laidoje LNK žiūrovai išgirdo netikėtą Deivio Norvilo komentarą, jog Rūta Ščiogolevaitė neva – dviveidė, kuri nuo pat Finalinių kovų pradžios iš savo komandos norėjo išmesti didelę gerbėjų armiją turintį Dainių Griesių, tačiau jai tai nepavyko ir vaikinas šį sekmadienį 19:30 val. pasirodys projekto Superfinale. Visgi pats Rūtos auklėtinis visiškai kitokios nuomonės apie mokytoją. „Ypač po Nokautų jaučiau iš jos sklindančią šilumą ir gėrį. Ji rūpinasi kaip mama tavo pasirodymu. “, – komandos vedlę giria pašnekovas.

 

Dainius

Būtent prieš Nokautus R. Ščiogolevaitė išsakė neeilinius komplimentus savo komandos nariui – jog jis jos metų atradimas. Tačiau pats Dainius palankumą iš Rūtos pusės pajuto jau po Aklųjų perklausų: „Nuo pat pradžių pamačiau, jog ji įdomiai žiūri į mane. Jau po Aklųjų perklausų jai patiko mano energija, mano balsas.“

 

O apie tai, jog ji norėjo Dainių išmest iš komandos – nėra jokios kalbos. „Ji labai stipriai mane palaikė. Kaip mama sėdėjo ir palaikė mane. Tai labai šilta ir gražu. Tačiau mano priešininkai davė gazo, todėl jai teko rinktis“, – savo mokytojos sprendimą pateisina „Lietuvos balso“ superfinalininkas.